BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 11 miesiąc temu #658474 przez studentkaae
ferritka napisał:

Kochane bo ja spsuta jestem i się już nie naprawię :(
wywalam testy owu. Kończę z tym bo mnie tylko one zdołowały a i tak uja z nich miałam pożytku. :angry: :angry:

i wiecie co Wam powiem,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosiaku, raz się udało to powinnam trafiać non stop ,albo chociaż raz kufa a tu od roku nic. więc ja tu też bedę siedzieć jak Ty z sentymentu bo sie do Was przywiązałam :kiss:

aa i sie poryczałam :angry: jestem kompletnie beznadziejnym przypadkiem. ee walnijcie mnie bo Wam smęcę, ale mnie tak ujowo naszło że masakra :dry:


Sis - nooo, wiesz co - my to naprawdę jak siostry jesteśmy chyba prawdziwe. obie spsute, rozczarowane, wkuwione, zmęczone i z umierającą nadzieją :( clo mi też nie pomogło :(
ech, nic tylko ryczeć. jak ja Cię dobrze rozumiem... :(
no i mam tak jak i Ty - moje przyjaciółki kocham, ale jak widzę te ich brzuszki, dzieciaczki i słucham planów, że zaraz o kolejne dzieci będą się starać to... głos mi się łamie, oczy załzawione i cały czas zadaję sobie pytanie: a czemu mi się nie udaje, w czym jestem gorsza? masz tak też nie? zresztą Gosiak Ty pewnie też?
buuuu, no niedługo już niektórzy po dwoje dzieci będą mieć, a my... 0 :(

życie jest takie niesprawiedliwe :(
też se wczoraj poryczałam jak bóbr :(

a dziś jeszcze kumpela mi smsa wysłała z zapytaniem co takie oczka błyszczące wczoraj miałam - czyżby się nam w końcu udało?? taaa, udało, chyba poryczeć i od tego oczy mi błyszczały :(

idę się zakopać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658489 przez gosiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jeszcze teraz ogłądam wiadomości i ryczę...kobieta w 36 tyg z bólami zgłosiła się do szpitala i prosiła o poród lekarz zabronił i wysłał do domu, odkleiło się łożysko i chłopczyk się udusił...starali się 5 długich lat :( :( :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658491 przez studentkaae
Gosiak - to chodź, zakopiemy się razem :( :( :( jeszcze Ferri weźmiemy ze sobą :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658499 przez gosiak
studentkaae napisał:

Gosiak - to chodź, zakopiemy się razem :( :( :( jeszcze Ferri weźmiemy ze sobą :(


Nawet nie wiesz jak bym chciała uciec od tych wszystkich szczęśliwych ludzi :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658505 przez Mała
Dziewczyny jak ja bym chciała Wam pomóc, kurcze nawet nie wiecie :( Trzymam cały czas kciuki i jestem z Wami :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658507 przez studentkaae
Gosiak wiem, bo mam tak samo jak Ty. A każdy patrzy na nas jak na tych złych, karierowiczów co nie chcą dzieci, albo jak na mega chorych i traktują jak trędowatych :(

przykre to :(

i nie ma takich słów, żeby ukoić ten ból.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mała :kiss:

co??? udusił się? a tak długo się starali... matko - to musi być straszne, to dopiero ból po takiej stracie, tak wyczekanej :( do doopy to życie i tyle :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658522 przez gosia28
gosiak straszne to co napisałaś o dzieciątku tych ludzi, życie nie jest sprawiedliwe przekonałam się o tym wielokrotnie i wielokrotnie to obserwuję :(

dziewczyny to ja chcę z Wami zaszyć się w to miejsce, w którym nikt mnie nie znajdzie. Studentka ja mam to samo z Emkiem, chodzi i gada pod nosem wciąż, że jego koledzy mają już po 2-3 dzieci, a my nie mamy i że dla niego nie ma znaczenia co będzie jutro, że go to nie interesuje bo i tak nie ma sensu.
Dziś zrobiłam test, oczywiście negativ...

a co do invitro to słyszałam, że ma być refundowane max do 3x dla jednej pary. W telewizji kiedyś leciało nie wiem czy prawda :unsure:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658523 przez gosiak
Dobrze to ujął idzie się porzygać tą nadzieją, wiarą...u nas jest właśnie na odwrót ja jestem tą pesymistką a eMek mówi ze wierzy w to że kiedyś zamiast kota będzie leżał dzidek między nami :laugh:

Mała :kiss:

No udusiło się :( pokazali pusty pokoik, wyprawkę...smutne to :( a lekarz nie ma sobie nic do zarzucenia, zdarza się czy coś w tym stylu powiedział :dry:

Gosia tak niby w lipcu ma to wejść ta refundacja.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658535 przez studentkaae
Gosia - to dołącz do nas i se idźmy stąd, jak najdalej :( test nadal negatywny? idziesz na tą betę czy odpuszczasz?

Gosiak - noo, to i tak dobrze, że któreś z Was jeszcze myśli optymistycznie, bo u nas już nikt :(


co do in vitro to ja słyszałam, że ma być refundowane ale 50% czyli tak ok. 7 tysięcy, ale nie wiem czy to prawda i czy w ogóle jest na to realna szansa.

zdarza się... - co za tekst :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658539 przez gosiak
studentkaae napisał:

Gosia - to dołącz do nas i se idźmy stąd, jak najdalej :( test nadal negatywny? idziesz na tą betę czy odpuszczasz?

Gosiak - noo, to i tak dobrze, że któreś z Was jeszcze myśli optymistycznie, bo u nas już nikt :(


co do in vitro to ja słyszałam, że ma być refundowane ale 50% czyli tak ok. 7 tysięcy, ale nie wiem czy to prawda i czy w ogóle jest na to realna szansa.


Tak mają dać 7 tys. A leki we własnym zakresie, ale na ten rok jakiś limit że ileś tam par ma przystąpić ale nie powiem ile zeby nie sklamać.

Gosia idz moze na ta bete ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658540 przez Mała
Dziewczyny dziś to chyba studentkowy syropek trzeba zapodać :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658547 przez studentkaae
aha - no tak, jeszcze limit, na który trzeba sie załapać... ech, jak nie z tej to z tamtej strony trzeba dostać w łeb :(

Mała - wiesz co - syropek już nie pomaga, nie zagłuszy tego smutku :( ale zapodać możemy, a co tam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658561 przez Mała
Studentka zapodaj, ja też jestem smutas, eh to życie nie jest proste

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658563 przez gosiak
studentkaae napisał:

aha - no tak, jeszcze limit, na który trzeba sie załapać... ech, jak nie z tej to z tamtej strony trzeba dostać w łeb :(

Mała - wiesz co - syropek już nie pomaga, nie zagłuszy tego smutku :( ale zapodać możemy, a co tam.


No ja sobie chyba poleje winko :S B)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658567 przez Mała
Znów burza :dry:

Gosiak o widzisz, a jakie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl