BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 6 miesiąc temu #1010450 przez Wietrzyca
Madeline, u mnie tak było - jakbym czekała na test to bym się nie doczekała :D Spokojnie co 2-3 dni można działać, jak gosiak pisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010601 przez Sevilla
Madeline myślę podobnie jak dziewczęta, że największe szanse są przy współżyciu co drugi dzień. Co do testów, można popaść w paranoje, po pierwsze zaczniesz się zastanawiać, czy napewno kreska testowa jest tak samo ciemna jak kontrolna, a może jest trochę jaśniejsza. Później jak się okaże, że będą dwa, trzy dni pod rząd wychodziły pozytywne, zaczniesz się zastanawiać, czy była owulacja, czy nie i znów stres. Ja tak przynajmniej miałam, u mnie dość długo utrzymuje się pik LH.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010619 przez Madeline
Dziękuję dziewczyny :kiss: Bez Was to chyba zwariowalabym. Kochane jesteście :kiss: ❤❤❤

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010636 przez gosiak
Madeline, rozumiem że działacie?? :D

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010658 przez Madeline
Gosiak Wczoraj dzialalismy, jutro w niedziele i we wtorek będziemy działać :D Nie będę mensza męczyć codziennie, choć on chciałby codziennie :P Dziś jest 10 dc jutro zacznę testować, ale to tak przy okazji :) Pisalyscie, że lepiej co 2-3 dni, my dla większej frajdy wybraliśmy co dwa dni :silly: A jak się w tym cyklu nie uda (choć jestem pozytywnie nastawiona) to w przyszłym "jedziemy" na spontana B)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010660 przez gosiak
Madeline dobrze ze co 2dno ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010723 przez Ingrid29

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010769 przez Madeline
Dzięki dziewczyny :kiss:

A to mój dzisiejszy test:


Myślę, że według niego jeszcze nie mam owulacji. Jak myślicie?

Dziś 11 dc
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010775 przez Sevilla
Jeszcze nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010778 przez Madeline
Sevilla A jak Ty się czujesz? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010789 przez Sevilla
Madeline tak jak przed okresem, nic dziwnego w tym miesiącu nie przykładaliśmy się do starań. W poniedziałek zawita @, dziś pofolgowałam sobie z alko na imprezie w pracy, już nie pamiętam kredy tak sobie pozwoliłam, bo non stop przez starania się hamowałam.
Ostatnio młody tak daje mi popalić swoim buntem 2 latka, więc zaczynam się zastanawiać, czy nadaję się na macierzyństwo. Ma takie pomysły, zagrywki, że liczenie do 10 by się uspokoić jest na porządku dziennym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010790 przez Mirella
Sevilla, jeśli liczenie do dziesięciu wystarcza, to nie wiesz co to bunt dwulatka :P

Nie wspominam dobrze testów owu, nic nie dały i w ogóle było do dupy, spontan, tylko spontan się liczy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010793 przez Madeline
Sevilla Nie przejmuj się kochana. Ja tez to przechodziłam. Zastanawiałam się kto moje dziecko podmienil lub myślałam że jakiś diabeł w niego wstąpił. Ciezki byl u nas bunt 2-latka
Trwal prawie pol roku. Ostatnimi czasy się ciut uspokoił ale za to zaczyna już takimi testami walić, że na każde moje nie, ma milion odpowiedzi. Jesteś na pewno super mama. Po prostu dzieciaczki muszą czasami dokazywac, żeby nam nie było nudno :P Czasami brakowalo mi cierpliwości i żeby nie "udusic" synka w tym jego szale wychodziłam z pokoju i siedziałam w innym. Oczywiście wcześniej mając pewność że jak będzie kopał na lezaco np łóżko lub ścianę nie zrobi sobie krzywdy. I jak ją wychodziłam po paru minutach automatycznie mu przechodziło. I przychodził do mnie. I musiał przeprosić za swoje zachowanie bo jeśli tego nie zrobił musiał wrócić do pokoju przemyśleć swoje zachowanie. Długo trwało zanim załapał o co mi chodzi ale za to dziś jak ma focha to każe mu iść do pokoju i jak się uspokoi to ma wrócić. I odpukać póki co działa. Będzie dobrze kochana :*

Mirella u nas to pierwszy miesiąc z testami, bo tak doradziła mi ginka, ale w sumie.ie tez z mojej czystej ciekawości jak to jest je robić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010825 przez Panika992
Pomóżcie. Powtórzyć od razu czy czekać do jutra?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010827 przez Sevilla
Jeżeli to test ciążowy to gratulacje!! Jak powtórzysz teraz kreska może wyjść jaśniejsza, poczekaj do jutra, powinna ciemnieć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl