BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 8 miesiąc temu #997824 przez Gosia 2712
Heh to ja juz kilka sincow mam, jedne znikna to drugie sie pojawia :-\ ale tez daje rade hehe teraz jak juz wiem ze jest ok to tym bardziej, chyba nawet polubie zastrzyki hehehe :P byle maly sie dobrze rozwijal i rosnal :-) oj o upalach to mi mawet juz nie mow heh wspolczuje mojemu wiatrakowi bo chodzi 24 na dobe :P wkoncu go zajade :P a jeszcze 2tyg takie maja byc :-\ tez mam dosyc :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #997853 przez MagdaM
Hej
Tyle się napisałam i szlag trafił!!

Agnessa graty cory :)
Gosia graty syncia - szybko ten doktór wypatrzyl :P

Dołączam się do klujacych i posinisczonych, klub załóżmy ;) żartuje

Trzymam kciuki nadal!

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #997854 przez gosiak
Witam w kolejny upalno duszny dzień :blush:

Gosia ja myśle ze przy stymulce sińców się dorobię bo tu mam fajne ampułkostrzykawki z malutką igiełką, a do stymulki moze być różnie, ale tak jak piszesz idzie nawet na swoj sposób polubić;) ważne by pomogły i w Twoim przypadku i moim i Magdy;) faktycznie mozemy klub założyć, jeszcze troche i piguly wygryziemy w tym fachu :P

Agnessa jeszcze chyba ja nie gratulowałam córy, fantastycznie będzie parka :kiss: uwielbiam wasze zdjęcie z plaży te rodzinne ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: agnesssa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997858 przez agnesssa
Gosia AAAA super wieści, tak bardzo się cieszę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Gratuluję siusiaka :kiss: :kiss: :kiss:

Gosiak Dziękuję :) Rodzinne tylko dlatego, że Maks akurat przebiegał, bo oczywiście nie szło go namówić na chwilowy przestój ;) :P Tab ardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie, że ja mam siniaki ;) :P

Madeline Trzymam kciuki za owocne starania i dwie maliny :kiss:

I nie wiem co tam jeszcze :)

AA wczoraj byłam na wizycie u ginki i nadal siusiaka nie widać :laugh: Więc bardzo powolutku zaczynam wierzyć, że dziewczyna ;) Chyba ktoś pytał o imię, mieliśmy kilka typów, ale im dłużej o nich myślę, tym mniej mi się podobają :blink: Dziewczyna Alicja, Marcelina, chłopak Marcel..... Ale teraz mi się Ania podoba i na razie nie mam pojęcia które wybierzemy, dobrze, że jeszcze sporo czasu :cheer:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997898 przez Gosia 2712
Hejka :)

MagdaM Ty tez sie klujesz? nawet nie wiedzialam :whistle: clexanem? tez masz taki problem zeby go kupic teraz?

Gosiaku oby pomoglo trzymam kciuki :) teraz to juz nie moze byc inaczej :)

Agnessa to dobrze ze na wizycie wszystko ok :) i dobrze ze siusiak nie wyrosl wiec teraz oficjalnie gratuluje cory :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997937 przez MagdaM
Gosia ja akurat mam insulinę i muszę się kluc kilka razy dziennie... Jeśli clexane jest na krew, to ja biorę Acard tylko.

Agnessa to już raczej siusiak nie wyrośnie ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #997983 przez Madeline
Gosiak hip hip hurra :) Super ze wszystko dobrze. Ciesze się razem z Wami i gratuluję synusia :*

Agnesssa Ja się pytałam o imię, bo przy pierwszej ciąży mieliśmy tylko imię dla chłopca i był chłopiec a teraz mamy dla dziewczynki i ciekawe czy nam też się trafi :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998012 przez Madeline
Jednak @ się pojawiła :) Także się ciesze z jednej strony bo można na spokojnie zacząć staranka a w staraniach najlepsze są przytulanka :) Hihi ^^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998016 przez Ingrid29
Agnessa gratuluje córci :)
Gosia a nie mówiłam, że będzie synek -gratki serdeczne i rośnijcie zdrowo :)
Mnie też dobijają upały i dodatkowo uwaliła mnie dziś osa w łokieć - żesz kurna :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998039 przez gosiak
Madeline mam nadzieję że Te "K" pomyłkowe do Gosi nika to dobry znak dla mnie;) hihi ja za gratki będzię dziękować za kilka m-cy hihi :silly:

Osz to @, ale tak jak mowisz staranka to sama przyjemność, kciukam ;)

Ingrid, cholerne osisko że też w łokcia skubana akurat :huh: hmm po avatarku widzę żeś na wakacjorach była gdzie fotka jakaś???

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998041 przez Sevilla
Gosiu gratulacje, super że być może będzie chłopak :) Mój co prawda na clexane ale dorodny to on nie był pod względem wagi, długości natomiast już tak.

Ja się dziś zarejestrowałam do ginekologa. Mam już dość tego, że się nie udaje i 3 września wizyta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998048 przez Gosia 2712
MagdaM aha nie wiedzialam... :whistle: to tez wspolczuje skoro kilka razy sie klujesz... :S dobrze ze ja tylko raz :P Acard tez biore :)

Madeline Dziekuje :) kurcze wygon to malpisko gdzie pieprz rosnie :whistle: :evil: ale tu masz racje najlepsze sa staranka :) :whistle: wiec lus, blus i bzykanko hehe :D :P

Ingrid hehe no mowilas i sie sprawdzilo :) nasza czarownica Mirellka tez mi pierwsza wrozyla synusia :) zreszta wszyscy od razu mowili ze bedzie chlopczyk :)

Gosiaku ja i moj maly siurek w brzuszku trzymamy kciuki caly czas :) i mam nadzieje ze za kilka miesiecy nam pokarzesz dwie kreseczki :)

Sevilla tylko ze ja jeszcze biore encorton a to sa sterydy i dla tego sie smieje ze maly na sterydach chowany :P Dobrze ze idziesz do gina moze cos pomorze wam :) trzymam kciuki :) A powiedz mi czy ty jak mialas taki juz duzy brzuszek to clexan tez w niego wbijalas? czy w udo lub ramie?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998049 przez Madeline
Hehe dzięki dziewczyny :) Na razie na spokojnie, będę się cieszyć chwila :) tzn wieczorami z mężem :P

Gosiak Przepraszam za pomyłkę, ale życzę Ci aby ona przyniosła Ci szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998051 przez gosiak
Madeline daj spokój nie ma za co przepraszać :lol: dzięki kochana :kiss:

Gosia :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998109 przez Sevilla
Gosiu ja wbijałam cały czas w brzuch, jak już był duży, to wbijałam z prawej lub lewej strony brzucha i było na tyle skóry, że nie wadziło to kompletnie.

Ja mam pytanie, czy któraś z Was robiła badania hormonalne podczas cyklu, by sprawdzić, czy mają odpowiednie stężenie. Chodzi mi tu o TSH, ft4, ft3, prolaktyne, progesteron i w jakich dniach cyklu się robi. No i czy jeszcze jakieś badania się robi. Pytam się, bo jak znów nie wyjdzie, to okres pewnie dostane za jakieś 11dni, a na wizycie będę już w nowym cyklu i chciałabym już mieć jakieś badania porobione, bym nie musiała czekać do kolejnego cyklu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl