BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 7 miesiąc temu #748109 przez Mirella
Koty za oknem miauczą jak wściekłe, czy to wiosna idzie????

Anusia łapaj buziale :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Dave, chcesz wałek do ciasta??? Rączek mąż nie ma czy co? nosz kurka rurka, jak to Lacra, mówi ;) no i mi się przypomniało że miałam Lacrusi na eska odpisać. No to idę sobie ;)

Acha, Mesy, no Ty nie dasz rady?????? no weź...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748121 przez Dave
sie kotom pomieszalo:-P

no i se poszedl spac.

qwa, te facety sa dziwne!! to on na mnie naskoczyl wiec ja bym mogla miec focha. no nie wytrzymam!!!!!!

juz widze jutrzejszy piekny dzien!!!!

frog,frog,frog!!!!!!!!!!!!!!!!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748126 przez Mirella
Mój by się nie pozbierał jakby strzelił focha że kolacji nie ma, zresztą dobrze o tym wie :P

Słuchajcie mam prośbę, coś mi się w fona porobiło, może ktoś do Lacry napisać że mi smsy i mmsy nie chcą iść???? Bo sobie pomyśli że ją olałam, a to nieprawda!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748130 przez gosiak
Mesul foty nie mam :( kiedyś mnie uwidzisz jak nie tu to na fejsie ;) ale szału nie ma, zwyczajnie prosto ścięte, jakoś nie mogłam się zdecydować co chce, a coś musiałam bo już paczeć nie mogłam :( teraz jeszcze tylko farba i będę wyglądać jak ludź B)

Mirela jutro rano napisze do Lajcry i przekażę ;) , zresztą sama do niej musze napisać Bo nie wiem co u Niej i cinków :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748198 przez Elmirka85
Anusia serdecznie Ci gratuluję :)

Dave to może teraz Ty się na niego obraź?? wymyśl byle jaki pretekst?
ja sobie nie wyobrażam, bo mój mąż jest chyba ewenementem :)
np. wczoraj wrócił o 17 z pracy. Ja wcześniej byłam na zakupach i kupiłam nową firankę do salonu więc on po pracy umył okno bo stwierdził że mi nie wolno bo by mnie zawiało. zawiesił ją, ułożył ładnie na taśmie. i jeszcze pranie wyprasował. Mówiłam mu żeby zostawił bo ja to miałam dzisiaj zrobić ale on mówi że nie ma problemu. No i on zawsze mi pomaga ze wszystkim. A śniadania i kolacje robi sobie sam. Ja teraz jestem na L4 to gotuję obiady. porządki tez razem robimy ja kurze ścieram i latam z mopem a on zawsze odkurza :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748207 przez Ingrid29
Witam się kochane i zaraz do męża do szpitala wybywam. Przegroda w nosie zrobiona i jest spoko, jutro wraca do domku.

Anusiiaaa łapaj buziole :kiss: Piękne krechy :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748252 przez Dave
Mój też ogólnie jest ok, ale jak mu coś odwali, to klękajcie narody. I zazwyczaj kolacje robi sobie sam, śniadania dla wszystkich. Myje, sprząta itp. Ale czasem to nie mam sił.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748261 przez gabi28
Anuusia ja również gratuluję :) powiedz mężowi-przecież on "współwinny" ":) :)

Ja rownież nie mogę narzekać na swojego faceta,jest z innej bajki,obowiązki domowe to dla niego nie problem..i głupio się przyznać-gotuje lepiej niż ja :)

Za dwa tygodnie będę już w domku-nie mogę się doczekać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #748271 przez gosiak
Dobrze macie z tymi sprzątającymi chopami :S ale wiem że jak mój miałby inna prace to też by mi pomagał a tak to nawet nie mam serca prosić go o szorowanie podłogi itp. tym bardziej że ja w domku :woohoo:

Mirella es do Lacry napisany ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748283 przez anoda89
Hej :)

Dave facet to świnia ;) Mój ostatnio też podpadł ale szybko przeprosił. Strzel Ty focha bo chyba służącą osobistą nie jesteś jego i sam też może sobie zrobić kolacje.

Elmirka taki mąż to skarb weź się podziel ;) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748324 przez anuuuusia
Dziękuję dziewczyny :) :kiss:

gabi współwinny - dobre :lol:

Mój mąż jest niestety typowym maminsynkiem, a ja już trzeci rok z kolei go uświadamiam, że nie jestem jak jego mamusia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748425 przez Elmirka85
anoda89 napisał:

Hej :)

Dave facet to świnia ;) Mój ostatnio też podpadł ale szybko przeprosił. Strzel Ty focha bo chyba służącą osobistą nie jesteś jego i sam też może sobie zrobić kolacje.

Elmirka taki mąż to skarb weź się podziel ;) :lol:


nie :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748469 przez Mirella
Gosiak napisałaś do Lacry????

Anuuuusia trzeci rok???? to Ty cierpliwa jesteś :lol: ja nie mam takich problemów, od początku mówiłam, że nie lubię prac domowych i się tego trzymam :P robię co do mnie należy, ale bez przyjemności. Za to nigdy nie zmywam jak mąż jest w domu. Nigdy też sobie śniadań nie robię, nawet jak wychodzi do pracy to robi i mi zostawia :) No i większe odkurzanie z odsuwaniem co mniejszych mebli to też jego działka, ja taka dokładna nie jestem :blush:
ale za to umiem drzewo rąbać :lol: no i obiady i kolacje to też moja bajka, na szczęscie mój mąż nie jest wybredny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748561 przez Mirella
No i gdzie Was wywiało?

Mam pytanie z gatunku dziwnych, może jajco pikać na @??? bo się nie mogę zdecydować czy to jajco czy wyrostek :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748589 przez anuuuusia
Mirella trzeci rok niedawno się zaczął :blink: Mój mąż także wiedział, że nie przepadam za pracami domowymi, nienawidzę myć naczyń itp. Robię, bo trzeba i już. Ale do szału mnie doprowadza, że muszę po nim zbierać różne rzeczy :angry: Był wielce oburzony na początku, że nie paruję mu skarpetek :P Wie np. że śniadania mu nie zrobię i już się nauczył, że jak se sam nie zrobi to będzie chodził głodny B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl