BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu #99620 przez MagdaM
Jagoda, mała_czarna dziekowac :kiss: maz stwierdzil, ze to gwiazdki a z ruchliwoscia wdalo sie w matke :lol:
i nie moze uwierzyc, ze tyle jem a chudne :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99636 przez @nulka
witajcie dziewczęta, wpadłam tylko zajrzeć czy wszystko ok :) i widzę, że dobrze jest!!

Jagoda nie gadaj, że intruz tylko pisz co chcesz no i może się jednak zdecydujesz???? :silly: , może Cię zarazimy??!! :silly:

Magda widziałam Twoje śliczności :kiss:

Mirella, Klaudia to sobie w życiu poradzi! :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99638 przez gosiak
Magda cudne maleństwo widać już małego człowieczeńka :kiss: :kiss: jakoś na dziewczynkę mi pasuje :)

ja już kiedyś Klauduśkę widziałam dobra spryciara z niej :blink: :blink:

jagoda :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99647 przez gabi28
hej dziewczynki,ja dopiero teraz zasiadłam na neta.u mnie burza przeszła niedawno.na sczescie juz się uspokoiło.to dobrze,bo nie lubie spać gdy jest burza a męża nie ma...

wzięło mnie na smęty :) uwielbiam tę piosenkę.

Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99656 przez Majowka
MagdaM!!! Ale piekna fasolka! Mi tez na dziewczynke wyglada :)
Cudna!!!!

i Dusia jaka zabawna :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99660 przez Mirella
ten filmik z Klaudią to stary jest, jeszcze wtedy nawet chodzić nie umiała, teraz to dopiero daje czadu! :)

Magda, dzidziol cudo, ja też chcę takiego!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #99661 przez @nulka
gabi to moja ulubiona.... zawsze się wzruszam jak ją słucham :silly: dzięki Ci za nią właśnie tutaj, no poczułam się jak u siebie...

Mirella to dawaj drugi odcinek :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99662 przez Marta M
Mirella trafnie to ujelas ;)

Hahaha Dorcia, przeczytalam to mezowi ze, zeby zajsc w ciaze trzeba przezyc orgazm i wiesz jak maz to podsumowal?? Ze przez te 6 miesiecy udawalam...haha..oczywiscie zartowal :):)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #99671 przez Mirella
Niestety na niczym równie niezwykłym się przyłapać nie daje, czarowniczka mała ;) z tym butem to naprawdę pojechała po bandzie :lol: Jak mi się jakimś cudem uda, to nakręcę wojnę na poduśśśśki :D albo jak się bawi w "Szaleństwa panny Ewy", ale to trzeba znać film żeby załapać że scenki odgrywa :)

z tym orgazmem to jakiś kretyn napisał, idąc tym tropem kobiety zgwałcone przeżywają orgazm, przynajmniej te co w ciążę zachodzą. Może to jakiś gwałciciel taką teorię głosi? ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #99675 przez @nulka
też pomyślałam o dzieciach z gwałtu...
jakie to dziwne. Jak mocno się tego dziecka nie chce a ono przychodzi na świat. A gdy tak mocno się pragnie to trudno zajść w ciążę.
Dziwnie ktoś urządził ten świat, jakby się z nami droczył albo udowadniał że nie mamy na nic wpływu.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #99729 przez delfinek83
Witam :laugh:

Madziu, cieszę się że wszystko oki :kiss:

Gosiak, widziałam właśnie ten filmik który dodałaś z tym śmiejącym bobasem :)
I ja nie wiem co mi się ostatnio dzieje, chyba już mi odwala, bo najpierw zaczęłam się głośno śmiać, ale po chwili zaczęłam strasznie płakać (w sumie to nawet dalej płaczę teraz jak to piszę). Poczułam taki dziwny ucisk w sercu, nie wiem chyba żal i ból, i nie wiem dlaczego akurat na takim wesołym filmiku, ale śmiałam się i ryczałam na przemian do końca, jak wariatka jakaś :S :unsure:
Może to przez hormony? bo jestem akurat w teoretycznie płodnych dniach, dzisiaj 13 dc, cykle mam z reguły 28 dniowe, więc może to czas owulacji.

ehh, idę spać, bo nie wstanę do pracy ;)

Miłego dnia :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99794 przez MagdaM
Bry :)
Wpadlam wszystkim podziekowac i powiedziec, ze zaciskam mocno kciuki za staraczki, dni plodne, testy itp :) :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99804 przez mala_czarna
Cześć :) Absurd, że kobieta zachodzi jak ma orgazm. Wiele kobiet jest gwałconych i maja dzieci. Teoria wyssana z palca.

Mnie tez dzis wzięło na wspominki....

nasza pierwsza randka była o 21 :) a wczesniej kolega śpiewał mu włąsnie te piosenkę..."umówiłem sie z nią na dziewiątą..." heheh było ponad 3 lata temu a jakby dopiero wczoraj...
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #99810 przez mala_czarna
Uwielbiam Franka Sinatrę... ta piosenka chyba każdemu jest znana? Mnie od razu poprawia sie maksymalnie humor :)


Ja już wypiłam kawkę.. zbożową :laugh: i nie mam wcale koncepcji co dzis zrobie na obiad :dry: a co Wy dziś planujecie?
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99815 przez wielkaB
ja to nie gotuje chyba nic zaraz jadę do fryzjera ufarbować sobie włosy i lekko pociąć
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl