BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 6 miesiąc temu #1011046 przez aggi
Madeline ja dopiero po ciąży odczuwam ból na owu. I jest dokładnie tak, że mam pozytyw a za kilka h boli jajnik i podbrzusze. Do dzieła niechaj wióry lecą :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011071 przez Madeline
aggi Powiem Ci, ze ja ostatnie cykle jak siebie dokladnie obserwuje to czuje kolo owu pobolewanie brzucha. A wczesniej nie zwrocilam na to uwagi.

Oj leca, leca te wiory :P :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011099 przez Malwi22
Czy podczas pierwszych dni po okresie(3 pierwsze dni) można zajść w ciąże?

biopsja mammotomiczna uratowała mi życie. Badaj się regularnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011101 przez Mirella

Malwi22 napisał: Czy podczas pierwszych dni po okresie(3 pierwsze dni) można zajść w ciąże?


Teoretycznie mało prawdopodobne, ale wykluczyć się nie da, skoro nawet w czasie @ można zajść w ciążę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011158 przez nati.olsztyn
Madeline Wysledziłam Cię tutaj i będę podglądać!

Staraczki, już mnie tu na bank nie pamiętają ;) Pozdrawiam Was wszystkie.

P.S. Żeby nie było ja tu teraz tylko I wyłącznie jako kibic!:) Powodzonka Kochane!
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011167 przez Madeline
Nati Hej, hej. A dzieki :) Trzymaj mocno :kiss: Lepiej zdjecie dzieciaczkow wklej, bo jak Mirella zobaczy to z armaty dostaniesz :lol: :D A jak u Ciebie? Jak dzieciaczki? :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011175 przez Ingrid29
Nati my nie takie stare,żeby sklerozę mieć :unsure: Pamiętamy i oczywiście dawaj focie dzieciaczków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011179 przez aggi
Madeline zaciskam kciuki za te wióry :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011183 przez Mirella

Madeline napisał: Nati Hej, hej. A dzieki :) Trzymaj mocno :kiss: Lepiej zdjecie dzieciaczkow wklej, bo jak Mirella zobaczy to z armaty dostaniesz :lol: :D A jak u Ciebie? Jak dzieciaczki? :kiss: :kiss:


O to to, ja nie wiem jak tak można, nie dość że zbiorową sklerozę zarzucać, to jeszcze zasad się nie trzymać... Idę spać, bo mam nockę w plecy, jak wrócę i nie będzie foty to przyładuję z armaty jak nic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011190 przez Gosia 2712
Hejka :)
Oczywiscie wpadlam sie pochwalic co u nas :) wczoraj bylam na polowkowym :)
I po badaniu wszystko dobrze, malenstwo jest zdrowe od stopek do glowki :) wazy 350gram <3 wierci sie i cwiczy akrobacje (doslownie!) nawet pan dr sie z niego smial, bo w pewnym momencie obok swojego noska mial swoje KOLANO! hehehe :P a jak dr chcial mu ladne zdjecia buzi w 4D zrobic to sie okazalo, ze ja zastawia wszystkim co jest mozliwe :p i swoja stopa i piastka :P ale za to bezwstydnik pokazywal swoje jajeczka :P wiec nie ma watpliwosci, ze bedzie synus :P Jestem mega szczesliwa <3 z mniej przyjemnych rzeczy to to, ze moja szyjka jest krotka i p. dr napisal adnotacje na wyniku, ze "do obserwacji" ma 28mm, cale szczescie, ze jest pozamykana szczelnie :)
Na pierwszym zdjeciu jest buzia mojego synka u gory ze stopa :P a nizej raczka hehe :P

Załącznik nie został znaleziony



Tu macie jajeczka w 4D :)

Załącznik nie został znaleziony



A to jest prezent dla synka, ze byl grzeczny :) (no nie wytrzymalam jak je zobaczylam :P )

Załącznik nie został znaleziony


Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: Ingrid29, aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011193 przez Ingrid29
Gosia super wiadomości i oby tak dalej, lekarz pewnie Ci passer założy, jak będzie się szyjka jeszcze skracała. Przypomniała mi się pewna sytuacja moja koleżanka miała skróconą szyjkę 15mm właśnie w 20 tyg. ciąży i zagrożenie przedwczesnym porodem, położyli ją na 2 tygodnie do szpitala złożyli paser i wysłali do domu i miała się oszczędzać. Paser jej zdjeli w 38 tygodniu i wiecie co urodziła dopiero po 4 tygodniach od zdjęcia pasera w 42 tygodniu.
Cały czas trzymam kciuki za Ciebie i synka, no ma czym się pochwalić :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011197 przez Sevilla
Gosia super wiadomości i oby tak dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011199 przez Gosia 2712
Ingrid dziekuje :) pesser bedziemy zakladac ok 28tyg bo gin nie chce zebym za dlugo z nim chodzila, bo do niego tez rozne infekcje lubia sie przyplatac, a szyjka mi sie puki co nie skraca i nie rozwiera, jest twarda tylko tyle ,ze jest ogolnie krotka... Ale chyba na nastepnej wizycie pogadam z moim gin zeby mi przyspieszyl to zalozenie .... Oj tez bym tak chciala jak twoja kolezanka miala :whistle:

Sevilla dziekuje :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011227 przez Ingrid29
Gosia jak Ci sięnie skraca, to nie ma co zakładać passera, bo rzeczywiście jest duże ryzyko infekcyjne. A infekcje i leczenie także wpływa na dziecko. Także powinnaś częściej chodzić do ginka i niech Ci mierzy szyjkę i będzie okej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011246 przez Madeline
Gosiak Super ciesze sie :) Sliczny ten synus, po mamusi zapewne :kiss: A z tym passerem to moze dziewczyny maja racje? Ja sie nie znam. Choc z drugiej strony Cie rozumiem i tak na zas tez chyba bym go zalozyla :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl