BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 3 dni temu #977142 przez gosiak
Gosia a czemu w szpitalu? Co się stało? :kiss:

Madeline ja swoim chrzesniakom kasy nie dawałam podobnie jak Mirella wolę coś kupić. Więc chrzesniakowi kupilam krzesło do karmienia i jakąś książeczkę taką pamiątkę chrztu, a chrześnicy złote kolczyki i też pamiątkę. Jeszcze fajnym prezentem może być bransoletka z grawerem daty chrztu i imieniem np.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977143 przez Gosia 2712
Ja tez myslalam nad lancuszkiem ale stwierdzilam ze za kilka lat i tak moda sie zmieni i pewnie w tym nie bedzie chodzic tak jak ja w tych rzeczach ktore dostalam na komunie czy chrzest. A moze kup jej kolczyki to predzej jej teraz nawet zaloza

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977145 przez Gosia 2712
Gosiaku moj lekarz stwierdzil jednak ze hsg nie bedziemy robic tylko histeroskopie bo jakby cos bylo to od razu mi to wytna a przy okazji zbadaja budowe macicy no i dlatego w szpitalu jestem :-/

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977153 przez Dave
Gosia - trzymaj się tam :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977187 przez MoNiaaa
Gosiak powodzenia :*

co do chrztu jeśli masz bliski kontakt z rodzicami to podpytaj co by chcieli dla malej zawsze lepiej kupic cos co się przyda teraz lato nadchodzi to może rzeczywiście jakiś rowerek albo krzesełko do karmienia a może będą fotelika do auta potrzebowali lub wozek spacerowy? czasem warto z drugim chrzestnym warto się skontaktować i kupic cos droższego?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977198 przez anoda89
Gosia trzymamy kciuki i czekamy na wieści.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977205 przez Ingrid29
Cześć babeczki kochane! ale mnie tu dawno nie było :blush: przyznaję się bez bicia, że co jakiś czas wpadam przeczytam i uciekam, bo czasu brak. dziś wolne w pracy, to do Was zajrzałam :)
Oczywiście trzymam kciuki za każdą z Was, żeby się wszystko po spełniało :kiss:
no i fota mojego prawie trzylatka - co by od Mirelli z armaty nie dostać :whistle:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977207 przez Gosia 2712
hej
Dzieki dziewczyny za kciuki jak cos bede wiedziec wiecej to dam wam znac. Najprawdopodobniej dopiero w poniedzialek bede miec ta histeroskopie a jak narazie to pare badan tylko mialam :-/

Ingrid Arturek jest sliczny :-)

Anoda a co u Ciebie?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977255 przez gosiak
Gosia to dobrze że histeroskopie, myślę że to dokładniejsze badanie a u Ciebie warto sprawdzić, szkoda że tyle musisz leżeć skoro planowo zabieg na pn :/ trzymaj się tam kochana, czekam na dobre wieści:*

Ingrid, jaki duży już ten Twój trzylatek, a jak pięknie maluje :lol: co tam u Ciebie, o rodzeństwo dla Arturka się staracie? Pozdrawiam :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977261 przez anoda89
Gosia ja jak miałam histero rano się stawiłam o 14 już wyszłam ale pewnie przez te badania tak Cię trzymają. Potraktuj jak wczasy ;) U mnie to w sumie nic nowego. Młody pochłania mi cały czas ale czytam chociaż raz dziennie w przerwie na kawę wchodzę.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ingrid z was to fajna rodzinka :) Szczęściem od was bije :) :)
Załączniki:
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977270 przez Ingrid29
dziękuje kochane za komplementy :kiss:
anoda fajniutki Twój smerfik.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A tak poza tym to dobija mnie teraz pogoda, leje,za chwilę słońce , potem grad i znowu słońce - nosz szału można dostać :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977274 przez gosiak
Anoda super smerfik :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977276 przez Gosia 2712
Gosiaku Anoda niby mialam sie stawic w szpitalu w czwartek i miec badania na drugi dzien zabieg a na trzeci wyjsc ale troche sie przesunelo :-/ no trudno jakos tu wytrzymam wazne ze juz cos moze to bad nam wyjasni. Przynajmniej mam taka nadzieje :-P
Anoda Wojtus jest sliczny i taki juz duzy, ale to zlecialo hehe pamietam jak go rodzilas a tu nie dlugo pannice do domu bedzie Ci sprowadzac :-P

Ingrid zdrowka zycze a jak juz sie uporasz ze swoimi problemami to do dzialania :-P fasolki czekaja :-P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #977320 przez anoda89
Ingrid współczuję tych bóli. Dobrze, że już Artur jest w miarę samodzielny to nie musisz tak przy nim chodzić.

Gosia dokładnie, przebadają i może się wszystko wyjaśni. Oby. Wojtek to już stary cwaniak ;) :laugh: Tylko się ogląda jak chcę coś spsocić a nie wiem czy ja przeżyję te panny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #977336 przez Madeline
Hej dziewczyny ;)

Dzieciaczki są śliczne :*

Ingrid ja Cię kojarzę z mamus majowych 2012. Dobrze myślę? Je jestem mamusia czerwcowa 2012 :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl