BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009057 przez Lacrijka
Łoooo hooo hooooo !!!
Sie tu dzieje..
Wpadam sie przywitac, dać znaka zycia i Gosiakuuuuuuu ! Trzymam kciuki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009069 przez gosiak

Lacrijka napisał: Łoooo hooo hooooo !!!
Sie tu dzieje..
Wpadam sie przywitac, dać znaka zycia i Gosiakuuuuuuu ! Trzymam kciuki :*


Lacrijka :woohoo: Ty chyba dawno opierpapieru nie dostałaś....czekaj, czekaj nich Mirella tu wpadnie

Dzięki :kiss: wracasz? :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009083 przez Lacrijka
Nie nie.. Dziekuje Bogu za to co mam hihi
Celibat, abstynencja do kunca zycia hhahahahaaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009102 przez Sevilla
Madeline z testami zaczynaj, ale jeżeli chcesz to spróbuj z termiczno objawową, bo za nim dojdzie się do wprawy z interpretacją troszkę czasu mija.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009105 przez Gosia 2712
Hejka :)
Wpadlam sie przywitac :) jakiegos lenia mam ostatnio, a dzisiaj to jest masakra , poszlabym spac najchetniej :S chyba ta pogoda na mnie dziala tak :whistle: :whistle:

Lacrija wow ale Cie tu dawno nie bylo :woohoo: co u ciebie i dziewczynek? Poczekaj jak Mirella dojrzy ze bez foty przyszlas to armata pojdzie w ruch :P

Gosiaku trzymam kciuki za Ciebie i mam nadzieje, ze w tym cyklu juz bedzie wszystko po waszej mysli... A kiedy bedziesz miec ta histeroskopie?

Sevilla, Madeline za was tez zaciskam kciukasy i za reszte staraczek :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009111 przez gosiak
Gosia oj pogoda straszna, też mam lenia, dziś dobudzić się nie mogłam:/
A Ty kochana śpij, bo potem to wiesz:P a ogólnie jak znosisz ciąze? Brzuszek już pewnie ładnie widoczny :) kiedy masz wizyte?

U mnie zabieg po @, ale na stówkę będę wiedziała po wizyte za jakieś 2,5tyg. ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009115 przez Gosia 2712
Gosiaku korzystam wlasnie i probuje spac, ale z tym tez ciezko, bo jak nie wstawanie na siku to snia mi sie koszmary :S dzisiaj snilo mi sie, ze wyladowalam na ip z mocnym krwawieniem :S no przeciez na zawal idzie padnac przez takie sny :whistle: :dry: Brzusio rosnie i to juz dosyc duzy jest :) wstawie pozniej zdjecie jak zrobie :) a tak ogolnie to dobrze sie czuje :) tylko strasznie tyje :( juz mam 6kg na plusie :whistle: ale tlumacze sobie to tym, ze biore sterydy :P (no jakos musze :whistle: bo duzo nie jem ) :P w poniedzialek mam wizyte :) juz sie doczekac nie moge, ale tez sie boje jak nie wiem co :(
Histeroskopie mialam w kwietniu :) nic sie nie martw uspia Cie i nic nie wiesz :P trwa jakies 20min, nawet nie... Mialas juz kiedys ja moze?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009118 przez Gosia 2712
To jest brzusio z 17tyg2dnia :) i w sumie to taki jest do tej pory :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009122 przez gosiak
Gosia brzuszek całkiem duży:) piękny...a dodatkowymi kg się nie przejmuj, zgubisz po porodzie nim się obejrzysz;) a koszmarów współczuje, ale to tylko sny w rzeczywistości wsio jest i będzie ok;)

Histeroskopi nie miałam, kiedyś kilka let temu ginka wypatrzyła polipa i miałam mieć, ale z @ się złuszczył więc mnie ominęło :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009126 przez Gosia 2712
Teraz to najwazniejsze jest dla mnie zeby malenstwo bylo cale i zdrowe, a kg tak jak mowisz zleca po porodzie :P No brzucholek dosyc spory juz jest hehe :P
Powiem Ci szczerze, ze troche mnie to dziwi, ze nie robili Ci wczesniej tej histeroskopii :dry: jak ja lezalam i na nia czekalam to bylo kilka dziewczyn wlasnie , ktore nie mogly zajsc w ciaze i okazalo sie, ze po prostu mialy jakies przegrody na macicy i to im wycieli od razu podczas badania... Mi tez gin na pierwszej wizycie to zlecil mimo to ze moglam zajsc w ciaze... Nie wiem moze ja sie nie znam i moze u Ciebie o cos calkiem innego chodzi, ale dobrze by bylo jakby Ci to zrobili, przynajmniej beda wiedziec co tam masz w srodku :P trzymam kciuki za dobre wyniki :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009159 przez gosiak
Gosia masz racje, ja też jestem wkurzona ze prędzej nie naciskalam na ten zabieg bo czuje ze z moja macicą jest wlasnie cos nie tak, po miesiączce zawsze mam jakies krwawienia, plamienia, czasem skrzep wyleci, tak jakby po @ nie moglo sie do konca wyczyścić i potem taka wlasnie stara krew wylatuje( sorry za szczegóły).Do kazdego gina do ktorego chodzilam zglaszalam to ale nikt się tym specjalnie nie zainteresowal i przypisowali te plamienia do plamien okolowulacyjnych itd...także ciesze się na ten zabieg, a z drugiej strony boje się czy coś mi tam nie wynajdą :unsure:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009172 przez Gosia 2712
To dobrze, ze Ci teraz to zrobia i nie boj sie, bo moze akurat nic tam nie znajda, albo znajda i od razu wytna i moze to sie okazac przyczyna tego, ze nie moglas zajsc w ciaze... I przynajmniej bedziesz wiedziec na czym stoisz :) mi wyszly male zrosty na tylniej scianie i od razu je wycial, nawet nie wiem jak,a dziewczyny ktore mialy wykryta ta przegrode to mialy od razu laparoskopowo ja wycieta i zaraz wychodzily do domu... Oczywiscie mam nadzieje, ze tam nic u Ciebie nie znajda... A to czemu oni Ci to teraz dopiero zlecili? przez ta wode co Ci sie zbierala?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009175 przez gosiak
Gosia mój teraźniejszy gin ciągle coś tam widział w macicy, przy pierwszym ivf myślał ze to przez hiperkstymulacje i czekalismy aż się oczyści ...teraz znowu się powtórzyło że coś tam widzi, przez usg trudno mu stwierdzić co to jest w każdym razie cosik tam zalega, no i dr nie chce ryzykować z transferem gdy widzi że tam coś nadal jest...i dlatego teraz po @ mam iść i jeśli nadal bedzie tam to "coś" to zabieg ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009191 przez Mirella
Lacra, tak naprawdę widziałam Cię rano, ledwo dwie minuty po tym jak przyszłaś, ale nie miałam czasu no i chciałam dać Ci szansę... Ale sama rozumiesz, kto jak kto, ale Ty??? Tyle lat na staraczkach i żeby się zasad nie trzymać?????

Sorry, po prostu musiałam :P


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009198 przez Lacrijka
Ło kurewka ja pitole ! Działo sie działo z działa ! :)

Jak sie zdjecie dodawało ?? hahahahaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl