BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 10 miesiąc temu #690935 przez Marta M
Przebiegłam ostatnie strony i widziałam cinki i Arturka :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Piękni :blush: :blush: :blush: :blush:

gosiak masz insemkę? Dobrze mi się rzuciło na oczy? Zaciskam :kiss: :kiss: :kiss:

To i ja wstawię Majuchnę żeby od Mirelli ochrzanu nie było..

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690937 przez Gravity
Hej wszystkim w sloneczny dzionek::)
mam pytanko bo sa tu doswiadczone mamy czy odciagacz jest potrzebny??
jesli tak co myslicie o takim?z gory dziekuje .

www.ebay.co.uk/itm/Avent-Breast-Pump-Bra...&hash=item4d0dd24703

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690939 przez Patrizia
gabi chokus pokus czary mary okres zniknie zapomniany i pojawi sie fasolka tego zyczy ciotka klotka :P :) juz mi w dekiel wali chyba za duzo spalam :P
mam takiego lenia ze szok a musze dzisiaj troche spraw zalatwic a najwazniejsza to dentysta bo jak sie nie wezme w kupe to mi jedynki i dwojki wypadna tak mi sie popsuly w tej ciay i po zelazie ktore musialam zażywać ze az patrzec nie moge :/




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691135 przez gosiak
Marta M dobrze Ci się obiło, jak jojka porosną to insemka będzie ;) wczoraj wziełam pierwszego Closia i juz sie czuje jak bym menopałze przechodziła, o 20 wzięłam po godzinie juz mi się w łebku kręciło a rano dalej, i jeszcze te uderzenia gorąca :( i jajka juz czuję :S

Martuś mam nadzieję że ta podwyższona przezierność karkowa o niczym złym nie musi świaadczyć :kiss: a Majuszek uwielbiam ją :kiss: często na fejsie sobie ją oglądam i w ogóle ładne fotki robisz :side: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691214 przez Gravity
Witam ponownie .
juz po wizycie u poloznej cisnienie 110/65 :) wyniki w normie i czekamy na usg:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691332 przez sylka
Gravity napisał:

Hej wszystkim w sloneczny dzionek::)
mam pytanko bo sa tu doswiadczone mamy czy odciagacz jest potrzebny??
jesli tak co myslicie o takim?z gory dziekuje .

www.ebay.co.uk/itm/Avent-Breast-Pump-Bra...&hash=item4d0dd24703

Miałąm taki zz Aventu i bardzo mi się przydał. W szpitalu pomógł rozhulac laktacje a w domu przy nawale ulżyć piersiom. Nadmiar mleczka sobie ściagałam i zamrażałam. Takze polecam zakup laktatora. KArmiłam piersią i był mega przydatny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691335 przez sylwus136
Hej kobietki :)

U mnie dziś bardzo brzydko ;/ desz to jeszcze bym przeżyła bo małemu kalosze i na dwór ale jest tak silny i zimny wiatr że aż się wychodzić odechciewa...

Gravity odciągacz to fajna sprawa. Zawsze fajnie go mieć choć różnie z jego używaniem. Jeśli będziesz ściągać mleczko i zostawiać sobie np. w lodówce lub mrozić do super. Super też jest jak za dużo pokarmu w cycach i aż zaczynają boleć. Wtedy pomaga. Co do tego którego podałaś to polecam. Uważam osobiście że Avent jest jedną z lepszych firm na naszym rynku.

Missyy no miałaś rację. Jest trochę droższy bo za 200 ml. 30 zł ale naprawdę czyni cuda. Ja sobie go wykorzystam do końca i kupię potem sobie nowy w zapas by mieć w razie czego. Pojęłam też decyzję że kupię kosmetyki z Hipp-a. Wczoraj tyle sie naczytałam ile "świństwa" jest w kosmetykach dla dzieci że głowa pęka. Te z Hipp-a jednak wydają sie najlepsze.

Vifi
kochana nie poddawaj się i nie załamuj. Wiesz teraz za to na czym stoisz i jak możesz zacząć działać. Warto jest walczyć o małą istotkę i będę za Ciebie mocno trzymała kciukasy.

Monia a nie zrobił Ci się jęczmień?? Może od tego właśnie Ci spuchło. Zrób sobie napar z herbaty np. rumiankowej i przemywaj oko.
A jeśli mogę zapytać powiedzialaś już rodzinie o ciąży?? Jak zareagowali? Cieszyli się ?

Dave strasznie dziwny macie system z tym płaceniem od razu... A jak by was nie było w domu co wtedy? Będziecie z pełnym, niewywiezionym kubłem śmieci??

Marta jaka ładna panienka :)

Kurcze chyba każdej napisałam. Ciężko mi się dziś myśli normalnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691360 przez Dave
Gravity - też taki miałam i BARDZO chwalę :)

Obecnie mam taki kombajn elektryczny i ręczny 2w1. lovi.pl/pl/produkty
JESTEM ZACHWYCONA!!!

Sylwuś
- nie płacimy następnym razem. Ale od następnego miesiąca zmienia się nam odbiorca śmieci, Ciekawe co tamten wymyśli. Ustawa śmieciowa nas dosięga :silly:

Widziałam tu piękne foteczki :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale mi się kawy zachciało, a nie pamiętam kiedy piłam :laugh: :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691367 przez sylwus136
Dave no nas też dosięgła ta super ustawa. Sama jestem ciekawa jak to będzie.

Lovi też fajna firma. Ja jeszcze jeśli chodzi o firmy to uwielbiałam Tommee Tippee :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691429 przez studentkaae
ja dziś tylko tak na szybko, żeby się przywitać :) :)

aaaa - Marta - śliczna Królewna z Majuni :) i jaka ona już duża... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691457 przez gosiak
Studentka Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy ;) :) życzę Wam następnej rocznicy juz w trójeczkę :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691458 przez Gravity
sylka sylwus136 Dave dziekuje kobitki .ciesze sie ze ktos probowal go i wie co i jak :kiss: :kiss:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691488 przez Mała
Majeczka śliczna :)

Gravity super, że wszystko ok :lol: Ja jakaś inna jestem, bo nie miałam laktatora i dla mnie to zbędna rzecz. A miałam z Kamilem przez 5 dni, jak leżał w inkubatorze, a potem miał operację, żeby pobudzić i podtrzymywać laktację. Jak było za dużo w cycuchach to moje laktatorki wkraczały do akcji :blink:

Studentka wszystkiego naj, naj dużo miłości i oczywiście dzidziusia do kompletu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691516 przez madziaska
sylka napisał:

Gravity napisał:

Hej wszystkim w sloneczny dzionek::)
mam pytanko bo sa tu doswiadczone mamy czy odciagacz jest potrzebny??
jesli tak co myslicie o takim?z gory dziekuje .

www.ebay.co.uk/itm/Avent-Breast-Pump-Bra...&hash=item4d0dd24703

Miałąm taki zz Aventu i bardzo mi się przydał. W szpitalu pomógł rozhulac laktacje a w domu przy nawale ulżyć piersiom. Nadmiar mleczka sobie ściagałam i zamrażałam. Takze polecam zakup laktatora. KArmiłam piersią i był mega przydatny.[/
:blink: quote

Ja karmilam rok,miałam ręczny i elektryczny laktator i żaden się nie przydał. Mleka miałam dużo,ale mam takie piersi,że pokarm lecial tylko wtedy gdy Hania ssala, przy mechanicznym ściąganiu nic nie lecialo,no może 20ml udało mi się ściągnąć. Wkladek laktacyjnych też nigdy nie musiałam używać. Moje cycki to dziwny przypadek,więc nie musisz się sugerować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691530 przez helenne
Hej Wam- to znowu ja:) Nie mogłam się powstrzymać przed zrobieniem testu...powinnam w piątek ale...cóż rozczarowałam się kiedy zobaczyłam 1 kreskę ale mam wrażenie ,że była lekki cień jakby drugiej. Cóż nie nastawiam się- każdy by chciał tak od razu ale pewnie dupa będzie... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl