BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 2 miesiąc temu #970545 przez gosiak
Skalarek a teraz powiedz czy się usmiałaś czasem czytając nas:D takie nie raz miałyśmy wygłupy że aż wstyd :woohoo: :evil:

Fajnie że nowe osoby się pojawiły, troszke może wątek ożyje;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Marta no gdzie foty :P

Ingrit Arturo duży już chłopak i jak zawsze uśmiechnięty :)

Anoda gratuluję pierwszego Wojtkowego zębolka


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #970552 przez Skalarek
Vifi i Gosiak dzielne kobietki z Was! Ja ciągle trzymam kciuki, za to żeby się w końcu udało i uda się na pewno zobaczycie :) :kiss:

Gosiak a co do uśmiania to jacha, że się nieraz cieszyłam do tel jak Was czytałam :cheer: jak np. Feri dowalila o salezjanie, albo inne dżambodżety z poślizgiem :laugh:
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #970566 przez ViFi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
[/quote]


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970587 przez Dave
Dzięki za komplementa dla moich młodych :) :) :)

ViFi - ja też teraz się pikałam Clexane a do tego łykam Vessel Due. No a teraz te tabletki + kolejne zastrzyki ale już lżejsze trochę Flexiparine.
Jakieś cholerstwo mi się przyplątało i chyba już z tymi tabletkami zostanę na dłużej. Za dwa miesiące mam iść na kontrolę z moimi zyłami.
D-dimery robiłam w ciąży z Mateonem, miałam jakoś coś ponad 700 jeśli dobrze pamiętam. Ale mój gin to zlał. A ciekawa jestem jakie miałam przed tymi zastrzykami i taksami.
Jedna żyła pod kolanem miała światło 1,5 cm. Dalej mam poszerzone żyły i sztywne, ale już mogę żyć. Nogi tak nie napinkalają.
No i chodze jak parówka wciśnieta - bo mam pończochy uciskowe. O dżizas!!!

Siły dla Was stareczki moje Kochane :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Aaaa mnie dziś zalało :blink: :blink:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970590 przez gosiak
Skalarek hihi feri to wymiatała :lol: mój maż nie raz chciał psychiatre wołać jak cieszyłam wafla do monitora :lol:
A testy ciążowe z kwadratu heh to był hit :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dave zdrówka :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: ViFi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970608 przez Dave
Gosiak - dziękuję :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970612 przez lena20
emilia,,ja sie staralam ok 4 msc ale poronilam i mialam odczekac 2-3cykle ale probowalam i do tej pory nic niesttey,dalam sb naraze spokoj mzoe uda mi sie prace znalesc jakas,ale mam nadzieje ze uda i sie miec swoj jeden maly skarb :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970615 przez Mirella
Gosiak i Vifi to jakieś sobie pisane, zobaczycie, że razem nas opuszczą i to będzie największe święto na staraczkach, bez obrazy dla nikogo :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970627 przez ViFi

Dave napisał: Dzięki za komplementa dla moich młodych :) :) :)

ViFi - ja też teraz się pikałam Clexane a do tego łykam Vessel Due. No a teraz te tabletki + kolejne zastrzyki ale już lżejsze trochę Flexiparine.
Jakieś cholerstwo mi się przyplątało i chyba już z tymi tabletkami zostanę na dłużej. Za dwa miesiące mam iść na kontrolę z moimi zyłami.
D-dimery robiłam w ciąży z Mateonem, miałam jakoś coś ponad 700 jeśli dobrze pamiętam. Ale mój gin to zlał. A ciekawa jestem jakie miałam przed tymi zastrzykami i taksami.
Jedna żyła pod kolanem miała światło 1,5 cm. Dalej mam poszerzone żyły i sztywne, ale już mogę żyć. Nogi tak nie napinkalają.
No i chodze jak parówka wciśnieta - bo mam pończochy uciskowe. O dżizas!!!

Siły dla Was stareczki moje Kochane :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Aaaa mnie dziś zalało :blink: :blink:


Musze pochwalić za pończochy uciskowe :) na lato podkolanka.... a brałaś antki? A którego masz tak mądrego lekarza?
Zrób kontrolnie D-dimery od 30-40 zł ale beda podwyższone bo Heparyna troche je fałszuje ...jak masz siniaki to smaruj na brzuchu maścią hepaynowa i rozgani ona krwiaki i zrosty takie kuleczki po wkłuciu a jaką dawke dostalaś? Ja teraz biorę Clexane 100 do niedzieli /30 ampułek/ i przechodzę na Acard bo plamiłam na lekach wyciszających ponad 20 dni ale to u mnie normalne /Acard bede brać do końca zycia, żadnych antków/ Jak pamietasz mam genetyczna zakrzepicę....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970628 przez ViFi

gosiak napisał: Skalarek hihi feri to wymiatała :lol: mój maż nie raz chciał psychiatre wołać jak cieszyłam wafla do monitora :lol:
A testy ciążowe z kwadratu heh to był hit :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dave zdrówka :kiss:


Fajnie by było :)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970640 przez Dave
Mirella - tak będzie. Trzymam kciuki za dziewczyny :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

ViFi - a taki niby ogólny chirurg, bo miałam tylko sobie tego zylaka wyciąć, a on to robi u siebie w klinice. A wyszło jak wyszło no i takie mi rzeczy zaserwował.

Ja mam słabiutkie Clexane bo 0,4, bo te tabletki sa mocne i tak mi to połączył. No i te pończochy. Mam jeszcze podkolanówki, ale już takie starsze, bo kiedyś też już miałam zalecenie noszenia. Zobaczę, może skuszę się na te D-dimmery.
Nie mam śiniaków na brzuchy, takie tylko kropki ok 3mm. A po Flexiparine chyba nic nie będzie widać, bo one są delikatniejsze, tak mi się wydaje.

Antki brałam za młodu, ale krótko może z rok. Teraz nie chcę tego widzieć ani czuć. Z resztą mąż nie chce żebym się truła.

ViFi kurna współczuję Ci tych zastrzyków. Bidulko. Kurna chata musi się Wam udać. Musi, musi, musi!!!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970642 przez Miluniaa
Witajcie dziewczyny moze tutaj jest któras co miała podobna historie do mojej i bedzie umiala mi cos poradzic
Bylam u gina okazalo sie ze mam 3 pecherzyki po clo ktore pieknie urosly , a w jednym pecherzyku byly jakies 2 kropki na ktore lekarz zwrocil uwage ale jakos tak wymigiwal sie od odpowiedzi zeby nic nie powiedziec hmmm a ja teraz mysle ... Mialyscie cos podobnego ? Co to moze byc? Moze jestem w ciazy ale to poczatek i nie chcial robic nadziei ? Tyle mam teraz znakow zapytania i metlik kompletny ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970652 przez Dave
Milunia - ja nie mam pojęcia co to może być



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970704 przez gosiak
Mirella jak to opuszczą? Ja nigdzie nie idę :P jedynie co to możemy z VIFI zmienić tylko ststus :laugh: zobaczymy co to będzie

Milunia ja brałam Clo ale nigdy nie miałam kropek w pęcholkach wiec nie mam pojęcia co to moze być :blink: a jeśli to ciąża to jak to możliwe że wcześniej dr na usg nic nie widział? przy stymulacji bardzo ważne jest by monitorować wzrost pęcholków itd a może torbiel się robi? kiedy kolejne usg?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970715 przez Miluniaa
Kolejne usg bedzie we wtorek boli mnie prawa strona tak jakby na owulacje ... ech zaczynam sie denerwowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl