BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 10 miesiąc temu #692349 przez Patrizia
no wlasnie jak sie nie karmi to ponoc szybciej przylazi, musze ustalic wizyte u gina moze uda mi sie wcisnac za 2 tyg bo caly czas mysle czy tam u mnie wszystko w porzadku, wogole czekaja mnie znowu stresujace dni wpniedzialek bede dzwonic do lekarza z Ligoty ktory bedzie mial cala dokumentacje juz kompletna i bedzie wiadomo co to za bakteria odebrala mi synka :( ma mi wszystkie wyniki opisac zebym miala jasnosc nie moge uwierzyc ze przez 3tyg ta jakas bakteria mogla az tyle zrobic???? a jutro jedziemy z mezem zobaczyc nagrobki boze jakie to niesprawiedliwe :/




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692357 przez Mirella
Patrizia z tym okresem to u każdej inaczej z tego co się tu zdążyłam zorientować, ja karmiłam a i tak wrócił równiutko po sześciu tygodniach

A w ogóle nie gadam z Wami bo Wy tylko o truskawkach, wrócę po sezonie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692360 przez gosia28
Patrizia niestety sprawiedliwości na tym świecie nie ma, za to Twój Ksawerek jest teraz w lepszym i doskonalszym świecie i zawsze czuwa nad Wami
A co do wyników oby ustalono przyczynę. U mnie paciorkowiec doprowadził do zawalenia się mojego życia.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692365 przez Patrizia
gosiu strasznie mi przykro :( ale tak jak napisalas mysle ze wszystkie aniolki maja tam lepsze zycie i sa teraz takimi naszymi anilokami strozami. Strasznie mi sie dluzy ten czas chcialabym juz wiedziec co to a tak mam tylko glowe pena mysli




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692367 przez Dave
Helena - jak już pójdziesz na betę to czekamy na wieści. Chyba, że jeszcze sikniesz i będą krechy to poprosimy foto :laugh: :laugh:

Patrizia - Majos się gdzieś tu od czasu do czasu pojawia, ale jasne że wrzucę foty. tylko najpierw muszę ja z aparatem w ręku złapać.

Kochana my tu jesteśmy też mniędzy innymi, żeby się u tu wypłakać. Przytulam :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


A jeśli o smutkowaniu, to rok temu było już po wszystkim :( :( :(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692368 przez Patrizia
Dove :* przytulam Cie mocno :*




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692440 przez anoda89
Witam dziołchy ;) :) U mnie też kiepski okres, cały czas myślę o tym że w dokładnie rok tem leżałam w szpitalu bo krwawiłam i byłam w 8 tc :( Pewnie teraz tak już będę rozmyślać a to że dowiedziałam się że będziemy mieć synka itp. Jutro mam wizytę u gina i szczerze powiedziawszy mam już dość tych badań leków i czekania. Za miesiąc idę na tą histeroskipie i już bym chciała być po i znać wyniki.

Dave :kiss: :kiss: :kiss:

Patrizia my tu jesteśmy po to żeby wysłuchać i pocieszyć a Ty płacz bo to przynosi ulge :kiss: :kiss: :kiss: Co do miesiączki to indywidualna sprawa jedna dostaje po roku druga po 6 tyg. Ja pierwszą miesiączkę dostałam po 7 tyg.

Monia śliczne to zdjęcie Juli w awatarku, jak z reklamy :kiss:

Karolina grati :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692474 przez pani_p
Hej :kiss:

Dave, Anoda, Patricia, Gosia, wszystkie kochane mamusie bardzo mocno Was przytulam :kiss: jak sobie pomyśle jak Was życie doświadczyło to serce pęka. Jesteście wspaniałe, że pomimo tego wszystkiego idziecie dalej :kiss: podziwiam każdą z Was z osobna!

Karolina gratki :-)

Helena A Tobie będę gratulowac jak zobaczę fotkę :blink:

Dave Mati cudowny i Majuchna też :)

Monia Julka świetne ma te zdj. Podoba mi się najbardziej to w basenie, tak się ładnie uśmiecha :-) ogolnie dobrze się czujesz, tylko spiaca?

A my w drodze na urlopik :-D hihi rano jeszcze panne młodą i swiadkowa malowałam, także wyjechalismy później. Taka dumna się czuję jak się mój makijaż podoba i panie zadowolone :-)

Wiecie, że jest już trzecia część Crossa na chomiku? "wyznanie Crossa" jakby kto czekał aż będzie ;)

Wreszcie będę miała jakieś foty to Wam wstawię bo już jakiś czas temu miałam to zrobić i zlecialo :-)

Buziaczki dla Was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692541 przez anuuuusia
Witajcie :)
Od kilku dni podczytuję to forum i zbieram się w sobie, żeby napisać. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :) To mój pierwszy post, testowy niejako. Jak przejdzie, opiszę Wam "moją historię".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692552 przez gosiak
anuuuusia napisał:

Witajcie :)
Od kilku dni podczytuję to forum i zbieram się w sobie, żeby napisać. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :) To mój pierwszy post, testowy niejako. Jak przejdzie, opiszę Wam "moją historię".


Witaj anusia testowy post przeszedł :laugh: wiec rozgość sie i napisz coś więcej o sobie :woohoo: ile się starasz itp. :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692555 przez anuuuusia
ooo, jest :lol:

Kilka słów o mnie - 26 lat, brunetka, zamężna od prawie dwóch lat. Właśnie podjęliśmy z mężem decyzję, że chcemy mieć dzidziusia :) Nie będę ukrywać, że jest to podyktowane moją pracą, a raczej jej brakiem od 1 września - jestem nauczycielką, kończy mi się umowa (na czas określony), a że mamy niż demograficzny, to przez najbliższy rok lub dwa pauzuję (chociaż udzielam korepetycji w domu).

Lata lecą, a wiem, że gdy załapię się z powrotem do szkoły (mam już propozycję, ale jeszcze nie na teraz), nie zdecyduję się na maleństwo. Mam wrażenie, że to znak z Góry, bo przecież wszystko w naszym życiu dzieje się po coś. Tak czy siak: wiele rozmów i bach, 1 cykl prób za nami - niestety się nie udało. Nie powiem, przeżyłam to... Okres spóźnił mi się tydzień (jak nigdy :ohmy: ), test co rano (dwa nawet pokazały bladziutką drugą kreskę), wizyta u ginekologa (na USG nic nie było widać), w końcu beta z krwi, ale w dalszym ciągu czekam na wynik. To jakaś porażka swoją drogą! Jestem z niedużej miejscowości, ale bety u mnie w labie nie robią, wysyłają i czeka się 10 dni! I jak tu badać jej przyrost, to się mija z celem :angry:

@ w końcu przyszła, ale jakaś taka bardziej obfita w różne farfocle. Niestety, jestem z tych, co to się diagnozują u wujka Google i od razu jedna myśl - "poroniłam"... Stąd moje pytanie: jeśli beta wyjdzie dodatnia, tzn. że faktycznie mogło się tak stać?

Mam nadzieję, że się połapiecie w tych moich wypocinach ;) Pozdrawiam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692563 przez Dave
Anuuuusia - witam serdecznie u nas :lol: :lol:
Ja też uważam, że nic nie dzieję się bez przypadku, więc mam nadzieję, że Wasze plany spełnią się błyskawicznie.

Co do ewentualnego samoporonienia, to całkiem możliwe, ale wujek google nie jest dobrym doradcą. Myślę, że dziewczynki Ci tu pomogą, MoNiaaa myślę, że Ty możesz tu mieć głos.
Pozostaje czekać na wynik bety i będzie coś więcej wiadomo. Mam nadzieję, że to po prostu taka inna @. A następny cykl będzie Wasz :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692573 przez anuuuusia
gosiak, Dave - dziękuję za ekspresowe powitanie :)

Bardzo bym chciała, żeby już teraz się udało. Wprawdzie to nie wyścigi, ale napiszę prosto z mostu - moja umowa zostałaby przedłużona do dnia porodu, gdybym właśnie teraz zaskoczyła. Wprawdzie gin musiałby nieco "nagiąć rzeczywistość" (o jakieś 2 tyg.) na ewentualnym zaświadczeniu, ale myślę, że nie byłoby to dla niego wielkim problemem :lol:

Bardzo mi się tu u Was podoba, fajna atmosfera :) Nie doszłam jeszcze do tego, czy wszystkie dzieci nazywacie "Cinkami" i skąd to się w ogóle wzięło :blush: :blink:

Byłam dzisiaj na podstawowych badaniach (morfologia, mocz, glukoza itd.), za tydzień mam gina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692585 przez gosiak
Anusia no to życzę ekspresowych 2 kreseczek ;)

A cinki to córeczki Lacrijki :woohoo: Ona tak zaczęła o swoich dziewczynkach pisać i tak się utarło i wszystkie tak piszemy :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692587 przez iwonta_kg
Dziewczynki oddacie głos na mój brzuszek????

apps.facebook.com/brzuszki/z/c1886e

:lol: :lol: :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl