BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu #738925 przez sylka
Lacra mi o ciazy wlosy lecialy ponad pol roku i kazda kobita sie z tym zmaga. Spokojnie wszystko sie unormuje. Ja poki mlodego karmilam sama piersia do 6 mies bralam tabsy dla kobiet w ciazy i omega med pregna czy tam dha juz nie pamietam. Wlosy mozesz myc szamponem z czarnej rzepy ma wlasciwosci wzmocniajace, tylko smierdzi nie ziemsko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738927 przez anoda89
Zgadzam się z Sylka mi mi włosy po ciąży też wypadały a teraz jak odrastają to wyglądam jakby mnie piorun trzasnął ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738935 przez studentkaae
hello :)

hmmm, chyba jednak nie tylko my niezadowolone jesteśmy z obsady: film.onet.pl/wiadomosci/producenci-50-tw...ajlepszy-wybor/prsve

Gosiaku - gratulejszon z powodu zostania ciocią :) ja na dniach też zostanę znowu, chociaż taką nie do końca prawdziwą, bo moja przyjaciółka najlepsza ma termin na 7 września i Marysia na świecie będzie :) a ja w czarnej d... dalej.

aaa, bo zapomniałam Was wczoraj zapytać? czy po tym badaniu hsg można się od razu starać o dzidzie? tzn. w tym cyklu co hsg było? bo mi gin wczoraj powiedział, że odradza... :cheer: :cheer: cooo?? to kolejny miesiąc w tył??? :huh: :unsure: :ohmy: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738939 przez gosiak
Studentka ja bym próbowała w hsg-esowskim cyklu ;) kontrast do czasu ewentualnej ciąży wyleci także spokojna głowa, zresztą na necie różne opinie czytałam i niektórzy zachodzą w tym cyklu ;)

Ferri no ba żorżeta będzie ;) :lol: :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #738940 przez MoNiaaa
ja jak zwykle tylko na chwilke ale nie mam czasu cale dnie z mama siedze wracam wieczorem to juz mi sie nic nie chce

zalegla fotka mojego przedszkolaka :)

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738942 przez Gravity
Hej Kochane ja sie tylko melduje bo brak czasu :(ide sie polozyc:))

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738945 przez anoda89
Monia śliczny przedszkolak :) Mała Pip :lol:

Studentka a ja jednak bym poczekała ten jeden cykl ale zrobisz jak uważasz. Jednak jakaś ingerencja jest w ciało i wszystko musi wrócić do normy.

Lacra czekamy na zdjęcia cinek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #738949 przez Lacrijka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #738952 przez studentkaae
Moniaaaa ślicznego masz tego prezedszkolaka :kiss:

Gosiak - hmmm, no właśnie, w necie baardzo różne opinie na ten temat. że to promieniowanie w końcu jest i nie wolno, bo może zaszkodzić. a z drugiej strony jak mnie tak przeczyszczą od środka to może coś sie tam odblokuje... ech, całe życie jak nie urok to s..... :silly:


Lacra -ale Te Twoje Cineczki się zmieniły :) szok :ohmy: śliczniusie są i jakie duze już :) piknie :) a jak sobie radzisz? masz kogoś do pomocy przy córeńkach??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #738972 przez gosia28
Lacra cudne cineczki :) jakie śliczne śpiuszki, uśmieszki :)

Monia mała pannica z Julki :)

studentka, mnie tam gin nic nie mówił, że się starać nie można po hsg :unsure:

o ja, mnie też włosy okropnie lecą i mam wrażenie, że będę łysol B)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #738975 przez mesy
Gosiaku to sobie pocioteczkujesz ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ferri a tobie te włosy pewnie lecą przez to ześ tyle schudła w tak krótkim czasie ... jedz dżecznie witaminki , dużo owoców i wróci wsio do normy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #739027 przez ferritka
uff doczytałam wsio i tak...
kufa Mesulek, jak se czytałam to aż se musiałam zajarać :angry: ...to wszystko kufa jest bez sensu. W sumie to jestem tak tą całą sytuacją wjujwiona że normalnie jakbym miała Starego pod ręką to bym mu z liścia strzeliła, no taka jestem nabuzowana!!!!!!

a i teraz to i Twojego Małża bym też strzeliła z liścia z drugiej reki :angry:

........................


a tak poza tym to jestem z Was dumna, bo kultywujecie naszą tradycję i czytacie :laugh: ale dlaczego ja tej Emmy nie mam na mailu no to tego nie rozumiem, nooo... :dry:


.....................
widziałam wszystkie nasze dzieci cudne :blush:
Natka Inso jaka duża już!!!! jejku, gdzie ja byłam w czarnych pośladkach że to przegapiłam!!! pannica piękna :kiss: :kiss: :kiss:

Cinki <3 <3 uwielbiam, zmieniły się, już duże są;) laleczki piękne :kiss: :kiss: :kiss:

Majos i Mati cud malina, Majos to modelka prześliczna, a Mat to już spory kawalerros jest :kiss: :kiss: całą Davowa rodzinka jak malowana, Pan Tata też niczego sobie :S :silly: a Ty kochana boski fryz, noo uwielbiam noo :kiss: :kiss:

Martunia i Majeczka...mała laleczka, ależ ona kochana, uciumkaj ją ode mnie i brzusio pogłaszcz. Tym razem nie pocisk :woohoo: piękna piłeczka, Synuś duży będzie chłop mówie Ci kochaniutka :kiss:

i Pani, Twoja dziewczynka też pięknie z profila się prezentuje, aż zazdroszczę :kiss: :kiss:


Ssis Gosiak, aż się wzruszyłam, że tak dzielnie czekacie na mnie aż z prawego łoża Groszki będą :kiss: :kiss: :kiss: prawdziwe z Was siosrty :kiss: :kiss: :kiss:
-ale głupio bedzie jak się okaże że ja nawet z prawego nitz i zostawie Was samopas w wątku nowym :dry: :unsure:


zrobiłam takie połowiczne porządki, bo w standardzie się po kolana posmarkałam, chyba na zmianę klimatu...byle by to klimakterium nie było bo się sama z liścia strzelę :angry:
poza tym jak sprzątałam to tyle gratów do wyrzucenia zgromadziłam i se je układałam w przedpokoju że teraz siedzę i na nie zerkam i se myślę, że chyba je spowrotem do szafy schowam bo mi tego śmieciarze na raz nie wezmą :angry:

a przypomniało mi się, że ja też piłam flegaminę ale nie wiem czy ta w syropie działa też sluzowo czy niet, bo jak tak to mi tak na dwa łyki jeszcze została...mogłabym ją profilaktycznie chlupnąć B) B) B)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #739038 przez Mała
Ferri
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jaki tort w końcu zamówiłaś? Udało się z muffinkami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #739061 przez ferritka
Mała :lol: :lol: no się postaram się B)

aa tort będzie taki jak wymarzyłam sobie, mały torcik dla nas i rodziców a każdy gość dostanie swój malutki osobisty torcik :lol: znalazłam panią, która mi tak upieczę...problem pojawia się z wprowadzeniem tego cuda na salę :dry: nie muszę mieć faktury ani rachunku tylko muszę podać adres piekarni a oni sobie próbki stamtąd pobiorą jakby coś :angry: no i nie wiem czy się uda :(

a i nie będzie to muffinka tylko ciemny i jasny biszkopt przełożony kremem i owocami, ciemny bedzie na dole, potem krem potem nasączony jasny i owoce, na to masa cukrowa czerwona :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #739062 przez gosiak
Mesy :kiss: :kiss: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl