BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #738146 przez missyy
emka witaj, :kiss: ledwie Gosia Cię wywołała do tablicy i juz jesteś :silly:
to była moja pierwsza ciąża, w zwiazku z tym wiadomo jak to traktują lekarze. Bardziej dopatrują się winy chorej tarczycy, albo poprostu przypadku losu.
Lekarka prowadząca ciążę powiedziała,że mogę zrobic chocby dla siebie badania odnośnie tego zespołu i p/c tarczycowych. Ale dopiero 3 po poronieniu :ohmy: a nie jak najszybciej.
Skolei lekarka ze szpitala, mądra babka nawiasem mówiąc, stwierdzila, że w moim przypadku jest bezzasadne, a sam zespół antyfosfolipidowy to tylko jakiś odsetek przypadkow.
Trudna decyzja :dry:

a póki co próbuje jakoś zająć sobie głowę, byle tylko przetrwać te 3 miesiące czekania. Teraz sobie wymyśliłam ogródek. Jak M wróci z pracy to go zagonie i posadzimy nowe roślinki :) polecam ozdobne trawy, rozplenica japońska i trawa pampasowa. Jakby któraś byla zainteresowana. Rosną jak głupie :P podobaja mi sie i sadze kolejne. Sobie eMek trochę pokopie, a w nagrodę na kolację canelloni z mielonym w sosie pomidorowym :silly: rozpusta :woohoo:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #738183 przez studentkaae
bry :)

Missy :kiss: :kiss: tulam mocno Kochana, Dave ma rację, takie rzeczy nie powinny się zdarzyć, a jednak się zdarzają coraz częściej, przykre to :(

Patrizia - jeszcze troszkę się podleczysz i zaczniesz staranka. mam nadzieję, że szybko uda Ci się zafasolkować.

noo, mi też ta para się nie podoba, ani Szary ani Anastazja... bleee. ale filmu i tak sie doczekać nie mogę.

byłam dziś u gina. sprawdził czy pęcherzyk pęknął jak miał, tak, jak zawsze pęka to tym razem i też. dał mi skierowanie na hsg, więc jeśli @ przyjdzie (oby nie) to lecę do szpitala umówić się na badanie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738190 przez Mirella
A Wy jesteście pewne że to będzie film a nie parodia filmu? Bo aktorzy to jakieś karykatury bohaterów :P Tego co najciekawsze w książce w filmie i tak nie pokażą :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738213 przez gosia28
missy to nie ja przywołałam emkę tylko Mirella :P

film jak zwykle będzie tylko fragmentem książki :dry:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738219 przez Mirella
Iwonta, wysłałam Ci dwa testowe smsy, doszły?????? Krótkie na próbę, bo jak nie dochodzą to nie będę się produkować. Bo ja nienawidzę stukać w fona i źle mi to idzie, kurcze, a masz maila w telefonie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738226 przez Gravity
missyy to podobnie jak u mnie ja poszlma na usg po 12tyg i okazalo sie ze dzidzia zmarla 6tyg4dni i nic mi nie bylo prze ten czas kapletnie nic:(i mnie tabletkami oczyszczali bo nie poronilam samoistnie:( :( :( wiem co czujesz i wspolczuje Ci bardzo ale pamietaj dzidzia nie odeszla tylko zmienila date urodzin!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: lekarz stwierdzil ze jak płód obumiera to organizm automatycznie sie oczyszcza u mnie tak nie bylo:(((



Ja Kochane po pracy kapieli i siedze jestm zmeczona :((piersi mi sie na brzuchu spieraja i mnie to wk..i mi ciezko oddychac:(

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738238 przez MoNiaaa
dziekuje wszystkim za komplementy a to ze sie z twarzy zmienilam to w jakim sensie?

emka super ze wrocilas zastanawialams ie co u ciebie
duzo zdrowka dla taty
moj niestety nie mial tyle szczescia zmarl 2 tyg przed slubem swojej chrzesnicy:(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738247 przez anoda89
Hejka :) . Melduje się z odciskami na rękach i padnięta. Już mam dość tego remontu lokalu ale już końcóweczka :lol:

Monia pięknie wyglądasz i wcale nie jak wieloryb :lol:

Szymek super chłopak :kiss:

Ferri 11,5 kg :cheer: pewnie jak chodzący kościotrup wyglądasz ;) :silly: :lol: Wrzuć zdjęcia i pochwal się nową figurą :lol: :lol:

Studentka mi się wcale nie podobają aktorzy wybrani bo Szarego, tak jak Dave mówi mało ognia i seksu w nich ;) Jak ich zobaczyłam to powiedziałam że nie będę oglądać

Missyy :kiss: :kiss: :kiss:

Emka zdrowia dla taty życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738258 przez ferritka
bry:)

od czego zacząć, aaa wiem...
missyyy Kochana :kiss: :kiss: :kiss:

Agnilla - Ty weź ja i zapomniec :S :S , noooo jakbyś mnie nie znała, wpadnę do Was się przywitać, ale najsampierw musiałam się tu odgruzować :lol: :lol:

Emka- mój Leoncjo też z myszowego gwałtu jest :lol: i nie mam myszów nic a nic :lol: czekam na foty nowego rezydenta jak już znajdziesz kociaczka mrrrrrrrrrrrrrrrrrr :kiss: :kiss: :kiss:

moniaaaa...noooo cholerka, fakt jak mamuśka z czasopisma, brzusio pierwsza klasa z plusem i przytupem :kiss: :kiss: :kiss:

byłam na przymiarce, kiecka cała do zrobienia na nowo, pani miała nietęgą minę jak mnie szpilkowała i do tego zapomniała że ja bez trena kciałam i nie na zamek tylko na sznurówkę i se dorobiła roboty, ale nie popuszczę ma być bez i kropka.
potem pojechaliśmy ze Starym po buty i .....kupiliśmy gangol :lol: :lol: Stary mój wygląda jak Gosling ino tak z 20 kg więcej, ale to nicccccc piękny jest w tym gangolu i to najważniejsze B) B) B)

tylko ja wciąz tych cholernych butów nie mam :dry: kufa szpile od ziemi do sufita a ja nie potrafię w takich nawet stać :angry:


Gosia, Gosia, a jak Ty się czujesz wszystko oki doki kochana :kiss: :kiss: :kiss:

Mirellka ,dobrze mówisz para jakby z parodii wyciągnięta a pewnie tych najlepszych fragmentów z książki nie pokażą.....ale może przynajmniej "czerwony pokój" fajnie zrobią to se podpatrzę na sypialnie może Starego namówię :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738262 przez Dave
Młode mi padły. ufff, coś mnie dziś wymęczyły dzieciaki.
Miałam ćwiczyć i co .... dupa blada nie kcemi się :dry: :dry: I jak tu zadek do porzadku doprowadzić :unsure:

acha, Młody miałczy....lecę..



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738361 przez iwonta_kg
Mirelka nie dochodza mi mmsy. Mniejsza.o to juz. Teraz mam inny problem :/ sciagam pokarm i nie wiem co.moge jesc a co nie. Maly.jest jakiś niespokojny ostatnio. Ciezko.go uśpić i krzyczy jakby go.cos bolalo :( normalnie brak mi sil... poradzcie mi co.moge a czego nie moge w tej mega ścisłej diecie...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #738368 przez madziaska
Iwonka, ja na poczatku mialam scisla, a nawet bardzo scisla diete. Wszystko gotowane, zero wzdymaczy ;) Zaczelam jednak byc bardzo slaba, tydzien po porodzie mialam juz wage sprzed ciazy. Jadlam duzo, ale mimo wszystko to nie wystarczylo. Po miesiacu jadlam juz normalnie, no moze prawie normalnie ;)
Pilam herbatę koperkowa, tak zapobiegawczo, zeby mala kolek nie miala i okazalo sie, ze od tej herbaty brzuch ja bolal.
A co TY wogole jesz??? Moze tak bedzie latwiej ;)

Aaaa i nadal sciagasz pokarm???? Brodawki nie wygoily sie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738372 przez Mirella
Iwonka, ale ja smsy dwa wysłałam, też nie doszły???

Ja jadłam wszystko co niesmażone i lekkostrawne, w zasadzie teraz sie podobnie odżywiam. Dużo gotowanego na parze, owoce wyselekcjonowane, nabiału sporo. A zapobiegawczo żeby Duska kolek nie miała piłam siemię lniane, no i nie miała. Nie wiem czy pomogło czy taka duśkowa uroda.

Ferri Ty weź te dziewuchy z testów owu tutaj zaproś, w końcu to też staraczki, będzie weselej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738385 przez gosia28
ferri jeśli o mnie pytasz to jest git. Właśnie oskubałam 4 kuraki i kaczkę wiejską i padam na pysk :P

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738392 przez gosiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl