BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 10 miesiąc temu #986416 przez Gosia 2712
Hejka :)
Ale ladna pogoda u nas :) mam nadzieje ze juz tak zostanie :D

Gosiaku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ferri dziekuje :) a swoja droga to moglabys czesciej zagladac tu i zaczac wlasnie ten drugi obieg odpalac :P Ja tam widzialam Kubusia na fb ale tutaj tez moglabys sie pochwalic nim :whistle: :P

Mirella bo za malo sie tu ostatnio udzielasz :P a tej nowej gwardii tez jak na lekarstwo :whistle: pojawią sie i znikaja :dry:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986454 przez Mirella
Gosia no mało się udzielam, bo to powoli przestaje być moje miejsce, pewnie niebawem całkiem się pożegnam. Co prawda zawsze byłam rezydentką nie staraczką, ale teraz to już nawet na wpadkę nie czekam. Widać pisana mi była jedynaczka. Przyjdzie dzień, że całkiem jak @nulka walnę Wam tu mowę pożegnalną, ale to jeszcze trochę, musi się stara gwardia wykruszyć całkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986503 przez Anabelle
Ja też mało piszę, mamy dwójkę chłopaków mi mija juz pare lat na forum, starać się już nie będziemy, jedyna opcja ciąży w tej chwili to wpadka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986697 przez Asik
Witam :) dzieciaki cudne , rosną jak na drożdżach

Gosiaku :* Ty wiesz , że ja Tobie od samego początku kibicuję :laugh: w końcu to ja Cię tutaj ściągnęłam , no jeszcze kilka dziewczyn też ale one już dzieciaki mają :D

Gosia za Ciebie też kciuki trzymam :)

zresztą za wszystkie staraczki też oczywiście :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #986882 przez kazia4859
Hej Kochane. Miałam małą przerwę, gdyż w weekend miałam egzaminy na uczelni. Ale w sobotę zrobiłam rano test ( w załączeniu foto) od razu wyszły dwie kreski. Dziś rano dzwoniłam do doktorka, bo rano zauważyłam bardzo delikatne plamienie. Oczywiście wpadłam w ogromna panikę, gdyż wizyta dopiero jutro. Doktorek kazał brać 3 razy dziennie dupahostan i no-spe jak by bolał brzuszek. I czekać na jutrzejszą wizytę. Boje się...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986887 przez misia88
kazia4859 Gratuluję! Życzę spokojnej ciąży. Wszystko będzie dobrze. Ja w ciąży z Lilą na początku też plamiłam, bo miałam małego krwiaka. Na szczęście się wchłonął i urodziłam śliczną, zdrową córkę. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986892 przez agnesssa
Kazia Ogromne Gratulacje, nic nie pisałam ale trzymałam kciuki cały czas za rosnącą betę :) Ja też cały czas jestem na luteinie zapobiegawczo, mam nadzieję, ze plamienie ustało :blush:

Gosiak Nie dziwie się, że czas Ci się ciągnie, pamiętaj że moje kciuki ciągle są zaciśnięte dla Ciebie a teraz nawet podwójnie ;) :kiss: :kiss: :kiss:

Gosia Tobie również z całego serca życzę, żeby teraz się udało urodzić piękną zdrową dzidzię :kiss: :kiss:

Mirella Nie strachaj nas, że jak @nulka dasz nóżkę bo kto będzie armatą zarządzać :unsure: Po za tym ta stara gwardia nadal śledzi losy staraczek tylko z pisaniem gorzej :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986899 przez Mirella
Agnesssa ta armata powoli przestaje robić wrażenie, ale jeszcze trochę tu pobędę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986931 przez madziaska
Ja tez tu ciągle zaglądam, choć pewnie nikt już mnie nie pamieta ;)

Za wszystkie trzymam moccccno kciuki, a zwlaszcza za staraczki z "moich czasow". Gosiak, Vifi :*

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986957 przez Sevilla
Kazia ogromne gratulacje!!

Mam nadzieję, że pod koniec miesiąca również będę mogła się pochwalić, a jak nie to kolejne miesiące też są przede mną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986984 przez Mirella
Fasolki chodzą parami, jak nic się tu druga pojawi lada moment, Sevilla, może właśnie Twoja?

Madziaska, starą gwardię to ja pamiętam bardzo dobrze, ale kiedyś tu był ruch, dużo się pisało, tętniło życie, a teraz? Bez obrazy, ale tamtej atmosfery już nie ma, nowe dziewczyny wpadają jak przeciąg, może dlatego mi się mylą :blush:

Aha, Madziaska, bez foty to się tu w gości nie przychodzi, zapomniałaś? Dawaj fotę albo idę po armatę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986995 przez Asik
Mirella dokładnie tak było ... ja się siadło na staraczkach kilka lat temu to można na pogaduchach było spędzić kilka godzin bo rozmawiało się "on line" a nie czekało na odpowiedzi kilkadziesiąt minut czy też godzin.
Często wracam do tamtych rozmów ... lubię powspominać stare czasy ...ojj działo sie tu działo :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #987039 przez madziaska
Ojjjj dziewczyny macie racje. Kiedys tu sie dzialo, dzien bez forum, to byl dzien stracony ;) Ile ja sie posmialam do monitora, ile razy poplakalam ze wzruszenia. Te czasy juz nie wroca :( Wiecie co z @nulka sie dzieje???

Mirellka, juz sie poprawiam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987068 przez misia88
madziaska Śliczną masz córę! :)
Podziękowania: madziaska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #987118 przez Mirella
Madziaska o rany, jak się Hania zmieniła!!! Wybuziakuj od ciotki mooooocnoooo :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Asik no dokładnie, człowiek pisał ze świadomością, że jak stronę odświeży to ze trzy nowe odpowiedzi już będą, jak na czacie normalnie. Nasze nowe koleżanki pewnie myślą, że zmyślamy, że to niemożliwe :P ehhh, to se ne vrati :(

Aha, jak się cały dzień nie zajrzało (nalot teściowej, awaria neta albo inny kataklizm bo normalnie to żadna nie wytrzymywała tyle) to czekało ponad 100 postów lekko licząc, czasem i 200. Tak tak, z jednego dnia.
Podziękowania: Asik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl