BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu #99302 przez gosiak
no Majówka brzydki sen :(
a my z mężem to się śmiejemy jaki my majątek na gumki przez 6 lat wydaliśmy heheh
a tu człowiek od lipca bez i nic ...
No bewipo masz rację trzeba się cieszyć po tak długim oczekiwaniu nawet mdłości i złe samopoczucie się zniesie jak się wie że nosi się w sobie małe życie na które tak długo czekałaś bo z tego co pamiętam jesteś jedną z dziewczyn co najdłużej się starały :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99305 przez Dorciaition
Właśnie Madzia przeczytałam co u Ciebie. Cudnie :kiss:

Targi, które były w Gda to "Brzuszek i maluszek". Te w Poznaniu to pewnie będzie coś podobnego. Warto się wybrac.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99310 przez MagdaM
Bewipo i Dorcia raz jeszcze dzieki :) To sie wybiore ;)
Wlasnie przyszla moja ciazowa spodnica :ohmy: 0 zl za przesylke, a przyszla ekspresem :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99313 przez Majowka
a wiecie, ze ja sobie we wtorek wstrzyknelam sama pregnyl na pekniecie duzego pieknego pecherzyka na prawym jajniku, no i jak na zlosc wczoraj bolal mnie tylko lewy jajnik :(
A tam na lewym nie bylo potencjalnych pecherzykow...
Chyba sie nie udalo :(
no ale coz od niedzieli zaczynam brac luteine dopochwowo, wiec za jakis czas sprawa sie wyjasni...i od nowego cyklu biore po 2 tabletki CLO dziennie, poniewaz w tym cyklu cos za dlugo te pecherzyki dojrzewaly. Potencjalna owulacje jest wlasnie dzisiaj, czyli 19 dc!!!!
biedny moj misiek,oj biedny :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99334 przez ann-sunshine
Bewipo co racja to racja, taka wyczekana fasolka to taki ogromniasty skarb

MagdaM cieszę się, teraz pozostaje już tylko stresy i nerwy odwiesić do szafy i cieszyć się, cieszyć się i cieszyć się :)

Gosiaku żadnej z nas nawet nie przyszło do głowy żeby Cię wyśmiewać, wszystkie gorąco Ci kibicujemy, ale Ty przecież o tym wiesz

U mnie też już pada :(

Majówka - e tam biedny, toż to sama przyjemność, tylko się nie spinajcie, że to dziś, wyłączcie myślenie i dajcie się ponieść!

Gosiak mniej więcej aktualne dane są na staraczkowych meldunkach na str. 4
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99335 przez ann-sunshine
Ups... ostatnia część była do Groszka
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99341 przez Marta M
mala_czarna ja tez zawsze bylam nocnym markiem, chodzilam spac nie wczesniej jak o 1ej w nocy, spalam do 10tej albo i dluzej...odkad zaszlam w ciaze o 19tej oczy mam ciezkie i o 20tej lulu...6 rano pobudka..teraz powoli zaczyna mi sie ten tryb znow odmieniac..dzidzia kopie i teraz dopiero czuje ze jest zycie we mnie, wczesniej tez nie moglam tego pojac ;)

Teraz sie przyznam ze te moje mdlosci mi tak daly w kosc ze nie moglam patrzec na zadne zdjecia maluchow, zdjecia z usg, na swoj brzuch bo mnie naciagalo na wymioty...tak chcialam miec dziecko i powiem Wam ze bylam przerazona tym co sie ze mna dzieje, nie panowalam nad tym, wstydzilam sie o tym mowic, ze jestem wyrodna...ale dzieki Bogu mnie to przeszlo...mowi sie o baby blues po porodzie a ja chyba mialam w 1 trymestrze..

I dobrze dziewczyny ze tak szybko w ciaze sie nie zachodzi..jakby to bylo takie proste to bysmy tylko z brzuszkami chodzily...;) Ja nigdy nie stosowalam antykoncepcji...procz stosunku przerywanego...
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99344 przez gosiak
ann oczywiście że wiem że wy mnie nie wyśmiewacie tylko wiecie z dobrymi koleżankami różnie bywa a mi się wlaśnie śniły koleżanki z reala, ale jak to Dorcia pisze sny tłumaczy się na odwrót :)

kurcze u mnie dziewczyny cieplutko że na dworze można w krótkim rękawku, ale jakoś tak sie chmurzy jakby na burze raz słońce raz chmury i wredny wiater ale taki ciepły wiosenny :laugh:
umyłam okna piorę firany do świąt będzie spokój, ależ ten czas leci dopiero tu pisałyśmy o Bożym Narodzeniu a tu już Wielkanoc mimo iż w tym roku późno to i tak jak z bicza strzelił :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #99346 przez Dorciaition
Majówka, jaki tam biedny, na pewno zadowolony :lol: Mój ostatnio zły, bo na razie ma szlaban. Wczoraj mi oznajmił, że pójdzie same wiecie gdzie :ohmy: :angry: Świnia!

Madzia a kiedy wstawisz zdjęcie bruszka? Pewnie już widoczny co? :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99354 przez gosiak
Mara żadna tam wyrodna matka, same wiemy ile przeszłaś non stop nad felkiem to różne myśli przychodzą, a takie naciągania to coś okropnego i wycieńczającego, najważniejsze że przeszły mdłości i teraz w pełni możesz cieszyć się ciążą i czujesz kopniaczki oj musi to być coś wspaniałego, a znasz już płeć dzidziolka? bewipo to samo pytanie do Ciebie?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99364 przez Marta M
Nie gosiu, jeszcze nie znam bo ostatnio na wizycie nie bylo mojej pani doktor tylko inna starsza na zastepstwie i nic mi nie powiedziala...ide w przyszlym tygodniu, a 18.04 na polowkowe, bo to juz prawie polowa ciazy, jej, ale to zlecialo...niedawno pisalam z Wami o owulacjach, itd, a ostatnia miesiaczke mialam w listopadzie...ehhh...
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99375 przez bewipo
gosiak ja też jeszcze nie znam, wizytę mam dokładnie za tydzień i liczę, że coś się uda podejrzeć :)
Marta ja tam się nie dziwię, że miałaś takie myśli, bo z moim samopoczuciem chyba było troszkę lepiej niż u Ciebie, a też miałam czasem serdecznie dość. Ale najgorsze za nami, teraz możemy się cieszyć kopniaczkami i planowaniem wyprawki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99412 przez gosiak
ha no zleciało pamiętam jak dziś jak Marta pisałaś że tempka Ci spada i że chyba nic z tego :lol: a tu prosze dwie krechy i objawy bewipo też pamiętam z tego szczęśliwego cyklu senna byłaś strasznie :laugh: a to już patrzcie połowa za Wami już nie mogę się doczekać jak zaczną się rodzic Wasze pociechy pierwszej to Asi będziemy chyba kibicować :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99447 przez Diana
Magda super, że wso ok.!

Marta pewnie, że nie wyrodna przecież takich rewolucji żołądkowych jak ty to żadna nie miała a poza tym mąż poza domem to też robi swoje!
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99451 przez Mirella
Marta witaj w klubie, w pierwszym trymestrze normalnie mi instynkt macierzyński szlag trafił, a przecież Klaudia była wyczekiwana jak mało które dziecko :) Normalnie mialam wrażenie, że jakiś obcy pasożyt się we mnie rozrasta i zabija od środka ;) ehh, hormony.....
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl