BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #988332 przez Madeline
Hej dziewczyny ;)

Natkka i Kazia gratuluję ze szczerego serca :* życzę spokojnych juz 8 miesięcy :)

Śliczne macie te dzieci :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988340 przez Ingrid29

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988349 przez Madeline

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988369 przez Sevilla
Madeline
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ingrid dobrze, że mimo wszystko ta wada została tak wcześnie wykryta i usuwanie jej nie brzmi aż tak inwazyjnie, jak otwieranie klatki piersiowej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988380 przez Ingrid29
Sevilla nie wiadomo czy w trakcie zabiegu nie będą musieli otworzyć klatki - podpisuje na to zgodę. Także różnie bywa. Rozmawiałam z dziewczyną na FB i jej córka miała ten zabieg jak miała 2 -latka, skończyło się na spesie i 6 miesiącach śpiączki. Stracha mam, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988418 przez Sevilla
Ingrid będzie dobrze, trzeba w to wierzyć. Zgoda musi być, bo jakieś zaplecze działań musi być. Mnie jak brali na operację i czytałam możliwe powikłania, to nie chciało się podpisywać. Jednak u mnie było być albo nie być

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988494 przez natkka
Gosia - zdrowiej :)
studentkaae - mały jest przepiękny i taki radosny :)
Ingrid - mam nadzieję, że zabieg będzie bezproblemowy, trzeba myśleć pozytywnie :)
asik - świetne wiadomości :)
Madeline - historia niesamowita, wydaje mi się, że to nie jest tak całkiem nieprawdopodobne :)
ja wcozrja byłam u gin - niestety na razie nic nie widać, nawet pęcherzyka, ale dała mi duphaston 2 razy dziennie po dwie tabletki. Wczoraj zaczęłam też lekko plamić, ale powiedziała że to stara krew jest więc mam się tym nie przejmować. Do końca miesiąca leżę w łóżku z nogami do góry i mówię do kropka, że ma być mega silny i dać radę. mam nadzieję, że mnie posłucha. Byłam dzisiaj na becie i popołudniu będę miała wyniki, wtedy też się okaże jak z tą moją ciążą wygląda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988538 przez natkka
Moja dzisiejsza beta: 280,49 więc urosła przez te dwa dni ogromnie :) mam nadzieje, że kropek się uchowa i będzie mi dane mieć małego szkraba w domu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988577 przez gosiak
Ojej ale tu gwarno że nie wiem co najpierw mam odpisać;)

Na początek natka gratulacje, beta ładnie rośnie, na następnej wizycie zobaczysz już serduszko;)

Ingrid, będzie dobrze, ale co się nastresujesz to Twoje. Ja w każdym razie trzymam mocno kciuki, Arturro dzielny chłopak więc wszystko pójdzie gładko;)

Asik superowe wieści, dużo zdrówka dla dzielnego zucha:)

Studentka ale Twój kawaler slodziaszny, zacałowakabym :kiss:

Missy śliczna córcia :kiss:

Gosia zdrówka i kciukam by małpol nie przylazł, sevi za Ciebie też ;)

Agnessa mówisz chłopak? zobaczymy czy się sprawdzą Wasze przeczucia :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988580 przez Gosia 2712
Hejka :)

Madeline
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Asik to dobrze ze operacja sie udala :)

Ingrid mam nadzieje ze obejdzie sie bez otwierania klatki piersiowej :) i nie sluchaj opowiesci kolezanek bo wiadomo ze kazdy przypadek jest inny a Arturek to silny chlopak i na pewno bedzie wszystko ok :) trzymam kciuki :)

Natkka widocznie ciaza jest mlodsza i tak jak Gosiak pisze na nastepnej wizycie zobaczysz juz serduszko :) a teraz odpoczywaj jak najwiecej :)

Gosiaku az dziwne ze taki ruch sie tu zrobil hehe :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988583 przez Sevilla
Gwarno, tłoczno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988585 przez Madeline
Gosia spoko. A co to był za film? Może i ja też się pośmieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988586 przez Mirella
Ingrid, lekarze nie mają wyjścia, muszą straszyć. Przecież gdyby coś tam odpukać to nie będą Cię po korytarzu szukać żebyś jakieś dodatkowe zgody podpisywała, potrzebują podkładki na wszelki wypadek i tyle. Tak to potraktuj i nie zawracaj sobie głowy, ma iść przez żyłę to pójdzie. I będzie dobrze nie bojaj.

Gosiak, mam podobnie, nie wiem komu i na co tu odpisać teraz.

Najpierw gratuluję nowym mamusiom fasolek, niech rosną zdrowo :kiss: :kiss: :kiss:

A nasze staraczkowe dzieciaczki całuję jeszcze mocniej, wpadajcie częściej z wizytą :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Asik, pokazałabyś Szymiastego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988588 przez gosiak
Dokładnie gwarno i tłoczno;)

Madeline heh małe prawdopodobieństwo że zajdziesz, ale jeśli nawet to popatrz jaka pamiętna noc/dzień (nie wnikam) hihi

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988590 przez Gosia 2712
Madeline
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mirella a moze Ty bys tez Klauduske pokazala :whistle: :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl