BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 7 miesiąc temu #748592 przez anoda89
Elmirka :laugh: Szkoda :silly: :woohoo:

Faceta to trzeba szkolić bo jak się przyzwyczai że ma posprzątane i jedzenie pod nos podane to już tak zostanie. Mam wujka który ma wszystko pod nos podawane do tego stopnia że woła syna żeby mu popielniczkę podał bo stoi 2 kroki od niego ale Szanowny Pan na ciężko dupe podnieść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748595 przez anuuuusia
anoda z moim dziadkiem jest tak samo - żona ma mu podać obiad, żeby nie wiem co, żeby się paliło waliło - obiad ma być na stole ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748607 przez anoda89
Mój teść co prawda zrobi sobie coś do jedzenia ale odkurzacza już włączyć nie umie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748680 przez gosiak
Tak Mirella, napisałam dziś z rana z takiego późnego bo chyba po 10 było ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748712 przez MoNiaaa
witam

obiecalam ze sie odezwe po wizycie ale wczoraj bylam padnieta

usg wyszlo dobrze robila dokladnie i dostalam pozniej dokladny opis
ogolnie wszystko w porzadku nawet torbiela juz nie ma!!!
wszstkie narzady sa ok raczki i nozki rowniez

jedyne co mnie zaniepokoilo to fadkla karkowa wyszla nieco ponad norme bo 6,6(a max to 6)
ale lekarka mowila ze to sie mierzy do 22 tc a ja juz przeszlam 23 wiec to nie ejst wiarygodny wynik
jak bede u swojego gina musze dopytac kiedy mierzyl i jaka byla wartosc ale jak gin mowila wszystkie inne parametry sa OK wiec nie powinno byc powodu do zmartwien ale wiadomo jak jest jakis cien watpliwosci to sa neispokojne mysli.

poz a tym potwierdzila sie plec widzialam slicznie buzkie raczki nozki i mala wazy 595 g :)


w ktorys dzien pokaze fotke :)

dziekuje wszytskim za pamiec i mysli i za 3manie kciukow
nie mam za bardzo czasu na pisanie bo calymi dniami siedze u mamy bo ciezko jej po stracie taty a jak wracam do domu to tylko o spaniu mysle:P
za niedlugo moze wszytsko sie unormuje i bede z wami czesciej :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748718 przez Dave
Kochana widzisz wszytko dobrze :kiss: :kiss: nie mogło być inaczej tyle tu kciukasów było zaciśniętych :kiss: :kiss: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748721 przez gosiak
Monia super wieści, niech malutka rośnie zdrowo :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748727 przez MoNiaaa
dziekuje wszystkim kochane jestecie ale wiem ze teraz to dopuki sie mala nie urodzi to sie nie uspokoje
martwi mnie ta falda karkowa mam nadzieje ze bedzie dobrze i malutka urodzi sie zdrowiusienka

po za tym kolezanka oddala mi czesc ciuszkow i M cos naszlo i zaczal mi z piwnicy zwozic nie wiem kiedy to ogarne ale Julka ma radoche bo przeglada i bawi sie ciuszkami :ohmy:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748763 przez Dave
Ja ostatnio ściągnęłam furę ciuszków po Majce, bo dawałam koleżance i obie z Mają miałyśmy TAAAKĄ radochę :lol: :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748830 przez Gravity
hej Kochane

Tak pracowac chce do konca:))

A w srode mialm hmm niemile doswiadczenie .Wyszlam z auta na parkingu stalm obok przejechal malolat i przypierniczyl w drzwi:(( oj uspokajal mnie do pozna nawet bidok musial wykompac:))nie bylam w stanie szok:((

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748872 przez Mirella
Monia, Gravity :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748907 przez mesy
Gosiakowa złożę jeszcze tu a , że 30 na karku więc będziemy dzisiaj pić :lol: :lol: Najlepszego Gosiurku nasz :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748913 przez pani_p
Hejo :-)

Ja na mojego też narzekać nie mogę. Wiadomo siedzę w domu to głównie ja sprzatam, ale w sobotę mi pomaga. Np nienawidzę sprzątać łazienki więc to jego broszka. Także też mi się fajny okaz trafił ;)

Monia no widzisz! Nie ma się czym martwić ;-) mała jest i będzie zdrowa. Jeszcze troszkę i będziesz miała dwie pannice w domku:-) mąż ocipieje :-D hehe aaaa będzie Zuzia? :unsure:

Najlepszego dla Gosiaka :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748922 przez Patrizia
Hejka

Monia ciesze sie ze z malutka wszystko w porzadku nie przejmuj sie tym karkiem tak jak Ci pani mowila to badanie okresla sie do 22tyg a Twja Zuzia juz troche starasza jest wiec napewn jest oki :)

Gosiak Wszystkiego co najlepsze i spelnienia wszystkich marzen :*

Ja wczoraj polecialam do apteki wykupic szczepionki i spotkalam moja najlepsza przyjaciolke z dziecinstwa no jakie spotkanie usmialysmy sie i czulam sie jakbysmy wczoraj sie widzialy a minelo 8lat :ohmy: pracuje w aptece wiec miala mi zalatwic ta szczepionke na nastepny dzien niestety dzwonila i okazuje sie ze sa jakies dwie a gin mi nie zaznaczyl jaka wiec w poniedzialek wpada do mnie na kawke i z nazwami tych szczepionek i musze dymac spowrotem do gina niech mowi ktora mam wziasc :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748937 przez anuuuusia
MoNiaaa wspaniałe wiadomości, jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej :kiss: :kiss: :kiss:

gosiak wszystkiego najlepszego kochana :kiss: niech pod Twoim serduszkiem zamieszka niedługo fasolka albo ... fasol :) [moja przyjaciółka tak mówi]

Mam pytanie czysto techniczne: skąd wiecie, że akurat ktoś ma urodziny :unsure: Wiadomo, możecie pamiętać, ale czy tutaj na forum jest jakaś taka opcja pt. "dziś urodziny ma..."? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl