BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971045 przez Skalarek
Heloł :)

Lena20 - wydaje mi się, że podejście "inne ważą więcej i zaszły" nie jest dobre, każdy organizm jest inny, a nadwaga nie sprzyja ciąży.

Emilia 1410 - jeszcze nic straconego, jak powiedziała Mirella, póki nie ma @ jest nadzieja. A jak nie, to może w następnym cyklu się uda ;)

Ferritka - no chyba samo przez się mówi, że gdybym nie pokochała to bym nie przebrnęła przez to całe forumowisko :cheer: buziaki dla prezesa Kubulka od nowej forumowej cioci :kiss: i gratki dla Ciebie za wytrwałość w cyckowaniu ;)

Moniaaa - dziewczyny jakie już duże, szok! :)

Vifi - nie nigdy nie mierzyłam tempki rano, ani nie miałam monitoringu cyklu, ale tak jak mówię dopiero startuje, wiec chyba póki co powinnam zastosować się do Waszego sztandarowego hasła o luzie i bzykanku ;)
Poza tym ja też podziwiam zarówno Ciebie jak i Gosiaka za wytrwałość, trzymam za Was kciukasy odkąd czytam ten wątek i mam nadzieję, że już niedługo Wasze marzenia się urzeczywistnia :kiss:

A ja na dzień kobiet dostałam @ :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971049 przez gosiak
Skalarek dobre podejście, luz blus i bzykanko, w większości przypadków to działa ;) ale wredna ta Twoja @ :angry: tak w dzień kobiet wparować, oby ostatni raz gościła w tym roku ;)

No wytrwałe to my z ViFi jesteśmy, ale póki są jakieś możliwości to próbujemy, nawet nie chce myśleć co będzie...jak się nie uda :unsure: na adopcje chyba nie jestem gotowa :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971052 przez Skalarek
Gosiaka no wredna @ ale co począć... A co do Ciebie i Vifi to naprawdę mocno wierze, ze te rok, ba! ta wiosna będzie należeć do Was :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971054 przez Dave
Ferrita - nareszcie kobito i jak grzecznie, fota prezesa jest :kiss: :kiss: :kiss: Całuję Was Kochane kręgielki :kiss: :kiss: :kiss:

Skalarek - to se @ termin wybrała. Ale nie ma tego złego, skończy się to staranka pełną parą.

ViFi i Gosiak - to nasze fajterki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Emilia - dzień jak co dzień. Męża i tak nie mam w dom, choć on i tak nie uznaje takich dni. Więc normalka :cheer:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971056 przez Skalarek
Dave widzę, że mój mąż nie jest wyjątkiem w kwestii obchodzenia tego typu świąt :P ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971059 przez Mirella
A mój przyniósł kwiaty dla mnie i dla Duśki. W piątek, bo tak mu wygodniej było, wracał z pracy to kupił :P Duśka się popatrzyła i pyta: a to z jakiej okazji, dzień kobiet i dziewczynek jest w niedzielę przecież? Czujecie? Kobiet i dziewczynek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971063 przez Skalarek
A to Ci Duśka cwaniara :laugh: no nie powiem, ja w sumie w pt dostałam storczyka do kolekcji, ale nie wpadłam na to, że to mógłby być juz taki prezent "na zaś" na dzień kobiet i dziewczynek :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971067 przez emilia1410
Skalarekno mam nadzieje ze sie uda;) a ty dlugo sie starasz i wogole?
Gosiak no musi nam sie udac wszystkim, teraz ponoc ciezko jest adoptowac, znam taka pare co nie moga miec dzieci, oboje pracuja maja wlasne mieszkanie i nie moga adoptowac bo czegoss tam nie spelniaja, a na pewno byli by kochajacymi rodzicami;)
No ja dostalam na dzien kobiet bukiet tulipanow;))
Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971082 przez lena20
ja w sobote dostalam rozn e:) no emilia 1410 musimy byc dobrej mysli ze sie uda i wgl,,,
milego dnia dla kazdej z was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971086 przez gosiak
Uwielbiam Duśkę :lol: Mirella pokazała byś ją tu kiedyś :whistle:

Oj o adopcje ciężko, nie wgłębiałam się w temat, ale ze słyszenia...

No mój emolek wczoraj obudził mnie śniadankiem i bukietem kwiotków :woohoo: niedziela rano kciało mu sie dybać do kwiaciarni....chyba mnie kocha :P

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971089 przez Mirella
Gosiak poszukam jakiegoś przyzwoitego focisza to wstawię, obiecujem, ale teraz trzeba uczciwie popracować póki dziecko w przedszkolu. A nie wiem czy widzialaś na fb, bo masz zamiast foty, jak mnie Duśka robi na szaro :woohoo:

Grałam sobie w diamenty na fb i nagle wyskoczyło powiadomienie, w które bezwiednie kliknęłam, ułamki sekund zadecydowały. Oczywiście wywaliło mnie z gry i przeniosło do postu. Jako, że akurat miałam bonusową partię to się z lekka wkurzyłam bo żal tych bonusów i wyniku, wiecie jak to jest prawda? Na co moje dziecko:
- Teraz to po prostu powinnaś się popłakać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971095 przez Skalarek

emilia1410 napisał: Skalarekno mam nadzieje ze sie uda;) a ty dlugo sie starasz i wogole?

Ja to tak jak już kiedyś pisałam, takie starania pełna parą to od kwietnia-maja zaczynamy ;) a poki co, to wiesz, jak się uda to będzie taka trochę ciąża z zaskoczenia :laugh: :P

Mirella- Duśka mistrz! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971096 przez anoda89
Duśka wymiata :laugh: Nie da się z bambo zrobić i ojcu pójść na łatwiznę :laugh: :laugh: W przedszkolu ona też tak cwaniakuję i Panie poucza?? :P :cheer: Ciekawa jestem miny Pań w przedszkolu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971124 przez emilia1410
gosiak o to musi kochac skoro polecial i kupil w niedziele:)
mirella no wstaw zdjecie wstaw:) no klaudia zabawna:):)
skalarek to zycze ciazy z zaskoczenia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971225 przez ViFi

gosiak napisał: Witam;)

Ferritka no to skrobaj czasa na pisanie bo my tu z vifi niedługo pokazamy II...nie VIFi? B)

Kubala czystojniak i jak już dumnie siedzi w swym tronie, i owocki wcina super chłopak:)

Emilia może w następnym cyklu się uda;) powodzenia :cheer:


Gosiaku bardzo chetnie ale........musze jeszcze poczekać......dziś mam dół.... płakać sie chce...

Dziś byłam w poradni urologicznej po konsultacji mojej lekarki z profesore zapadła decyzja o laparoskopii torbieli/guza/ w nerce lewej..... i roztrzygnie się czy nie będzie jeszcze prawa.....
termin na 13 lipca......mam dość..... od zeszłego roku torbiel w lewej nerce sie powiekszyła ...a tak naprawde nie wiem czy nie miało na to wpływu stymulacja. więc chyba będę mogła dopiero we wrześniu.....2 mce po zabiegu ....

nie mam już siły...zawsze coś.... :( :( :(

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl