BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 6 miesiąc temu #1010250 przez gosiak
Gosiaczku cudowne wieści, gratuluje syneczka i jakie piękne imie wybraliście Piotruś :kiss: no i kawał chłopa :woohoo: a bakteriom mówimy sio a kysz ! :evil: będzie dobrze Gośku :kiss:

A takie piżamy to chyba w H&M kiedyś były, ale dla dorosłych jakoś smiesznie one wyglądają :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010261 przez Gosia 2712
Sevilla dziekuje :*

Gosiaku dziekuje :* antybiotyk juz wzielam i wyganiam te zarazki, no mam nadzieje, ze pojda w
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:whistle: Co do imienia to od mojej pierwszej ciazy ustalilismy, ze synus bedzie Piotrus, a ze byly same coreczki to imie zostalo no i dalej nam sie podoba wiec zostaje :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010280 przez Ingrid29
Gosia super że chłopak rośnie i imię fajne -wierzę, że wszystko będzie okej i trzymam :) mocno kciuki
Gosiak obiecany smok
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010281 przez gosiak
Gosiu mojej kolezanki synek ma tak na imię, bardzo mi się podoba:) u mnie od początku marzył się kacperek, ale że moje długie starania się ciągną i ciągną i Kacprów przybyło tysiącpińcetstodziewięcet to teraz nr jeden Aleksander-Olek, Oluś;)

Ingrid pisałyśmy w jednym czasie...aaaa smok mi się też podoba, ale w tego to na bank nie wejde bo ma stopy :lol: uwielbiam uśmiech Arturka :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010286 przez Anabelle
Gosia a to niespodzianka, tym razem synuś? :) Oj to będziesz wytulona :P
No chyba, że moje chłopaki to takie przytulasy? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010289 przez Gosia 2712
Ingrid dziekuje :* trzymaj i nie puszczaj, bo sie na pewno przydadza :) Arturo jest boski :woohoo: i smoka ma cudnego :) hehe sama bym sobie takiego kupila do spania, przynajmniej cieploby mi bylo :whistle:

Gosiaku jak znajde taka pizame to dam Ci znac hehe chyba Arturek nie obrazi sie ze mamy takie same :P :whistle: I Kacperek i Olus sa ladne :) U nas zostal Piotrus, bo jest wlasnie takim normalnym imieniem, niby tez daja teraz tak na imie ale nie jest tak popularne jak np Jas ...

Bella ja bardzo sie ciesze z tej niespodzianki :) bo tlumacze sobie to tak, ze z dziewczynkami nie wychodzilo to z chlopczykiem bedzie teraz dobrze :) hehe oj zastanawiam sie kto bedzie bardziej wytulony: ja przez niego, czy on przeze mnie :P :whistle: pokazalabys chlopakow :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010294 przez Madeline
Gosiak Oj Aleksander to piękne imię :) Ale musze Ci powiedzieć ze chłopcy o tym imieniu są uparci i ruchliwi :) Nasz Olus nie usiedzi 5 minut w domu :) No chyba, że jest po przedszkolu to jest padnięty :P

Gosia Bardzo się ciesze, ze wszystko oki :) Wierze, ze dotrwacie w dwupaku do końca ciąży. Trzymam za to kciuki.Piotruś to tez śliczne imię :)

Ingrid Sliczny synuś :) Ale macie fajne pidzamki, gdzie je można dostać? W H&M? Bo mój Olus jest na etapie smoków i różnych stworkow :)
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010295 przez gosiak
Gosia to jak znajdniesz takie piżamochy to dawaj znaka ;)

Gosiu może faktycznie coś w tym jest że dziewczynek nie możesz donosić, a z chłopcem się uda bo uda, wsio jest oki i tego się trzymamy, a kochać i tulaskować się będziecie przeogromniaście, już się nie mogę doczekać jak zobaczę Twoje dziecie zdrowe i tak wyczekane :kiss:

Hehe Madeline ruchliwe? Superaśnie lubię takich, a jak uparty by był, to bym się nie zdziwiła bo hmmm miał by po kim :P

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010308 przez Gosia 2712
Madeline dziekuje :*

Gosiaku kurcze nie wiem... Na poprzedniej wizycie rozmawialam z tamta p dr i pytalam sie czy to mozliwe, ze moj organizm nie toleruje plci zenskiej, ze takie cos slyszalam i czy to mozliwe jest, to mi powiedziala, ze jest cos takiego, ze tylko dana plec dziedziczy choroby (chyba Ingrid o tym kiedys pisala), ze np chlopcy sa zdrowi, a kazda po kolei corka bedzie chora... tylko ze u nas jest tak ,ze Amelka byla zdrowa, ona po prostu za wczesnie sie urodzila... Teraz mialam sie gina mojego o to dopytac, ale jak zwykle zapomnialam :whistle: bo mnie zagadal o pesserze itp... U mojego kolegi tak jest, ze ma dwoch zdrowych synkow, a coreczke ma chora i lekarze im powiedzieli, ze kazdy chlopak bedzie zdrowy, a dziewczyni wlasnie beda chore... Tylko, ze oni mieli badania robione pod tym kontem, ale nie dopytywalam sie dokladnie jakie...
Ja tu z forum nie znikne dopóki Twojego malenstwa nie zobacze :whistle: a jak dotrwam do konca i dojde do siebie to codziennie bede wam wrzucac fotke Piotrusia hehe az w koncu bedziecie nas miec dosyc hehe :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010310 przez gosiak
Gosiu no to widać jest coś takiego skoro u kolegi tak jest, u Ciebie trudno w takim razie jednoznacznie stwierdzić, bo z tego co pamiętam robiliście kariotypy i wsio grało (a myśle że to badanie by conieco rozjaśniło), więc może taki głupi niesprawiedliwy pech że dziewczynek nie donosiłaś:( ale głowa do góry teraz będzie tylko dobrze, a zdjęc Piotrusia nigdy dość nie będziemy mieli :kiss: przecie ja tu już tylko na niego czekam i na vifulkowego bym chciała się jeszcze doczekać, z naszej starej paki ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010321 przez Ingrid29
Madeline kupiłam na allegro :)
Gosia zgadza się pisałam o nietolerancji płci - dzieciątko nie musi być chore, tylko organizm matki odrzuca jedną płeć (przedwczesny poród lub poronienia).
Dlatego też sądzę, że teraz Ci się uda i będziesz mieć pięknego dużego synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010360 przez Mirella
Ha tym razem mi się udało, mówiłam, że będzie chłopak :D Gosia gratuluję baaardzo :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Widać na starą gwardię moja moc działa a na nową już gorzej :blush:

Arturo ma super piżamki, muszę Duśce takie cudo kupić :D miała kiedyś takiego kota, ale to malutka była i takie bardziej śpiochowate były. W ogóle takie piżamy dla dorosłych są w Primarku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010405 przez Ingrid29
Gosiak smok nie ma stopek :) Kupiłam mu takie piżamki,bo on wiecznie śpi na kołdrze,a nie pod nią :P wieczorem go przykrywam, a rano kołdra pod łóżkiem albo pod Arturem. Od zawsze się tak rozkopywał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010426 przez Madeline
Hej kochane

Mam pytanko. Dziś mam 9 dc i dziś zaczęłam mieć dużo śluzu i powoli zaczyna być ciągnący. Ostatnie 2 cykle miałam 28 dni. Na opakowaniu testów owu pisało ze zaczynać testy od 11 dc czyli wypada e piątek. I moje pytanie brzmi skoro zaczyna mi się taki śluz to testy zacząć od dziś żeby nie przegapić owu jakby szybciej się pojawiła. Czy poczekać. A kupiłam tylko jedno opakowanie a w nim jest 5 testow. Jak myślicie? Wczoraj mieliśmy tulaski, nie dlatego że liczyliśmy dni plodne tyłki nam się tak zachciało :whistle: , lepiej dzisiaj tez się poprzytulac czy poczekać do piatku? Wiem, wiem nic z zegarkiem w reku, ale staramy się wycelowac w dni plodne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010438 przez gosiak
Bry;)

Madeline nie rób testow skoro masz tylko 5, a jak śluz jest to sobie działajcie co dwa dni ;) zaoszczędzisz testow a jak 11 dc okaże się ze np jestes po owu to przynajmniej będziesz spokojna że wczesniej działaliście;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl