BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 2 miesiąc temu #970765 przez emilia1410
No tez tak licze po cichu;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970785 przez Mirella
Niedziela za dwa dni, to jakby niedługo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970787 przez emilia1410
Mnie zastanawia to ze zawsze przed okresem mam suchosc, a teraz wilgotnosc.. I 2 dni temu ostre klucie jajnika i narazie nic wiecej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970788 przez lena20
no mam wzrostu 167 ale juz zaszlam wtedy co poronilam i lekarz nie powiedzial mi przyczyn powiedzial ze nie zawiazalo sie db itp,,wiec raczej moge miec jeszcze szanse itp,,ze otyla nie jestem,,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970793 przez emilia1410
To na pewno uda ci sie zajsc;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970809 przez ViFi

Miluniaa napisał: Witajcie dziewczyny moze tutaj jest któras co miała podobna historie do mojej i bedzie umiala mi cos poradzic
Bylam u gina okazalo sie ze mam 3 pecherzyki po clo ktore pieknie urosly , a w jednym pecherzyku byly jakies 2 kropki na ktore lekarz zwrocil uwage ale jakos tak wymigiwal sie od odpowiedzi zeby nic nie powiedziec hmmm a ja teraz mysle ... Mialyscie cos podobnego ? Co to moze byc? Moze jestem w ciazy ale to poczatek i nie chcial robic nadziei ? Tyle mam teraz znakow zapytania i metlik kompletny ...


Nie jestem specjalistą ale te krobeczki to może być uwalniające się ciałko żołte tzn. że komórka pękła mągą być zdolne do zapłodnienia....alb o czekają na @ jeżeli się nie zapłodnio. Inaczej to pęcherzyk Graafa

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970813 przez ViFi

Skalarek napisał: Hej!

Miluniaa niestety ale ja też nie mam bladego pojecia co to może być. Pewnie we wtorek na usg lekarz powie Ci coś więcej, a jak nie to go przycisnij, przecież to o Twój organizm chodzi więc masz prawo wiedzieć. Bedzie dobrze zobaczysz :kiss:

Emilia czekam na niedzielnego testa, no chyba że się złamiesz i zrobisz wczesniej :cheer: ale jakieś mam takie przeczucia pozytywne i mocniej zaciskam kciukory B) :kiss:

Lena z tą otyłością to Mirella ma racje, na prwno nie pomaga to w zaciażeniu :unsure: no chyba ze jesteś bardzo wysoka i taka waga moze byc wtedy normalna.

No i nie wiem co Wam jeszcze miałam napisać...

Ja byłam dzisiaj odebrać wynik prolaktyny i u gin.
Wiec tak, prolaktyna tym razem wyszła w normie 451,4 (przy normie do 496), wiec chyba ok? Przynajmniej tak mi gin powiedziała, że tamten wczesniejszy podwyższony wynik musiał wynikać np. ze stresu :unsure:
Tak czy inaczej dała mi skierowanie na pozostałe hormony rozrodcze (fsh, lh, estradiol i testosteron), mam zrobić między 3-5dc, no i zobaczymy. Stwierdziła że jeśli wyjdą w normie to te moje 2 przedłużone cykle byly takim "wyskokiem organizmu". I tyle... Sama do końca nie wiem co o tym sądzić :huh:


A mierzyłaś kiedys temperaturę rano ?
A jaka masz fazę lutealną ona zawsze jest stała od12-16 dni trawa i nieważne kaki jest długi cykl....
Może być tak że jeden cykl w roku może być dłuższy.....nawet do 40 dni lub dłużej...monitoring cyklu to mógłby potwierdzić miałaś może kiedyś robiony?

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970814 przez lena20
emilia1410 no mam taka cicha nadzieje :) bo jak sie tesciowa przyszla pyt ile waze to sie zdziwila bo ze nie widac tego po mnie bo jestem wyzsza itp,,ale sa grubsze i zachodza,,,,ostatnio dziewczyny mialy wzrosty 160 i 170 wazyly po 105 kg i zaszly,,,wiec ja tez mam szanse i wiele innych bo duza role odgrywa oragnizm :) a jak bym nie mogla zajsc lub inne to wtedy bym juz nie zaszla,tylko poronilam bo nie wiedzialam ze jestem i bralam tabletki silne przeciwbolowe i podejrzewam ze to bylo przyczyna,a ketonal to silny lek i wiele innych,,niesttey

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970816 przez ViFi

emilia1410 napisał: No tez tak licze po cichu;))


Jeżeli mierzysz temp to 3 dni po najniższej musi się utrzymać od 14-do 18 dni i nie spać

ten skok to jest ok 0,5 st.C np

@ 4 dni ok. 36,4–36,623 °C
faza folikularna 9 dni ok. 36,4–36,6 °C, pod koniec może nieznacznie spadać
owulacja 1 dzień nagły wzrost o ok. 0,5 °C
faza lutealna 14 dni 36,9–37,1 °C

pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_miesi%C4%85czkowy

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970817 przez lena20
vifi a ty juz masz jakies dzieciatko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970818 przez ViFi

lena20 napisał: emilia1410 no mam taka cicha nadzieje :) bo jak sie tesciowa przyszla pyt ile waze to sie zdziwila bo ze nie widac tego po mnie bo jestem wyzsza itp,,ale sa grubsze i zachodza,,,,ostatnio dziewczyny mialy wzrosty 160 i 170 wazyly po 105 kg i zaszly,,,wiec ja tez mam szanse i wiele innych bo duza role odgrywa oragnizm :) a jak bym nie mogla zajsc lub inne to wtedy bym juz nie zaszla,tylko poronilam bo nie wiedzialam ze jestem i bralam tabletki silne przeciwbolowe i podejrzewam ze to bylo przyczyna,a ketonal to silny lek i wiele innych,,niesttey


To jeżeli p;anujesz ciąże musisz sie przestawić na paracetamol....Apap a nawet na początku @ wziąć Aspirynę nawet jak edzie ciąża to jej nie zaszkodzi i Nospa

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #970819 przez ViFi

lena20 napisał: vifi a ty juz masz jakies dzieciatko?


Aniołka w niebie 2010 r ciąża obumarła.... 7-8 tydzień

A po drugie wszystkie dzieci nasze są.....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970821 przez lena20
wiem teraz sie staram nic juz nie brac...no ja w list zaszlam i poronilam ok 4.-5tydzien ,a teraz trzeba czekaz az sie uda kiedys :) wgl mam nadzieje ze tb tez sie uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970822 przez ViFi

lena20 napisał: wiem teraz sie staram nic juz nie brac...no ja w list zaszlam i poronilam ok 4.-5tydzien ,a teraz trzeba czekaz az sie uda kiedys :) wgl mam nadzieje ze tb tez sie uda :)


Puki jest siła do walki to jest nadzieja.... tylko ja juz nie mam siłay został ami jedna ewentualność......jak się nie uda to już nie mam co tzn mam....ale....narazie o tym nie myślę daje sobie czas do 40 lat

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970824 przez lena20
bedzie dobrze musimy byc dobrej mysli i sie nie poddawac i o tym nie myslec,,ja juz przestalam wzielam sie za inne rzeczy by o tym tyle nie myslec i sie zamartwiac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl