BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 8 miesiąc temu #739200 przez Dave
stareczki, padam dzis na facjate. poczytam jeszcze co naprodukowalyscie i mykam spac.

dobranoc



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739270 przez missyy
Dzień dobry :)))

Ja dziś rany ptaszek o 7 wstałam. Chyba czuje na sobie oddech tesciowej. Nawet dzisiaj Dave wyprzedzilam :lol: heheh
Wczoraj późnym wieczorem wróciliśmy z Auchan, wózek pełen żarcia, a dziś zapierdzielanko i do garów.
Byle przyjechali i zara odjechali.

Lacra, jak miło :kiss: :kiss: Super, że wszystko w porządku, a Cinusie urosły :D Rozrabiaki.
Wcinaj tabletki dla cięzarnych i karmiących. Po porodzie włosy i paznokcię po spadku hormonow są w opłakanym stanie.

Messyy :kiss: :kiss: Tulę. życie jest strasznie niesprawiedliwe.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739273 przez Dave
witam:-)

a ja jeszcze z mlodymi w lozku:-Phmmm



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739306 przez Dave
Dorwałam kompa to mogę z sensem popisać.

Lacra
- cinki boskie :kiss: :kiss: :kiss: Jakie czarnulki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Missyy - dużo siły, cierpliwości :kiss: :kiss:
Moja teściowa 3 dni po moim poronieniu mi sie na głowę zwaliła, a ja miała wtedy mega kryzys. I z tekstem, że ona przecież też to przeżyła i to nic. Tak, tylko że ona 30 lat temu a ja teraz. No Qrwa ja pie&%^&$%%lę!!!!!!
Więc Kochana buziakuję i oby jak najszybciej se pojechali.

Feri - to będzie super tortowa niespodzianka. Takie niekonwencjonalny torcik, a raczej torciki :side: Super.
A Ty się weź za siebie, bo się groszek nie zagnieździ między ośćmi :dry: Musi mieć mięciutko, trochę tłuszczyku a nie szkielet.
No i leć po buty do sukienki :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Dawaj fote szczypiorku i foto tatooo :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739314 przez Patrizia
Monia ale masz piekna przedszkolanke :)

Lacra ale rosna Twoje krolewny sliczne dziewczynki ::)

A ja wczoraj lyklam ostatnia tabletke teraz tylko musze miesiac odczekac i kontrola mam nadzieje ze juz tego cholerstwa nie mam i moge zapodac szczepionke :) pieknie u mnie slonko swieci az chce sie wstac z lozka :)

feri super pmysl z tymi torcikami jeszcze sie niegdzie z takimi nie spotkalam :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739387 przez ferritka
bry moje śliczne :lol:

missyyy no to cho do mnie, powiedz że masz ważny wyjazd i niestety podczas wizyty będziesz nieobecna :lol: a mi pomożesz przy oknach ooo i kawy w towarzystwie bym się napiła :blush: :blush:

torcik torcikiem, ale ja dostaje stresa już :dry: że nie zdążymy, że coś nie wypali, że butów nie dostane :( buuuuuuuu


nic cisne te okna kończyć i reszte bo Stary wróci a ja w proszku i powie mi że bez sensu był mój wcześniejszy powrót :S :silly:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739411 przez pani_p
Cześć :)

Emka dobrze, że tacie udało się wyjść z tak ciężkiej sytuacji. Zdrówka dla niego:)

Monia no jak dla mnie to taka smuklejsza się zrobiłaś na buzi, no jakoś inaczej mi wyglądasz :)

Ferri widzisz, żeś pani krawcowej roboty narobiła:P

Gosiak gratuluję zostania ciocią :) Rzeczywiście szkoda, że kruszynka tak daleko od Was.

Iwonta gdzieś czytałam, że jakaś młoda mama mówiła, że własnie po serze żółtym jej dziecko źle się czuło. Nam położna mówiła, że brokuł można jeść więc nie wiem czy on jest przyczyną. Tzn na pierwszy miesiąc radziła żeby rzeczywiście dietkę wprowadzić, gotowane i lekkie a później powoli jeść to co nam nie szkodzi i obserwować. Ogólnie to pewnie trudna sprawa żeby odgadnąć co mu nie pasuje.

Oj Missy sił i cierpliwości na weekend Ci życzę :)

Ferri nie mam pojęcia co Ci poradzić na włosy. Nie miałam nigdy takiego problemu to też się nie interesowałam.

Lacrijka no witaj :) Super, że już tak się wszystko ładnie układa u Was :) Dziewczynki są śliczne i normalnie wspaniałe :)

Monia słodka pipi z Julki :) Cieszy się, że chodzi do przedszkola? Jak znosi ten czas rozstania?

Ferri
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Kurka musisz później pokazać zdj tego tortu, strasznie jestem ciekawa jak wyjdzie :)

Mesy :kiss:

A my we wtorek podpisujemy akt notarialny i jestem podjarana, że za tydz będę na nowym mieszkankuu!! jupi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739418 przez Dave
Pani - no to gratki. Będziesz Panią na włościach :side: :side:

Iwonta - żółty ser bym na razie odpuściła. A może ogranicz trochę produkty białkowe?

Młody śpiocha, Maja na podwórku, słonko świeci :side: :side: Fajny dzień.

Ferii - a Ty nie panikuj :lol: :lol: wszystko będzie dobrze :side: :side: Ale buciorów to już szukaj :ohmy: :ohmy:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739424 przez missyy
ferri chętnie, juz bym chętnie kiece zadarła i myk :P
kawę? kochana mam coś lepszego :lol: :lol: Malibu, chętna? Heh
dziś rano kupiłam! ale sobie dam w czuba :woohoo:
makabra



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739443 przez Mirella
Ferri a widziałaś tego linka co Gabi Ci dała? Fajne buciki tam są, na zamówienie dwa tygodnie to zdążysz :)

Lacra, Cinusie piękniusie, a zmienily się że szok, już zapomnialam, że małe dzieci się tak szybko zmieniają ;) ale ten czas zapitala, żebyś wiedziała, za chwilę do szkoły poślesz. Duśka ostatni rok ze mna w domu siedzi.

Monia śliczną masz przedszkolankę, aż miło popatrzeć :) ale ja jakoś się nie przemogłam i moją zostawiłam w domu, jeszcze sie zdąży nachorować ;) a Ty wyglądasz bosko :lol: zazdraszczam, a co mi tam :lol:


Mesy, niestety przy nieudanych starankach problemy małżeńskie są w standardzie, ale jak się uda to wszystko przechodzi jak ręką odjął :lol: Dużo siły Wam życzę, oby nie była potrzebna :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739446 przez anoda89
Dobryyy :) Dzisiaj lecę do ginak na kontrole po histeroskopii ciekawe co mi powie ciekawego.

Ferri najpierw kochana to zajrzyj do gina i niech Ci cykl wyreguluje i sprawdzi czy wszystko gra ;) :) Zdjęcie poka, pochwal się nową figurą i coś sobie namazała na ciele :lol:

Dziewczyny kiedyś to chyba ludzie tak emocjonalnie nie podchodzili do poronień bo i nie było USG a to trochę inaczej jak widzisz że mały człowieczek rozwija się w Tobie i jak szybko się zmienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739474 przez Mała
Witam
Olę mi rozkłada i zapałki w oczach dziś noszę :dry:

Ferri Dave ma rację, że między ośćmi to fasolka nie da rady, a włosy to pewnie od tego schudnięcia, powitaminizuj się trochę kobieto. Uda się wszystko, już się nie mogę fotek doczekać :lol:

Iwonta z nabiałem to też uważaj, bo ja z Olą od 3 tyg miałam armagedon, najgorsza kolka sie nie równa z tym co przeszliśmy z powodu skazy białkowej. Teraz zaczyna powoli wychodzić z tego

Anoda czekamy na wieści :)

Missy nie zazdroszczę weekendu, ja ze swoją tez ostatnio na bakier, a nigdy tak nie było i źle mi z tym okrutnie :S :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739497 przez MoNiaaa
hej laseczki ja po wizycie ale niestety nie najlepsze wiesci :(
okazalo sie ze malutka ma torbielke w mozgu jestem przerazona dostalam skierowanie do krakowa ale dzwonie od 3 godz i nie moge sie dodzwonic moze ktos z was zna prywatnie gina ktory by mi wykonal szczegolowe4 badania i okreslil czy to cos groznego?? prosze bardzo o pomoc!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739503 przez Dipidi
Prosze podaj maila do siebie wyślę Ci kilka namiarów gdzie możesz uderzyć. Do kogo dostałaś skierowanie w Krakowie ??? Do Prokocimia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739505 przez anuuuusia
MoNiaaa o rany, mogę się tylko domyślać, co czujesz... To pewnie nic groźnego, ale sprawdzić trzeba. Przytulam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl