BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #99514 przez Grudniowa Jagoda 79
witajcie dziewczyny
czytam Was kiedy tylko ma chwilke a mam ich troszke ostatnio,nie chce sie za bardzo wtrącac bo widze ze jestescie zakumplowane a ja tu taki intruz :D

Magda super ze u Ciebie z dzidzia wszystko wporzatku.Inaczej byc nie mogło;)
Takie kłucia i lekkie pobolewanie moze byc nawet do samego konca, gorzej jak sa to skórcze a przy tym twardnieje brzuszek.


bewipo Marta M trzymam kciuki zeby maluszek nie otwrócil sie tyłem i zeby pokazal co ma miedzy nóżkami.Moja corcia nie chciała pokazac dopiero w 8 miesiacu jakos dała sie przekonac ;)

A ja tak was czytajac przypomniałam sobie jak to jest miec brzuszek w ktorym baraszkuje maly szkrabek.Super zycze Wam spokojnej ciazy.

Przyznam sie Wam ze ostatnio toche popłakiwałam, pomyslalam "a jak jednak cos tam bylo " Ale miałam robione usg chociaz lekarz wtedy nic nie widzial dziwne te moje cykle ostatnio przeciez w marcu wcale nie miałam @.Ja nawet nie wiem jak ja mam teraz liczyc owulacje itp.Porąbane to jest.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99522 przez Mirella
Jagoda, jak Cię palnę to się nie pozbierasz normalnie, no! :P
Nie ma nie wtrącać, nie ma za bardzo, nie ma zakumplowane, nie ma intruz, jasne?
Jest pisać dużo często o wszystkim, jak tylko jest potrzeba, takie zasady tu panują, zrozumiałaś??? :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99527 przez bewipo
Kochana Jagodo absolutnie możesz pisać kiedy tylko chcesz, wtrącać się i co tam tylko :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #99535 przez Grudniowa Jagoda 79
dzieki dziewczyny :kiss:

Mirella ja wlasnie ogladałam filmik z Twoją córcią i bucikami , extra taka spryciula mała.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99538 przez gosiak
jagoda my wszystkie jesteśmy przyjaźnie nastawione do każdej "nowej" forumowiczki i każdego wysłuchamy i z każdym gadamy i nie ma ze się wtrącasz tylko pisz co Ci leży na serduchu a zawsze któraś z nas pocieszy przytuli jak trzeba tak wirtualnie :side:

w jednym z tasiemców czyli w klanie jest ciekawy wątek Zyty i Michała....jak tak patrzę na zachowania Zyty która szuka przyczyny nie mocy zajścia w ciąże to tak jak bym na siebie patrzyła....nawet tu lekarz jej powiedział żeby psychicznie odpuściła...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99572 przez MagdaM
Dorciaition napisał:

Madzia a kiedy wstawisz zdjęcie bruszka? Pewnie już widoczny co? :)

heh no wlasnie nie widoczny... Raz, ze jestem puszysta, a dwa, ze chudne wiec narazie zerooo ;)

ann-sunshine dziekuje :kiss:
Jagoda dziekuje :kiss: I dolaczam sie do tych co Cie palna :lol: Zaden intruz :)

Alezzzz wieje :angry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #99585 przez Dorciaition
Gosiak też zdarza mi się to oglądać. :) Jak widzę sceny z nimi to myślę o staraczkach. Powinna tutaj dołączyć :laugh: Lekarz wie co mówi. Tak jak już Wam pisałam wcześniej z mądrej ksiażki- "żeby doszło do zapłodnienia kobieta musi przeżyć orgazm..."

Wczoraj w Pytanie na śniadanie była mowa o "lewych" testach ciążowych, które są właśnie w aptekach. Wiec uważajcie dziewczyny :silly:

Madzia jeszcze troszkę i będzie śliczny brzusio :woohoo:

Ee, jaki filmik z Mirelli córcią? :unsure:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99588 przez MagdaM
Wrzucilam fotki na pazdziernik jak ktoras chce ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99592 przez Grudniowa Jagoda 79
gosiu i to prawda.Trzeba wyluzowac.Mam takich znajomych ktorzy dosc dlugo starali sie o malenstwo.Byli juz tak zdesperowani ze nie słuchali rad lekarzy-byli u kilku bo za kazdym razem nie byli zadowoleni z wizyty, poniewaz kolejny lekarz nie powiedzial im nic nowego :/
Sex to był CEL - stworzyc potomka!On nabieral siły tylko w pracy,pod łozkiem tony termometrów , po sexie nogi w góre by jak najwiecej zostało w srodku.Ona nawet nie czerpala przyjemnosci z uprawiania sexu, nie miała orgazmów.On byl jak maszynka do produkcji spermy.
I tak w kółko przez wiele miesiecy.Podczas owulacji menstruacji bo moze wtedy sie uda.
W koncu zaczeła sie leczyc- na depresje.Ryczała po kontach chciała sie rozwieźc bo widziala wine w sobie.Bo tak jestesmy stworzone ze zazwyczaj o cale zło na swiecie winimy siebie nie facetów.Ale spoko.Odpuscili,nawet gdzies wyjechali kochali sie tylko wtedy kiedy oboje mieli na to ochote.
I wkoncu udało sie.Maja coreczkę, małą Lenkę, teraz ma 2 latka.

ja wiem ze kiedy sie czyta o tych wszystkich slicznosciach to tak bardzo sie pragnie zajsc w ciaze , poczuc to wszystko co czuja dziewczyny ale wierz mi.Przyjdzie i Twoja szansa..Wspomnisz moje słowa.A ja Ci tego zycze z calego serca!

:kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #99593 przez Dorciaition
No pewnie :lol: Już lecę podglądnąć :side:


Madzia, cudna dzidzia :woohoo:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99599 przez Grudniowa Jagoda 79
MagdaM ale slicznosci !!!! ja tam widze glowke rączki sliczne malenstwo!!!!

Dorciaition filmik jest w temacie filmy z dziecmi czy cos takiego.Mowie Ci super!
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99603 przez Dorciaition
Dziękuję Jagoda :kiss:
Jutro sobie obejrzę, bo dzisiaj już zmykam.
Dobranoc


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #99604 przez Grudniowa Jagoda 79
TUTAJ masz link

www.zapytajpolozna.pl/forum/forum-ciaza-...a/24755-filmiki.html

Ok jutro zobacz, ja tez uciekam zycze Wam spokojnej nocy pozdrawiam
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #99608 przez mala_czarna
Mirella ta Twoja córcia to niezła aparatka ;) śmiechu co nie miara :lol: .

Magda M świetne zdjęcia z usg. Ślicznosci :kiss:

DZiś wyjątkowo padam. Ide zaraz spać. Chyba dzisiejsze moje wczesne wstawania daje mi teraz w kosc. Dobrej nocki :) do jutra :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99614 przez Dorciaition
Jagoda dzięki. Nie mogłam się powstrzymać :laugh:

Hahaha, ale się uśmiałam. :laugh: :laugh: Sprytna ta Twoja Klaudia Mirellko :woohoo: :woohoo:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl