BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #748941 przez mesy
anuuuusia pod profilem masz taką buźkę jak piszesz na forum kurde nie wiem jak ci to wytłumaczyć no i wjeżdżasz kursorem na tą buźkę i tam data się pokazuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748946 przez Insomnia
Gosiak spełnienia tego najważniejszego marzenia :kiss: :kiss:

Mesy ty łosiu :laugh: to tort jest a nie jakaś buźka :lol: :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #748949 przez mesy
Insomnia napisał:

Gosiak spełnienia tego najważniejszego marzenia :kiss: :kiss:

Mesy ty łosiu :laugh: to tort jest a nie jakaś buźka :lol: :lol:


:blush: :blush: :blush: :blush: ja tam widzę buźkę - chyba mi na oczy już siada :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748951 przez Insomnia
Rozumiem, wszystko się do Ciebie uśmiecha :lol: :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748956 przez mesy
Insomnia napisał:

Rozumiem, wszystko się do Ciebie uśmiecha :lol: :lol:


A mówili , że tabletki anty nie szkodzą ludziom :S chyba się mylili :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748964 przez anuuuusia
Ok, tort/buźka jest :lol:
Ale to codziennie najeżdżacie na wszystkie torty czy po otworzeniu forum wyskakuje Wam baner świecący i grający "dziś urodziny ma mesy"? B)
Też bym se taką opcję włączyła :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748981 przez mesy
anuuuusia napisał:

Ok, tort/buźka jest :lol:
Ale to codziennie najeżdżacie na wszystkie torty czy po otworzeniu forum wyskakuje Wam baner świecący i grający "dziś urodziny ma mesy"? B)
Też bym se taką opcję włączyła :silly:


Haha fajnie by było jak by coś takiego było :P na czuja trza trafiać kto ma dziś ur :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748998 przez MoNiaaa
gosiak wszystkiego najlepszego i spelnienia tego najwazniejszego marzenia :kiss: :kiss:

pani tak u nas juz raczej Zuzia zostanie bo Julka wszystkim dookola rozpowiada ze bedzie miala siostrzyczke Zuzie :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749045 przez Mirella
Gosiaku no sama wiesz, wszystkiego i żeby się spełniło!!!!!!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749059 przez bombel779
Witajcie dziewczyny.
Dawno mnie w tym miejscu nie było (obraziłam się na forum jak swego czasu miało nieustanne problemy techniczne i zarażało mojego kompa wirusami!;/).
Wracam po drobnych namowach Mirelli i Dave :* :)

Jestem świeżo po poronieniu, we wt. 17.09. miałam zabieg..
Wiem od dziewczyn, że są tutaj mamy które również straciły swoje dzieciątka i starają/ły się o następne.
Dużo na ten temat czytam i do głowy już dostaję, wszędzie totalnie rozbieżne informacje na temat tego - kiedy po łyżeczkowaniu przychodzi okres? Kiedy można zacząć starania o kolejną dzidzię?
Jak to było w waszych przypadkach? Kiedy podjęłyście próbę i kiedy zaszyłyście w ponowną ciążę? Czy któraś z was zrobiła to szybciej niż zalecał jej lekarz i czy były tego jakieś nieprzyjemne konsekwencje????
Pytam bo ja z całych sił staram się nie poddawać, nie myśleć negatywnie, wierzę że zostanę podwójną mamą. A że z natury jestem bardzo niecierpliwą osobą chciałabym JUŻ (choć w niedosłownym słowa znaczeniu, bo wiem że kilka dni po zabiegu to stanowczo za wcześnie ;) )

Ciekawa też jestem jak szybko, z medycznego punktu widzenia wasze ciała doszły do siebie?

Achhh i jeszcze jedno - jak poradziłyście sobie z czasem oczekiwania??? Dni dotychczas upływały mi w ekspresowym tempie, a teraz czas zwolnił tempo... jak pomyślę, że jeszcze tyyyyyle dni i tygodni, a może miesięcy (????) mam czekać to mnie z nerwów skręca! ;/ :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749067 przez pani_p
Monia no to super :) będziemy obie miały Zuzie :) a każdy komu mówię, mówi, że wszystkie Zuzie to rozrabiary :side:

Cześć bombel :) Współczuję Ci tego przykrego doświadczenia... ale dobrze trafiłaś bo dziewczyny tutaj mogą Ci pomóc przetrwać ten czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749072 przez Patrizia
bombel ja swoje dzieciatko urodzilam silami natury niestety zlapal bakterie ktora go wykonczyla w drugiej dobie zycia, po dwoch miesiacach wizyta u gina czy moge sie starac najpierw badania powiedzial porobilam powychodzily jakies dziadostwa i mam nadzieje ze juz wyleczone teraz tylko szczepionka blokuje mi zielone swiatlo ale jak juz odczekam 2 miesiace to mozemy sie starac :) jesli chodzi o czas oczekiwania to jak narazie szybko plyna dni w miedzyczasie robie wszystkie zabki (zalecenie gina) wiec wizyty mam bardzo czesto musze sie ze wszystkim wyrobic w te 2 miesiace bo chce jak najszybciej zaczac starania
Bardzo mi przykro ze poronilas :( ale trzymam kciuki zeby fasolka szybko zagoscila w Twoim brzuszku :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749117 przez Mirella
Bombel, dobrze że przyszłaś :lol: tylko w weekendy to tu puchy, aby się nie zraź!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749126 przez studentkaae
hej Moje Kochane :)

ja tylko n chwilę, bo szalone dni mam...

z tego co dczytałam:

Moniaaaa - Kochana cieszę się, że masz dobre wieści, na pewno Zuzia będzie zdrową i śliczną dziewczynką jak Julcia zobaczysz :kiss: :kiss: :kiss:

Gosiaku - Sto latek, spełnienia nie wszystkich marzeń, ale tego jedynego - Ty wiesz :kiss: wtedy wszystko inne będzie jak z twoich marzeń :) buziakuję Cię mocno i urodzinkowo :kiss: :kiss: :kiss:

Bombel - witaj, tak, trafiłaś tu do nas baardzooo dobrze. ja też jestem z tych aniołkowych mamuś... poroniłam w marcu 2012 i od tego czasu nie zobaczyłam 2 kreseczek... długo, za długo... czasem sił mi już brak, ale walczę dalej, oby sił nie zabrakło na tą walkę. Życzę Ci, żeby Twoja droga do Groszka/Fasloki była krótsza niż moja. zresztą widzę, że masz już jedno Szczęście :) ja niestety nie, więc i tak jesteś już Tą Wygraną :) głowa do góry :kiss: :kiss: :kiss:


aha - u mnie @ trwa, w czwartek mam hsg i boję się jak uj... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749145 przez anoda89
Gosia Wszystkiego najlepszego i spełnienie tego najważniejszego marzenia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Monia ciesze się że mała zdrowa i pięknie rośnie a tym fałdem to się nie przejmuj bo tak jak lekarz powiedział wynik nie jest wiarygodny bo przyzierność robi się do 22 tc :)

Bombelek witam :) Bardzo mi przykro z powodu straty :kiss: Najlepiej lekarza się poradzić, niech zobaczy czy wszystko ok i do dzieła. Czas dłuży się niemiłosiernie jak się czeka na zielone światło, ja czekałam rok ale u mnie to inna sytuacja bo cesarkę miałam. Przeważnie lekarze każą czekać trzy cykle. Dave zaszła miesiąc po łyżeczkowaniu i wszystko skończyło się dobrze ale to już on Ci opowie co i jak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl