BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 miesiąc temu #860948 przez ferritka
Vika, padłam ze śmiechu z Ciebie :lol: :lol:
artystka z Ciebie niemożliwa B) B)
biedna taka, nie pozostaje nam nic innego jak wbić do Asika na to truskafkofe cudo :S :S

Missy, ano szkoda, dziwny bunt jakiś się tu ostatnio zrobił, bez sensu bo przecież każda ma jakieś doświadczenie i przejścia..no nic temat rzeka ..zresztą i tam dojdą w końcu do wniosku, że gadanie tylko o tym ,cże sie nie udało jest frustrujące i pojawią sie tematy zastępcze :blink:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860952 przez Mirella
Ja tu siedzę piąty rok i też sie chwilami gubię :blink: szczególnie jak jest napływ świeżej krwi, bo potem to już ogarniam.

Wiecie co? Kiedyś to było tak jak Ferri mówi, przychodziła nowa i wiedziała, że jest nowa, że musi minąć trochę czasu zanim się wkręci, a teraz te nowe od razu chcą być "stare".

To tylko ja i Ilonka miałyśmy ten luksus że od początku byłyśmy stare bo nikogo przed nami nie było, chyba nikogo więcej z tej najstarszej ekipy już nie ma, tylko my dwie zostałyśmy, a przepraszam, jeszcze te dwie dziewczyny co piszą ze mną na mamusiach 2009, ale one nigdzie więcej się nie wychylają i pewnie nikt ich nie kojarzy.

A widzę, że ktoś nas tam w obronę wziął, zobaczymy co będzie :lol:

I widzę, że Ferri zaktualizowała meldunek, słusznie, słusznie, dziewczyny dopisywać się, której na liście nie ma www.zapytajpolozna.pl/54-planujemy-ciaze.../Page-24.html#860939

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860957 przez vika
Ferii Ty się śmiej a tak na poważnie to aż się popłakałam :ohmy: :ohmy: :ohmy: :lol: :lol: :lol: no ale podjadlam troszkę musu truskawkowego dodatkowo nutelli i stwierdzilam,ze do wieczora wytrzymam :) a wieczorkiem napoczne to cudo truskawkowe :lol: :lol: :lol:
kurcze ja też Was podczytywalam dość długo...udzieliłam się dopiero jak zobaczyłam II krechy na teście :silly: ale ja mam swoje Majoweczki więc nie cierpiałam na brak siedzenia na necie...nie wiem jak to się stalo,ze rozkręcilam się aż na trzy wątki...hmmm a nawet na kilka dni cztery :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: skąd ja ten czas biorę :lol:
Edit : miałam sie dopisac do meldunku ale jednak poczekam... hmmmmm musiała bym być 13-sta a my się z tą liczbą nie lubimy :ohmy: :ohmy: :ohmy: hmmmmm i co teraz ....pominąć ten numerek :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860961 przez ferritka
Vika B) :kiss: bo poznałaś mnie i tak łazikujesz za mną po wszystkich wątkach :lol: :lol: :blink: :blink:

masz racje Mirellka, trzeba meldunek odkurzyć, tak więc wpisujcie się ochoczo :lol: :lol:

ej, albo zjem krokieta z mięsem z barszczem albo exploduje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :S

Vika, to czekaj, ja biorę 13 bo 13.03 pierwszy raz widziałam mojego Groszka i ja tam lubię 13tki, wskakuj na 12tkę moją :lol: p.s. aa spóźniłam, bo nam się meldunek rozchulał i już Gosia i Gabi zadziałały :lol: :lol: Gosia lus blus zostaje jak jest :lol: :lol:
Vika, patrz jak Twój dzieć się zmienił, a mój dalej konikowo- krewetkowy :lol: :lol:
tydzień różnicy a taka zmiana :lol: :lol:
Vita masz Grocha na koksie :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860966 przez Gosia 2712
O przepraszam hehe juz 13 jest zjete przeze mnie :P

Ed. chyba ze Ferri bardzo chcesz to odstapie :P :D

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860976 przez vika
O neeeeee Ferii już się nie dam wciągnąć w te krokiety :laugh: ja se siedzę w kuchni czekając aż mój mus się zsiądzie .....smażę sobie moją ulubiną mirunę mąż robi warzywkaa w sosie czosnkowym...ziemniaczki już dochodzą na gazie mniammmm z masełkiem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a krokiety to se zjem innym razem :silly:
no no ja za Tobą tak latam ... :silly: :silly: :silly: bo przecież fajna babka z Ciebie nie nieeee :laugh: :laugh: :laugh:
ok to lece na ten meldunek :lol: a potem mnie nie ma bo spożywam moje dania ...no no jak to Ferii zauważyłaś mój dzieć rośnie bo ja ciągle żrem :lol: :lol: heheee Twój za moment dogoni mojego...od 7 tyg taki dzieć wielki się zrobił :ohmy: :lol: :lol: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860998 przez studentkaae
helloooooo... czy ktoś mnie jeszcze starą staraczkę-wyjadaczkę na tym naszym starym wątku pamięta?? wracam powoli do żywych... yeah :) na bieżąco nie do końca jestem niestety, ale nadrobię, obiecuję :)
pierwsze co mi się rzuciło w oczy to - nowe staraczki?????? :cheer: :cheer: :cheer: świat stanął na głowie czy co :unsure: ech, ta "dzisiejsza staraczkowa młodzież" hahahahaha :S :silly: :lol: wszytko co już w tej sprawie zostało powiedziane popieram - ja się stąd nie ruszam, no chyba, że mnie ktoś wyrzuci to już inna bajka :)

kto zafasolkował?
kto urodził w między czasie?
kto zaliczył wpadkę? :P
Moje Kochane Przyszłe Mamusie jak się czują w książach?

jak mi nie powiecie to i tak sama doczytam.. a co :side: :woohoo:

buziole moje śliczne :kiss: tęskniłam :blush:

edit: wpadłam na meldunek i co widzę, że tylko 4 a właściwie to 3 oficjalne meldunkowe staraczki zostały na placu boju :cheer: :cheer: :cheer: (bo nefretete to już chyba z tego co pamiętam to urodzić zdążyła a meldunku nie zaktualizowała :blink:) :S :S :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861005 przez Sophie25
Dziewczyny tak na marginesie to chyba nic złego ze dziewczyny załozyły nowy watek chyba ze sie myle ?

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861007 przez missyy
hej studentkae
no no no ;) humorek widzę dopisuje :lol: Akumulatorki naładowane? ;)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861011 przez lalka
to wpisałam się i ja na listę!!!!Asik no..no...no...
a ja zrobiłam 3bita i mnie zemdliło...ble!!!!obżarstwo to faktycznie grzech..bo to nie można kulturalnie jeden kawałek..nie...to trzeba od razu do ryja pchać i pchać!!!!ale co na to poradzę,że kocham jeść i ja muszę i lubię mieć coś w buzi.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861013 przez studentkaae
missyy napisał:

hej studentkae
no no no ;) humorek widzę dopisuje :lol: Akumulatorki naładowane? ;)


missy - akumulatory raczej rozładowane na maxa... zero, null na liczniku, dlatego już jestem, żeby je z powrotem naładować... :)


lalka - super Kochana, to już jesteśmy w czwóreczkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861017 przez ferritka
SIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no wreszcie wreszcie!!!! no to szable w dłoń i do dzieła B) B) to kiedy się widzimy u naszego Dr Cuda :cheer: :cheer:

lalka, noooo takiego 3bitka sama bym wciągnęła jakby był lasanią z mięskiem i z dużą ilością sosu :S :S

Sophie, pewnie że nie :lol: a tak na marginesie w końcu od nas starych wyjadaczek niczego się nie dowiecie, poza tym piszecie tam dokładnie o tym samym o czym my tu, więc nie rozumiem po co ten cyrk z nowym wątkiem? ale no wasza sprawa. więc niech się wam tam darzy B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861018 przez lalka
tak studentkaae zawsze we czwórkę raźniej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861021 przez studentkaae
Sis :) :kiss: wizyta u dr Cuda najpewniej w kwietniu :) trzeba zebrać 4 literki i walka, od nowa... byle do celu.

ejjjj, a co to za cuda macie w stopkach? astrologiczne takie?? jałłłłł, też takie kcem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861029 przez Asik
laski wiecie jak to tam będzie :)---- tutaj czytać będą a tam pisać co i jak no bo w końcu kto im odpowiedzi udzieli jak tam nie ma lasek z doświadczeniem ?? co z tego ze się jedna z drugą zapyta o szyjkę śluz itp jak tam same początkujące ?? więc tutaj będą czytać co i jak a tam pisać co tutaj wyczytały --- zresztą już widać że wchodzą i czytają :D :D :D :D :D :D :D :D hahahahahah :D :D :D
matko , każda kiedyś nowa była i się pomału aklimatyzowała ale zawsze można liczyć na doświadczone w tym temacie mamuśki ;)
życzę powodzenia :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl