BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #622084 przez Ingrid29
cóś na poprawę humoru - ja się popłakałam ze śmiechu ze tej sceny co dziecko je śpiąc prawie, a reszta to różnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622085 przez Elmirka85
podobają mi się kolory morski, fioletowy gladki oraz "dwa odcienie żółtego"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622095 przez ferritka
aj ,wiem ze to kolejny odgrzewany kotlet, ale nie mogłam się powstrzymać B) czytałam z otwartą buzią i to nie dlatego, że mam znowu katar

ratunku-co-robic.ownlog.com/3,11350,kategoria.html

teraz się zastanawiam nad tym praniem wspólnym bielizny, hmmmm

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622097 przez mesy
ferritka napisał:

aj ,wiem ze to kolejny odgrzewany kotlet, ale nie mogłam się powstrzymać B) czytałam z otwartą buzią i to nie dlatego, że mam znowu katar

ratunku-co-robic.ownlog.com/3,11350,kategoria.html

teraz się zastanawiam nad tym praniem wspólnym bielizny, hmmmm


Skąd ty to masz ? a się uśmiałam :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #622102 przez ferritka
czytam staraczki od deski do deski a tam takie perełeczki B) B) B) B) B) B)

posikałam się :lol:
PODPASKA WADLIWIE WYKONANA
Link || kategoria: anatomia || 31.03.2007, 00:00 || Komentarze (3)



POST NA FORUM:
Całe życie używałam tamponów. Trzy dni temu okazało się, że nie mam, a potrzebuję natychmiast. Sąsiadka dała mi podpaskę. Chyba była wadliwie wykonana (za mocny klej). Przykleiłam i teraz nie mogę zdjąć. Udało mi się w miarę bezboleśnie odkleić tak, żeby zrobić siusiu czy założyć tampon, ale środek cały czas trzyma. Jak próbuję odkleić powoli, to boli bardzo. Jak zerwę szybko, to wyszarpię sobie futro. Wstydzę sie iść do lekarza. Zmoczyć?
Pomóżcie, proszę

FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE:
***Jak Ty to kobiety przykleiłaś? Boję się pytac- stroną klejącą do ... no właśnie do czego?

*** A co Wy myslicie, jak sie bielizny nie nosi to do czego se przykleic jak nie ma do czego??

***A jakiej firmy ta podpaska? Bo czytałam kiedyś, że Always są dobre, tylko właśnie bolące...

***No jak Always to masz porobione, oni stosuję kropelkę . Teraz to już pozostaje ci się z tą podpaską zaprzyjaźnić.

***Może opal nad ogniem?

***Nic empatii w sobie nie masz. Dziewczyna przezywa koszmar, a ty sie chichrasz na calego.

***Na przyszlosc nie bierz nic od sasiadek i nie uzywaj wiecej podpasek- zostan przy tamponach!

i po co ja się z woskami męcze ;D popłakałam się bez kitu ,a Ci to komentują to miszcze :lol: :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622116 przez Dave
Maja poszła spać, a tu OMG :ohmy: takie teksty. Ja pierdziu :ohmy: :ohmy: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622121 przez gosiak
Feri :lol: :lol: hahah

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622161 przez Dave
Lachony, zapodajcie przepis na lekką masę, którą można by przełożyć torta :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622177 przez Martynka__89
Kobietki pomocy już drugi raz wyhuhała mnie fryzjerka miała przyjść zafarbować mi włosy tłuszcze je już dziś będzie trzeci dzień. Mam już gdzieś tą Panią sama sobie zafarbuje tylko NIGDY w życiu tego nie robiłam. Jak się mam za to zabrać ? Przepraszam za może głupie pytanie ale jak nie Was to Kogo się mam poradzić ;) Wiem że jest instrukcja ale kurde każdy ma jakiś swój sposób. Dziękować za porady :0



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622190 przez Dave
Martynka - co za babsztyl :evil: :evil:
Też twego nigdy nie robiłam sobie, ale widziałam no i z obserwacji swojego fryzjera.
Ja bym chyba nakładała od przodu pas środkowy, potem boki od przodu do tylu. No i jak juz trochę potrzymasz, to jeszcze przeczochraj je, potrzymaj chwilkę i potem zmywaj.

Super porada no nie :P :P :P :P

I uważaj na czoło i ucha, cobyś se zbytnio nie pofarbowała.

A tak swoją drogą, samemu to ciężko bo ręce drętwieją. Nie masz kuleżanki, albo sąsiadki co by se poplocić przy okazji chciała :unsure: :unsure:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622198 przez Mała
Witam.
Nie było mnie chwilę, a tu jakieś cienie Ferri :cheer: :ohmy: Trzymam kciuki trzymam :)

Lacriuszkowe cinki :kiss: :kiss:

Arturek, Kacperek, Majeczka :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622200 przez Martynka__89
Nienawidzę tłustych włosów :( a już drugi raz tłuszczę 3 dni :( aaa
Dave niestety nie mam nikogo Kto dziś mógł by mi pomóc. Oglądam teraz film instruktażowy i chyba dam sobie z tym spokój, myślałam że to nie jest trudne ale patrząc jak pani to robi to zwątpiłam :( poproszę kogoś albo pójdę do fryzjera.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622208 przez ferritka
najsampierw posmaruj czoło, ucha i tył szyji kremikiem - jaki tam masz pod ręką - bo jak się uciaprasz to łatwo zejdzie ;D ja to mieszam wszystkie składniki i dodaje do tego jeszcze odzywkę -też jaką tam mam pod reką - wtedy włosy są mięciutkie i fajnie się rozczesują..
ja nie dziele na pasma bo nie mam cierpliwości, tylko najpierw nakładam se na strategiczne miejsca gdzie są siwki ;D nad czołem B) B) a potem biore farbe wylewam na czubek troche i wmasowuje se jak szampo, potem biore końce troche farby i se jak szampom wmasowuje ;D i nikt mi nigdy nie powiedział że mam xle pofarbione ;D

Mała :kiss: jacie, kocie jakie cienie :blink: :blink: :blink: :silly: czekamy, ale ja se i tak jutro sikne z rana B) :cheer: :cheer: bo mi jeszcze 4 testy z allegro zostały i jeden co aptekowy :lol: :lol: :cheer:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622214 przez Martynka__89
Ferritka no ja właśnie myślałam że farbuje się włosy podobnie do mycia ich szamponem ;) nie wiem czy zaryzykować :unsure: może Emek by mi pomógł :P :ohmy:



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622229 przez Elmirka85
ja sama bym się bała farbować. mnie farbuje włosy mama. ja jej też natomiast jak mnie nie ma w domu to niekiedy tata farbuje mojej mamie włosy:-) jakoś daje rade.
a co myślicie o tych muszkach do koszuli- ponawiam pytanie?? pasują dla synka?? i naprawdę nikt mi nie doradzi ile się daje na komunie kaski??

a wiecie co z Monią?? bo coś się nie odzywa. a miała testować jakoś teraz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl