BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1005140 przez Ingrid29
Gosiaku trzymam mocno kciuki!
A tu macie Artura, jak wcina pieczonego łososia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1005157 przez agnesssa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ingrid Arturek ma piękne oczyska, aż miło popatrzeć na tak pięknie jedzące dziecko, przy moim niejadku to miła odmiana ;)

Gosia Dziękuję, że pytasz, u mnie wszystko dobrze, ja się czuję ostatnio rewelacyjnie, wybraliśmy imię w końcu - Marcelina kopie i fika tak mocno że brzuch w każdą stronę się wygina ;) I najchętniej robi to w nocy, nie dając pospać mamie :P Ciekawe czy jej tak zostanie po porodzie :ohmy: Nie zazdroszczę tego kłucia, ale czego się nie robi dla dobra sprawy :kiss:

Mała
Współczuję szpitala :unsure: Przesyłam moc uścisków :kiss:

Chudzinka jeżeli czas ucieka Ci tak jak mi to za chwilę się rozpakujesz ;) Gratki córeczki :)

Sevilla Jak zaczęłam się na siłowni udzielać to mi się w ciążę zaszło ;)

Agulka Współczuję leczenia, w zasadzie w zależności od tego jak będziesz się leczyć, ale ja miałam wypalaną nadżerkę przy trzeciej grupie i przynajmniej na miesiąc po zabiegu byłam wyłączona z jakiejkolwiek aktywności przytulankowej z tego co pamiętam, bo było to już dobrych kilka lat temu :dry:

Moofka Zośka przesłodka :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005166 przez Ingrid29
Agnessa nie mogę narzekać na Artura jeśli chodzi o jedzenie, wcina wszystko ładnie - oprócz pomidorów - których nie lubi. Pieczonego łososia z frytkami i buraczkami mógłby jeść codziennie. Mięso w każdej postaci. Pewnie rekompensuje to, że mama (czyli ja) byłam Tadkiem Niejadkiem. Byłam takim niejadkiem, że dawałam starszemu bratu kasę, żeby za mnie schabowego zjadł. Braciszek cwaniak inkasował forsę i jeszcze sobie kotleta zjadł :P
Marcelinka bardzo ładne imię , takie nie często spotykane. Teraz najbardziej popularne to Zosia, Zuzia - tak jak za moich czasów szkolnych było 5 Anek w klasie. U mojego Artura w przedszkolu w jego grupie są 3 Zosie na 15 dzieci.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Chudzinka to już pewnie powolutku się do szpitala szykujesz?
Mała z Kamilem jedziesz? A co się dzieje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1005177 przez Sevilla
Agnessa masz rację, że dość często tak jest. Jednak problem tkwi w tym, że nie wiem, jaki jest stan mojego jednego "sprawnego" jajowodu, czy jest wystarczająco drożny. Na badanie drożności jajowodów będę szła niestety po nowym roku. W przypadku, gdy faktycznie jest niedrożny to nawet wyluzowanie nic nie da, ćwiczenia i zapomnienie. Postanowiliśmy z mężem, że jak teraz się nie uda, to powrócimy do starań po badaniu drożności.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005300 przez MagdaM
Cześć dziewczyny :)

Gosiak zaciśnięte z całych sił!! :)
Mała współczuję... Wszystkiego dobrego!
Madziaska gratuluję drugiej córy :)
Gosia Ty już 2 trym! Wow! :)
Czarownico - Dusia przecudna :)
Agulka zdrówka dużo.

Tyle Was zapamiętałam ;) Kibicuję każdej z Was nieustannie i kciukasy zaciskam!

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Podziękowania: madziaska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005315 przez Gosia 2712
Hejka :)
Gosiaku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mala zdrowka dla was :*

Ingrid No i jest moj bossski Arturo :woohoo: :woohoo: :whistle: Dobrze chociaz, ze nie masz problemu z jedzeniem i ze wcina wszystko :)

Agnessa Marcelina ladne imie :) a i widzialam na styczniowkach brzusia :whistle: sliczny :P :whistle:

Sevilla ja to mam nadzieje ze do tego badania nie dotrwasz hehe i nam tu dwie kreseczki pokarzesz szybko :)

MagdaM hehe no juz II trymestr :) leci jak nie wiem co :whistle: :whistle: a ty jak sie czujesz?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005324 przez Sevilla
Gosiu a ty już wiesz, co tam w brzuszku chowasz???

Co do moich dwóch kreseczek, to długo ich tu nie zobaczycie. W tym miesiącu nic z tego i obiecaliśmy sobie, że do momentu badania drożności jajowodów nie będziemy się starać. Na pewno będę tu Wam towarzyszyć, bo do starań powrócimy, ale bardziej chce zobaczyć kreseczki naszej drugiej Gosi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005362 przez Mała
Arturo smacznego :) , moja Ola tez taki pochłaniacz była, a teraz wybrzydza :blink:

Ingrid z Kamilem, miał zatorowość płucną i teraz na hematologi będą szukać przyczyny . W zależności co się okaże to ustalą długość leczenia przeciwzakrzepowego, albo 3 m-ce albo do końca życia. Na szczęście już na tabletkach jest, bo te zastrzyki clexane, nie dość że nieosiagalne to jeszcze brrrr ja musiałam mu robić.

Gosia ta Twoja ciąża to ekspresowo leci :)

Gosiak cieszę się że się dzieje :D

Sevilla trzymam kciuki, żeby było jednak ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005372 przez MagdaM
Dzięki, że pytasz Gosiu :) u nas ok. Nie czuję się w ciąży. Cukrzyca daje w tyłek i chciałabym już grudzień. Jutro mamy badania bo zobaczymy ile córa urosła ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005389 przez agulka901
agnesssa u mnie skończy się na antybiotyku miejmy nadzieje. Dziś byłam u gina i na miesiąc zakaz współżycia a na 3msc zakaz starań o dziecko. W listopadzie mam iść na powtórkę cytologii. Ale chyba umówię się do niego pod koniec października tak żeby listopadowego cyklu nie marnować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1005470 przez gosiak
Hej;)

Agnessa fajnie ze wybraliście mało spotykane imię;) bardzo ladne :kiss: mowisz mała fika i to nocą hmm...pewnie będąc już na swiecie bedzie odwrotnie i da mamie w nocy pospać :laugh:

Ingrid ale Arturo mi smaka tą rybką zrobił, mniam :silly: fajnie ze apetyt mu dopisuje i nie wybrzydza...moja szwagierka ma dziecko co nic prawie nie je, chleb najlepiej z samym keczupem, albo masłem, zupe samą wode, klusek nie lubi, mięsa, wedlin nic...

Sevilla mam nadzieję że czekając na tą drożność zaliczycie wpadkę ;) :whistle:

Mała, mam nadzieję że u Was wszystko się poukłada, zdrówka dla Kamila :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005495 przez fikusx123
Dziewczyny widzę że forum tętni życiem :) Wszystkie mamusie dbajcie o siebie i swoje maleństwa w brzuszku:) Za oczekujące fasolek trzymam również kciuki:)

Gosia dziękuję że pytasz:) jaaa teraz dostałam przedwcześnie @ co zdarzyło mi się to pierwszy raz i z tego co widzę to ten cykl był bezowulacyjny... no ale u mnie się pozmieniało i póki co odpuszczamy starańka i to na dłuższy czas...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005504 przez Sevilla

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do moich II kresek, nie chce już wiać pesymizmem na forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005513 przez Emilia92
Czy to ciaza??

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005523 przez madziaska
Ja tu widzę trzy kreski ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Za całą resztę oczywiście też :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl