BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 10 miesiąc temu #692125 przez Mirella
Karolina łapaj buziale za betkę :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

A co do spania to nie pitolcie głupot, że się przy dziecku wyspać nie można, można można :lol:
ja nie narzekałam na Duśki spanie, od początku było super, na karmienie w nocy to ze dwa razy mnie obudziła :P potem sobie co prawda godziny snu przestawiła, ale zawsze osiem godzin ciurkiem do pospania było.


Jakieś testy się szykują mówicie, jakieś fotki? :lol: się doczekać nie mogę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692128 przez MoNiaaa
gosia ma testowac i tak zwleka...:(

fotki mojej julki sa na chwalmy sie dzieciatkami jakby ktos chcial :blush:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692162 przez karolina G
Mirella buziaki złapane, dziękuję.
Missyy dziękuję za przepis, idę dziś na zakupy to zaopatrzę się w imbir.
Mam pytanko czy Was też na początku rwał dół brzucha a jak kichnę to też jest spory ból, czy to normalne?

MoNiaa widzę że mały rajdowiec Ci rośnie, fantastyczna roześmiana dziewczynka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692191 przez gosiak
Witam :)

Na szczescie juz nie pada, ale słonńca nie widu :dry: mam nadzieje ze w weekend bedzie lepiej :blink:

Monia na fb widzialam fotki, super w okularkach na głowie ekstra :woohoo: no i bryke ma do pozazdroszczenia :laugh:

Aaaa poka brzucha B) :lol:

Gabi :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692208 przez MoNiaaa
dziekuujemy za komplementy :)

ale bryka niestety nie nasz bylismy u znajomych na grillu bylo 3 dzieci i sie zabijali o to auto az baterie padly :side:

jutro jak na wizycie bedzie ok to zrobie fotke tylko sie nie przerazcie ;)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692222 przez gabi28
Gosiak :* tak miało byc,ja trzymam za Ciebie kciuki,od poczatku kibicuje Tobie.

i placek w piekarniku... czy truskawki i marcepan pasują do siebie okaze się przy jedzeniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692226 przez MoNiaaa
karolina w ciazy caly czas cos boli kluje szczyka wiec spoko do poki to nie jest jakis przerazliwy bol to jest ok

gabi podrzuc placka :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692234 przez gabi28
Monia... nie ma sprawy... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692237 przez MoNiaaa
:kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692265 przez Gravity
Witam kochane
Ja to dzis pospalam do 10 szok nawet fon mnie nei obudzil jak moj na przerwie dzwonil:)

Malenstwo wczoraj wieczorem szalalo a ja ze szczescia nie spalm:)i rano jak moj wyszedl tez wiec szczesliwa:))

Dave Mati rosnie jak an drozdach a spi tak slodko pozazdrości ja sie juz niemoge doczekac:)Majeczka grzeczna dziewczynka a takiego mialas pietra przed szczepieniem a poszlo tak gladko:)) :laugh: )

karolina G to Gratuluje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692297 przez helenne
Hej Kochane!
Ale to forum wciąga- niestety fotki nie wrzucę testu bo nic nie widać- dopiero jakby coś pod światło było widać. Jutro jak nie dostanę okresu- pójdę na Beta . Nie jestem ani trochę cierpliwa... :laugh: A wolałabym wiedzieć czy tak czy nie bo hmmm myślę ,że nieświadomie mogłabym sobie okres zatrzymać tymi"Podejrzeniami" a jak zobaczę czarno na białym ,że nie to mi przyjdzie... A co do upałów moja siostra swojego 3 letniego szkraba w baseniku schładzała bo czort dostał nadprzyrodzonych energii i śmigał jakby mu ktoś motorek w tylnej części zamontował. :laugh: :laugh: :lol: Ale słodziak jest nawet wtedy. Wczoraj siostra przywiozła nam wózek x-landera po swoim synku w kolorze turkusu ale w ogóle nie zniszczony powędrował do piwnicy i czeka oby nie za długo :) Pozdrawiam!!I słonka życzę bo u mnie w Szczecinie chmury :( :silly: a dziś dopadł mnie jakiś dziwny humor czepiam się o wszystko-szklanka nie tak woda na kafelkach...chyba jednak @ przylezie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692298 przez gosiak
gabi28 napisał:

Gosiak :* tak miało byc,ja trzymam za Ciebie kciuki,od poczatku kibicuje Tobie.

i placek w piekarniku... czy truskawki i marcepan pasują do siebie okaze się przy jedzeniu :)


Gabrysiu :kiss: ja tak samo od poczatku Tobie kibicuję, i zawsze jak widzę wposta od Ciebie to mam nadzieję że przeczytam dobre wieści :) wiem że kiedyś takie tu zobaczę :kiss:

Placuszka też poproszę, z truskawkami zawsze i wszędzie nie wiem jak z marcepanem smakuję ale na bank będzie pyszne :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692314 przez gosia28
MoNiaaa napisał:

gosia ma testowac i tak zwleka...:(

fotki mojej julki sa na chwalmy sie dzieciatkami jakby ktos chcial :blush:


Monia, jakoś mnie nie ciągnie do testowania narazie. Najwcześniej sobota, a może niedziela :P
po co mam się niepotrzebnie stresować

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692315 przez Patrizia
Karlina gratuluje :)

Dove :* tesknota juz na zawsze pozostanie ale masz teraz pieeeeknego synka i coreczka pewnie tez sliczna chociaz jej nie widzialam ale napewno wrzucisz zdjecie co ??

Dziewczyny od wczoraj pobolewaja mnie cycki i tak sie zastanawiam czy to czasem @ sie nie zbliza ale tak szybko?? nie orientujecie sie ile po pordzie wraca okres??
U mnie hymorek do d... wlasnnie wrocilam z cmentarza :( niby zyje sie dalej ale gdy popatrze na zdjecie synka to grochy mi leca i starsznie smutno dlaczego mnie to sptkalo??
Przepraszam ale musialam gdzies sie wyzalic




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692327 przez gosia28
Patrizia :( wypłacz się kochana i wyżal nam tu ile chcesz, my tu zawsze z Tobą będziemy :kiss:
a z tym okresem to chyba różnie po porodzie, ja długo nie miałam jakoś 9 tygodni, u Ciebie możliwe, że @ przyjdzie bo to 4 tygodnie będzie po porodzie, a tak mniejwięcej powinna przyjść

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl