BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 3 miesiąc temu #1024506 przez Mirella

moofka napisał: Gosiak tak się wczoraj wkurzyłam na ten głupi wredny los że wolałam nie pisać bo bym bana dostała :pinch: będziemy zaciskać kciuki w lutym!


moofka a kto niby by Ci tego bana dał, jak Ilonka nie ma siły banować a ja odmówiłam moderowania? Wolna amerykanka teraz, no chyba że ktoś górze doniesie :P

Gosiak, tak z akademickiej ciekawości, to co masz mieć w lutym to też jest w ramach refundacji? Bo chyba mi się wszystko pomieszało z tą ustawą w takim razie... Nie nadążam normalnie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024513 przez gosiak
Mirella tak, refundowane są 3 pełne procedury stymulacja-punkcja-transfery (tyle transferów ile zarodków). Jak dwie procedury się nie powiodą, nie uzyska się ciązy to w trzeciej procedurze zapładnia się wszystkie pobrane komórki i można podawać dwa zarodki niezależnie od wieku pacjentki. Program trwa do czerwca 2016 więc mam pół roku.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024520 przez Mirella
Hmm, to jak Ci przygotują dajmy na to osiem zarodków, czyli załapujesz się teoretycznie na cztery transfery, a program się kończy za 5 miesięcy, to co z tymi, z którymi nie zdążysz? Będziesz musiała zapłacić za transfer?

Powiem Wam szczerze, że los tych niewykorzystanych zarodków jakoś mnie boli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024523 przez gosiak
Do czerwca mamy opłacane mrożenie, po tym czasie (jesli zostaną jakieś zarodki) opłacamy sami dalsze mrozenie i transferujemy z własnych środków(1000 zl jeden transfer). Jest też możliwość oddania zarodków do adopcji...ja nie chcę tak, więc z mężem wrócimy po każde- takie było założenie, że albo wracamy po wszystko albo nie podchodzimy w ogóle. A dziś marze choć o jednym, które będzie dla nas niczym 6-ka w totka.

Mirella te nie wykorzystane zarodki, które przestaną być opłacane przez "rodziców" klinika daje do adopcji, podpisuje się umowe z kliniką w razie własnie zaprzestania opłacana. Po wejściu tych zmian o in vitro musieliśmy własnie wypełnić formularze o naszych wyglądach, nałogach, chorobach w rodzinie itp własnie na wypadek jakbyśmy przestali opłacać mrożenie, i pary które zechcą adoptować zarodka mogły go wybrać na podstawie naszych cech wyglądu itd. by np było jak najbardziej podobne do nich.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024541 przez Mirella
OMG! Znaczy jest szansa, że spełnią się fantazje Cobena... A ja naiwna myślałam, że to tylko literatura...
Nic to, Gosiak jest szansa, że będziesz miała domowe przedszkole, tego się trzymajmy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024545 przez gosiak
O jakich fantazjach mowa?

No zawsze chciałam mieć trójkę minimum :silly: ale po moich przejściach ten jedynak na prawdę jest odległym marzeniem :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024550 przez Mirella
Gosiak, jest taka książka Cobena, nie pamiętam tytułu, ale jak chcesz to Ci ją odnajdę, tam w tej książce jest wątek o adoptowaniu zarodków przed radykalnych islamskich ekstremistów i wychowywanie tych dzieci na islamskich żołnierzy. Chodziło o to, że biały człowiek jest poza podejrzeniem i bez problemu wejdzie tam gdzie Arabom się bacznie przyglądają, do Pentagonu czy gdzieś tam, nie pamiętam dokładnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024557 przez moofka
Mirella zaraz się inwigilacja zacznie to ciul wie skąd i od kogo będzie można bana dostać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024561 przez gosiak
Mirella nieźle, jak znajdziesz tytuł to dawaj;)

Ciekawe co u Agnessy :whistle:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024574 przez ViFi

gosiak napisał: Amh robiłam rok temu przed kwalifikacją o ile dobrze pamiętam miałam jakoś 2,9



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A robiła posiewy przed transferem?

Mila u mnie bez zmian caly czas zyje nadzieja i czekam czekam. Starałam sie o rente byłam na komisji lekarskiej i czekam juz na informacje. Czasami mam dołki ale czytam Was regularnie na maili i wtedy odpisuje. :)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024633 przez gosiak
Vifi ale czy to możliwe żeby AMH tak spadło? Bo jeśli tak to u mnie po 2 stymulacjach by bylo już 0 :blink: posiew miałam robiony przed każdym transferem....jedynie co to obawiam się o moje guzki w sutkach, którym leki stymulujace ułatwiają rośnięcie ehh :unsure: choć onkolog mi powiedziala ze nawet nie ma potrzeby bym kontrolowała :huh: więc chyba mnie zlała, więc po trzeciej stymulacji na pewno pójdę zbadać :blush:

Kciuki kochana byś dostała rente, pisz i informuj nas :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024758 przez madziaska
Agnessa urodziła śliczną Marcelinke ;)
Podziękowania: MoNiaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024759 przez Sevilla
Agness gratulację!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024763 przez gosiak
Agnessa Gratulacje, ciesze się że Marcelinka cała i zdrowa już na świecie, czekamy na fotkę :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024771 przez agnesssa
Dziękuję dziewczyny :)



Marcelinka urodziła się dzisiaj waży 3590g i ma 56cm :) Oksy nic nie dało wiec ostatecznie było CC






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Załączniki:
Podziękowania: MoNiaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl