BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 9 miesiąc temu #987945 przez natkka
Dzięki Dziewczyny :)
Mam nadzieję, że faktycznie przyniosłyście mi szczęście i to będzie 9 miesięcy :) Jutro idę na bete więc może się odrobinę uspokoję :)
Ja za wszystkie czekające na II kreski trzymam mocno kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988090 przez natkka
Dziewczyny co za cisza tutaj :] dzwoniłam do laboratorium i mój wynik to 74,29 więc jest dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988110 przez Gosia 2712
Hejka
Natkka ogromnie gratuluje :)
Heh no znowu sie cicho zrobilo :S gdzie was wywialo wszystkie?

Kurde koniec czerwca a ja mam zapalenie oskrzeli i w lozku leze :S brzuch mnie zaczyna pobolewac chyba @ sie zbliza :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988155 przez agnesssa
Ale gwarno, jak miło :cheer:

Inso Cudowne masz dziewczyny, cud miód malina :kiss: :kiss:

Natkka Ogromne gratulacje :kiss: :kiss:

Sevilla A trójkami też mogą chodzić więc zaciskam z całych sił i za Twoje dwie kreseczki :kiss:

Anoda Gosiak Lekarka powiedziała, że na razie nie widać płci, więc nadal jest szansa na dziewczynkę ;) Generalnie marzy nam się córka do pary, ale oboje z mężem mamy przeczucie, że będzie chłopak :P

Gosia Dużo zdrówka dla Ciebie :kiss: No i zaciskam kciuki za brak @

Mała Ekstra torcik, Sto lat dla synka :)

Gosiak Z całego serca Ci życzę, żeby się udało przy kolejnej próbie :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #988181 przez studentkaae
jałłłł, ale mam zaległości...

ale pamiętam o Was i myślę... ale mój synuś nie daje mi posiedzieć na necie za dużo i stąd mnie tutaj brak.

Gosiaku, Gosiu - trzymam za Was kciukasy bezustannie i czekam na dobre wieści.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


obiecuje wpaść i Was doczytać, zeby znów być na bieżąco... :)
Załączniki:
Podziękowania: Mała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #988183 przez missyy
Asik zaciskam kciuki za Szymiego :**** Będzie dobrze :)

Anodka o ja Ciee.... czas leci jak bicza strzelił...:P:P:P:P A dopiero co pewnie wspominasz jaki był dopiero malutki, a tu taki przystojniaka wyrósł :woohoo: :woohoo: Mai w sierpniu roczek stuknie i też na nią tak patrze i nei wierzę że to JUŻ :D :D dopiero co lalam z brzucholkiem i czekałam na nią :))

Mała 8 latek, wooww, duży chłopak. Dzieciaki normalnie rosną w oczach. :DD Ale mega torcik, mniaammmm. Ja praktycznie zaraz muszę dla Majencji zamawiać pierwszy torcik urodzinowy, ale jestem happyyy;D debiut :woohoo:

Ferrii Kubuś to faktycznie od najmłodszych ma predyspozycję na Prezesa. Wie co dobre chłopak. ;D A jaką stylówę mu mama robi ;D Nie opędzisz się od dziewczyn ;D ;D ;D heheh Selekcje bedziecie robić :laugh:

Jest i studentkae Buziole Kochane :**

Gosia i Gosiak Zaciskam moooocno za Was kciuki, by się udało. Jesteście mega silne i zasługujecie, na ten "mały cud". Bądźcie dobrej myśli, , z resztą same wiecie, że to najgorsze co może być. Gosiaczku zajmij się remontem i jakoś zleci :***

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]
Załączniki:
Podziękowania: gosiak, Mała, ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #988184 przez kazia4859
natka i Gosia gratuluję :)
Dziewczynki u mnie już tydzień po wizycie u doktorka. Potwierdził ciążę... w 5tyg 0d byl jeden pęcherzyk o wielkości 4,6mm. Jednak nie wyklucza jeszcze ciąży bliźniaczej. Okaże się dopiero na kolejnej wizycie, która będzie 4 lipca. Czekam z niecierpliwością na ta wizytę, chciałabym już zobaczyć serduszko/a. Plamienia ustały. Jednak nadal zapobiegawczo biorę dupahostan. ech. mam nadzieje, że będzie wszystko ok. Dziś już jest dopiero 6tyd.0d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #988211 przez Ingrid29
natka, kazia gratuluje!!
No i stara brygada się uaktywniła
Studentka jacie boski Iguś, Misyy Maja cud dziewczyna.
Ciężko teraz pewnie każdej która ma dzieci i pracę, żeby znaleźć czas na pisanie- tak jak i mi. Skoro stara gwardia się pojawiała, to w trakcie pracy do Was piszę
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pozdrawiamy wszystkie ciocie i trzymamy kciuki za nowe fasolki i groszki, co by szybko się pojawiały :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988235 przez Sevilla
Dziewczęta cudne dzieciaki :)

Gosia ja też z końcem czerwca mam dostać @ i mam nadzieję, że nie przyjdzie. Brzuchol też wieczorami boli, jak na @ i do tego mam okropne gazy i wzdęcia - to może od tego. Pogoda też u mnie jakaś depresyjna, że najchętniej walnęłabym się spać i obudziła w terminie @

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988254 przez anoda89
Gosia, Sevilla kciuki zaciśnięte :kiss: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Missyy ale słodkości :) wyrosła Ci panna :) :) :) Wojtek to kawał chłopa :laugh: Łapa jak u rzeźnika, stopa jebutna :P
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988261 przez misia88
Ingrid Jak dobrze Ciebie widzieć! :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988263 przez Gosia 2712
Hejka :)

Sevilla ja @ mam dostac w sobote lub niedziele :dry: zobaczymy co to bedzie :dry: hehe no ja dzisiaj pol dnia przespalam :blink: ale to przez chorobe :S fakt pogoda barowa :S co chwile pada :S to zaciskam kciukasy zeby do mnie i do Ciebie @ nie przyszla :laugh: B)

Missy ale masz juz pannice :) slodka jest :)

Ingrid
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kazia dobrze ze plamienia ustaly i jest wszystko ok :) to trzymam kciuki zeby gdzies tam sie druga mala fasoleczka pokazala :) oj zawsze marzylam o blizniakach :laugh:

Studentka Igorek jaki juz duzy :D oj poczekaj jak bedziesz pannice odganiac od niego :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: Ingrid29, studentkaae

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988281 przez Asik
Ja na szybko :)
Wszystkim , którzy trzymali kciuki za Szymka dziękuję :laugh: :laugh: :laugh: Już po operacji :) wszystko ok :) ufff ... bo stresowałam się dość mocno .. zmykam do niego zmienić tatę bo czuwamy przy nim na zmianę na sali pooperacyjnej :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Podziękowania: ferritka, missyy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #988301 przez Ingrid29

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Asik super! Zdrówka dla Szymka i szybkiego powrotu do domku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #988303 przez misia88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl