BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 miesiąc temu #861096 przez marysiamarysia
:laugh: a czy tu jest limit suwaczkowy? Bo jak chciałam sobie suwaczków powstawiać to nie dało rady :angry:
Mam trójkę dzieci - czwarte planuję no i kurde nawet męża już nie brałam pod uwagę a znaczków zabrakło :P
Ale jaja . Dobrze , że w PIT-ach jeszcze się mieścimy .
Sorki , że tak nie w temacie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861098 przez meli1990
chyba jest limit suwaczków. a co tam słychać marysia? jak starania? ja nadal nie dostałam @, dzisiaj temp jeszcze większa niż była. nawet nie czuję żebym miła dostać @

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861107 przez emilaa_899
Hej

Poczytałam parę ostatnich stron i nie wiem w sumie a zarazem kompletnie nie rozumiem dlaczego w tych "starszych" i bardziej "doświadczonych" staraczkach jest tyle "jadu" ... Przecież gramy w jednej "drużynie". Też kiedyś zaczynałyście tak jak ja/czy inne dziewczyny co udzieliły się pod wątkiem który dodałam... Teraz większość z Was jest już albo Mamą albo zaraz nią będzie :) Przeżywałyście każdą chwilę razem, przerabiałyście wszystko wspólnie i to było na pewno bardzo motywujące więc dlaczego krytykujecie to, że też chce tak zacząć, od nowa, od początku, bez doświadczenia?

Wiem, że macie dużo większa wiedzę w tym temacie niż np. Ja i wszystkiego najlepiej dowiedziałabym się od Was ale dlaczego nawet nie chcecie zrozumieć tego, dlaczego założyłam ten wątek? Potrzebuję osób, które tak jak ja zaczynają, z którymi mogę przezywać każdą chwilę podczas tego czasu starań. Każda z Nas jedzie na tym samym wózku.

Odnośnie osoby która wyśmiała to, że jedna dziewczyna ma problem bo jej mąż raz chce a raz nie chce dziecka - LEPIEJ CI? Wiesz może pośmiejemy się z Twoich problemów które miałaś nie raz nie dwa i nie trzy i dzieliłaś się nimi na forum? Dla Ciebie może to być śmieszne i błahe a dla innych Twoje problemy też takie mogą być więc może ty dorośnij? To jest forum i każdy ma jakiś problem większy czy mniejszy i jakieś obawy więc jak możesz to oceniać a tym bardziej wyśmiewać?

Nie wiedziałam, że tak zostanie to wszystko odebrane.
Przykre tym bardziej, że każda z Was też przechodziła przez ten etap wymarzonego dzieciątka.. A tutaj tyle złej energii związanej z nowym wątkiem..
Zapomniał wół jak cielęciem był..

Pozdrawiam


PS NatB dzięki za obiektywną opinię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861109 przez ferritka
Marysia jest limit znakow w podpisie dlatego nie mozesz wrzucic wielu suwaczkow B)


Nat b racja bo my piszemy po hebrajsku... Nie wrze, wyrazamy swojej zdanie a i regulamin forum rowniez to reguluje powielanie watku dla mnie I Tule. przykro mi ze sie tu nie znalazlas...no ale coz trudno bardzo wiele jednak rozumie nas dziwny niejasny jezyk... tak wiec one sobie my sobie I amen na droge. niech najlepiej kazda nowa zaklada nowy watek bo taki ma kaprys I nie potrafi odnalezc sie w grupie.... B)

O prosze... zabolalo... dziewczyno czytaj ze zrozumieniem bo pisalysmy ze nie rozumiemy dlaczego powstal watek o tym Sammy temacie a Ty przechodzisz tu I robisz akcje ze wol nie pamieta jak cieleciem byl... sir nie dziwię ze watek swoj zalozylas bo czytanie ze zrozumieniem widze ze nie jest twoja mocna strona

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861112 przez marysiamarysia
emilaa_899ja to nawet nie wiem gdzie ten nowy temat był założony ;-) jestem nowa , ale jakoś mi nie przeszkadza , że ktoś zna się dłużej lub krócej . Naraze po cichutku sobe podsłuchuje, czasem się odzywam . Nie przejmuj się niczym ;-)

melija to chyba jeszcze nie jajeczkowałam :angry: nawet nie wiem czy mi się uda w tym miesiącu . Tak profilaktycznie poprzytulam się może dzisiaj troszkę :laugh: :laugh:
A zrobiłaś test - rób - jestem bardzo ciekawa :)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861122 przez natB
Feri nie bądź uszczypliwa :/... no i nie dziw się, że dziewczyny nie chcą do Was dołączyć, jak wyjeżdżasz z hebrajskim... a tak na poważnie uwierz mi, że skumanie chociażby słowa ,,emek" zajęło mi przewertowanie kilku postów...
Nie ma, co obrażać wszystkich dookoła... i daruj sobie to na prawdę, bo to nie świadzy źle o dziewczynie, która założyła wątek, ale o Tobie..amen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861124 przez marysiamarysia
ferritka napisał:

Marysia jest limit znakow w podpisie dlatego nie mozesz wrzucic wielu suwaczkow B)


..to może założę kilka kont , żeby nikogo i niczego nie pominąć - no i suwaczki każdemu założę :laugh: :laugh: :laugh:
będzie marysiamarysia , marysiamarysia1 itd :P aż suwaczki sprawiedliwie każdy będzie miał :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861126 przez meli1990
robiłam w sobotę ale był negatywny. ale mogło być za wcześnie. jak się za pare dni nadal @ nie pojawi to zrobi ponownie a jak nadal będzie negatywny to pójde do gina na usg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861131 przez marysiamarysia
... dziewczyny ... czyżby te sprzeczki były spowodowane burzą hormonów ????

meli - może lepiej bete zrób , czytałam i słyszałam , że czasem testy mogą nie wykazać istniejącej ciąży , tak sobie też to tłumaczyłam jak do mnie małpiszon nie przychodził , ale wiesz ... mi to odbijało , widziałam żyłkki na cyckach , zgagę miałam i wogóle....
ciężko mi było uwierzyć , że ja - taka płodna i nie uadło się . Teraz mam do siebie i wszystkich objawów większy dystans :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861136 przez vika
heheeee no i rozpętała sie kolejna woja na forum B) B) B) i to tylko dlatego,że znalazzlo sie kilka dziewczyn które nie wiedzą jak dołączyć już do istniejącego wątku :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: jejuś dziewczyny przecież tu też są staraczki nie tylko zaciążone :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: i tamte tez zaciążą i co????? nie mogę pojąć rozumowania NOWYCH.... po prostu nie potrafią się wbić i po co te tłumaczenia .... :ohmy: :ohmy: :ohmy:
marysiamarysia ja mam trzy suwaczki i link do mojego USG....jeśli pogrzebiesz dobrze w linkach do suwaczków zobaczysz,na początku i na końcu jest kilka znaków które nie są potrzebne ale to musisz pokombinować.....powodzenia :lol: no i z lewej strony masz licznik znaków bodajże nie więcej niż 300 jeśli przekroczysz to ostatni link sie kasuje :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861142 przez meli1990
poczekam do połowy tygodnia i wtedy może zrobi bete

a mam pytanie jak to jest u was z bilansami dzieci? ja mam iść we wtorek na bilans 2 latka i już mnie nerwica bierze bo jest od 11 do 13 i trzeba zająć sobie kolejkę i czekać nieraz godzinę a nawet dwie bo jeszcze szczepienia są wtedy. też jest tak u was że trzeba tyle czekać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861143 przez ilona
To moze ja tez.sie wypowiem odnosnie nowego/nowych watkow. A co!

Regulamin mowi ze nie mozna powielać watkow co wy dziewczyny ( staranka i testy owy) ewidentnie robicie i powinnam je zablokować w ramach utrzymania porzadku na forum.
Nie zrobilam tego bo pomyslalam sobie ze zmadrzejecie i dolaczycie do watkow juz istniejacych.

A co do niezrozumiałego języka... Wystarczy zrobic sobie lekture przeczytać staraczki od poczatku. Zarowno tom I jak i II
Gwarantuje Ci ze tam jest historia kazdej dziewczyny, wszystkie rozterki i odpowiedzi na nurtujace Cie pytania.
Jakbys przeczytala to nie czulabys sie obco bo bys wszystko wiedziala i byla w temacie.
Amen.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861144 przez ferritka
no widzisz, sama napisałaś że piszemy w niejasnym języku- Twoje słowa nie moje.
i daleka jestem od obrażania, to najostrzejsze obraźliwe słowa pojawiły się tu w komentarzu założycielki nowego wątka.
Gratuluję Ci roli rzeczniczki nowego wątku ale wybacz, ale nie masz prawa mówić że coś świadczy o mnie dobrze czy źle. bo ja nie mówię nic personalnie do Ciebie.
nie zaczynaj więc wojny ze mną , b o nie ja zaczęłam całą akcje.
radzę jeszcze raz przeczytać co pisałyśmy o tamtym wątku , policzyć do dziesięciu i wyluzować, bo to wy się spiełyście nie my... logiczne że jak powstał tu identyczny wątek to mamy prawo jako stare wyjadaczki między sobą o tym pomówići wyrazić swoje zdanie. Ty dałaś sobie widzisz prawa żeby przyjśc tu i obrażać mnie..więc w czym rzecz ?
dla mnie temat jest zamknięty i był do czasu aż tu nie przyszłyscie ze swoimi wyrzutami, bo pewnie bysmy sobie pod nosem pojęczały i rozeszłoby się po kościach a tak -przykro mi to mówić - zostawiacie smrud.
i niech bedzie tak, że każda nowa przyjdzie i tu do staraczek i do Was i sama zweryfikuje gdzie chce dołaczyć.

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861145 przez marysiamarysia
no i właśnie tych znaczków mi ubywa a potem brakuje , ale skoro można pokombinować , to któregoś dnia obcykam :laugh:
Dziś muszę się sprężyć , tak co w końcu tym jajcem strzelę :lol: bo jak na razie marnie mi idzie . Chyba za dużo ćwiczeń narzuciłam , ale do ciąży też trzeba się przygotować , tym bardziej , że po zimie tu i ówdzie nazbierałam sadła :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861151 przez emilaa_899
Smród :) Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl