BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 2 miesiąc temu #1025943 przez gosiak
Gosiu ależ mnie cieszą Twoje wieści;) super oby tak dalej, a że Piotruś chuderlaczek to nic, szczuplutcy też są fajni:) nie mogę się doczekać aż go zobaczę :kiss: ale niech jeszcze siedzi troszkę grzecznie :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1025956 przez MagdaM
Agnessa ogromne gratulacje!!

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Podziękowania: agnesssa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1025989 przez cortezia
Witam,
Jestem tu nowa, właściwie to w tym wątku nowa:) Mam takie pytanie, czy któraś z Was spotkała się z czymś taki w grudniu skończyłam karmić swoją córcię piersią, cykle cały czas miałam co 30 dni 29 no różnie zaczynałam ja powoli odstawiać i zaczynały się dziać różne chocki, klocki okres był krótszy w listopadzie, w grudniu przyszedł wcześniej, a teraz w styczniu nic, nie mam okresu, to już 42 dc,ale zrobiłam test domowy wyszedł dziwnie bo kreseczka była druga, ale test był "rozlany"następnego dnia poszłam na bete hcg wyszła negatywna, więc z Mężem czekalismy na okres, ale to juz ponad tydzien od testowania i nadal nawet nie czuje, żeby ten okres się zbliżał, szyjka macicy wyżej, twarda zamknięta, śluz raz jest raz go nie ma ale ja czuje ciągle, że jest mi mokro, jestem mega słaba spałabym cały dzień, Dziś zrobiłam badania na tarczyce, czy kos może mi powiedzieć czy miała któraś z was taka sytuację, lub podobna, zaznaczam że o dziecko staramy się już tak na serio od listopada.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026027 przez anoda89
Gosia ale ten Twój suwaczek zasuwa :) Zaraz Piotruś się będzie z wami witał :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026095 przez Julka1987
Kochane, trzymajcie kciuki, po raz 3 podjęłam z mężem starania o dziecko i mam ogromną nadzieję, że w końcu się uda ciążę donosić i będę mamą :) Powiem Wam, że mimo cichej nadziei, że będzie dobrze mam wewnętrzne dziwne przeczucie, że znów nici z tego. Może tak lepiej bo łatwiej będzie mi się pogodzić z ewentualnym niepowodzeniem. Brałam Clostilbegyt, więc może jajeczko lepsze będzie. Od soboty duphaston i za 10 dni robię test. Najgorsze to czekanie....

W każdym razie miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026098 przez Julka1987
Cortezia może powtórz wynik HCG i w razie jak znów nic nie wykaże idź do ginekologa. Może to tylko zmiany hormonalne. W krwi na tym etapie już powinno coś wykazać jakby była ciąża. A test z moczu powtarzałaś? mi z moczu zawsze późno pokazywał ciążę, ale z krwi około 2 tyg. po owulacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026109 przez gosiak
Anoda ale duży chłopak:) przystojniacha :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026112 przez cortezia
Julka1987 dziękuje za odpowiedź powtórzę te testy (choć mam do nich już uprzedzenie). Ginekolog na 2 lutego.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026113 przez Wietrzyca
Julka, powodzenia! :) trzymamy kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026117 przez Julka1987
Cortezia wynik z krwi powinien być wiarygodny, ale wiadomo, że może być różnie. Najlepiej własnie jak ginekolog zobaczy, czy coś jest, czy nie ma. U mnie np. w 2 ciąży HCG wykazywało ciążę, a na usg ani śladu, a był 6tc. Może okres Ci się rozregulował lub tak jak mówiłam jakieś zmiany hormonalne. Lekarz na pewno nie zaszkodzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026946 przez Gosia 2712
Hejka :)
A co tu taka cisza? Gdzie was wywialo wszystkie?
Gosiaku co tam u Ciebie?

Anoda wow ale masz juz kawalera duzego :woohoo: :woohoo: :woohoo: Przystojniak Ci rosnie :whistle: :whistle: :kiss: :kiss: :kiss:

Melduje ze ja sie jeszcze tocze :) Piotrus grzecznie siedzi w brzuszku :) czasami mam skurcze, ale takie bezbolesne przy ktorych mi sie az goraco robi i zatyka mnie i nie umie oddychac, ale nie panikuje poki co, w poniedzialek mam wizyte miec u mojego gina i pewnie juz dostane skierowanie do szpitala na cc :D

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027060 przez anoda89
Gosia jeszcze z tydzień i możesz rodzić a jak wytrzymasz 2 to już będzie bajka :) Nie mogę się doczekać jak nam się tu pochwalisz zdjęciem Piotrusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027066 przez Gosia 2712
Anoda oj zeby chcial posiedziec jeszcze te kilka dni to bedzie fajnie :) Tez juz sie nie moge doczekac az go zobacze :whistle: ciekawe do kogo jest podobny :whistle: :whistle: B)

A tu macie mojego wielkiego brzuchola z 35tyg :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027085 przez nati.olsztyn
Gosia Wyglądacie pięknie! :) Niech Piotruś posiedzi w ciepełku jeszcze troszkę żeby ominęły Was te wszystkie "wczesniakowe " procedury ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027088 przez Ingrid29
Gosia niezłe mieszkanko ma Piotruś- pewnie nie będzie chciał wyjść. Także poczekamy jeszcze z miesiąc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl