BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 7 miesiąc temu #750319 przez ferritka
bry kochane,

niech już będzie poniedziałek, bo nie potrafię spać ,jestem bombą z opóźnionym zapłonem i od tego nie mam @..która frog mogłaby choć raz nie być wredną suczą i przyjść o czasie. niech już będzie po sobocie bo się nerwowo wykończę :dry: :dry: :dry: :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750343 przez mesy
ferritka napisał:

bry kochane,

niech już będzie poniedziałek, bo nie potrafię spać ,jestem bombą z opóźnionym zapłonem i od tego nie mam @..która frog mogłaby choć raz nie być wredną suczą i przyjść o czasie. niech już będzie po sobocie bo się nerwowo wykończę :dry: :dry: :dry: :dry:


Dasz rade ;) za tydzien bedziesz sie z tego smiala :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750346 przez Mirella
Ferri, a Ty jestes pewna że ona przylezie w ogóle?

Czy ktoś wie, gdzie się podziewa słońce? Ja nie funkcjonuję jak go nie ma, wegetuję ledwo ledwo.

Tak w ogóle to @ przylazła dziś i nie do życia jestem, nie chce ktoś Duśki na wieczór?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750372 przez ferritka
Mirellka, przyjdzie przyjdzie czuje ją france jedną bo mnie łupie w jajku i cyce tak napinkalają że wiem że to ona :dry: :dry: :dry:


w ogóle mówiłam Wam, co mnie spotkało na próbnej fryzurze???? ręce opadają i sama się uczeszę, bo szkoda mi kasy i czasu na ukierunkowanie fryzjerek co ja chcę ..
coś Wam zademonstruję, bo nie zrobiłam foty fryzury którą mi zrobiła bo mi było wstyd :dry: a kręgiel jak mnie zobaczył to nie szczędził mi słów dezaprobaty i rzekł " czeszesz się sama o niebo lepiej " i mnie natchnął


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

i co myslicie, po co wydawać jak se sama mogę zrobić :blush: :blush: :S ( ale jestem złotówa co nie :lol: :lol: :lol: ) ale co nie ma wiochy? czy jest i to z przytupem??

Mesy Ty się znasz, jak umocować takie świecidełkowe opasanie wokół tego koka? bona wsówkach się nie da, bo je widać ???

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750387 przez anuuuusia
ferri no pogrywa sobie z Tobą ta małpa niedobra :angry:
A kok super się u Ciebie prezentuje :) I to nie chodzi o to, że można przyoszczędzić na fryzjerze, ale jak faktycznie ma Ci z*eb*ć fryz to szkoda nerwów przede wszystkim :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750391 przez Gravity
Witam

Padnieta po pracy:(malenstwo buja brzuszkiem:))jutro wizyta u endokrynologa ,a w srode usg:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750396 przez anoda89
Dobry.

Ferri kok prezentuje się ładnie tylko nie wiem czy bym się podjęła sama zrobić czy by mi się ręce nie trzęsły. Co to @ to może przyjdzie w poniedziałek jak emocje opadną chociaż trzymam kciuki żeby nie zawitała przez kilka miesięcy :) :)


Gravity zgrabny brzuszek :) Już 31 tydzień leci ale ten czas leci już niedługo maluszka przytulisz :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750402 przez gosiak
Feri kok superowy ;) uliż tylko te kłaczki z tyłu i będzie git ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750406 przez anuuuusia
Gravity piękny brzusio :)

Dziewczyny, mam dosyć ważne dla mnie pytanie: ustalałam dziś termin do ginekologa, jakiś kosmicznie odległy i chyba przynajmniej na pierwsza wizytę pójdę prywatnie... Ale napiszcie mi, czy jeśli lekarz prowadzi ciążę "za pieniążki" to czy wszelkie badania, które zleca również trzeba wtedy opłacać samemu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750429 przez ferritka
anusssia no najczęsciej jest tak że prywatny daje wszystko na 100% czyli badania są odpłatne i leki na receptę są bez ryczałtu

no i git malina, to sama sobie zrobie, Gosiaku tak tak to była wersja testowa bez lakiera i z umiarkowaną ilością wsówek B) B) B)

Gravity, fju fju śliczny domek ;))

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750440 przez pani_p
Ferri dla mnie fryz pierwsza klasa. Tylko właśnie te klaczki ulizac lakierem i ślicznie będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750486 przez Patrizia
Hej dzieczynki :)

feri kok super :D a masz tam jakas konstrukcje w srodku koka ze wyglada jakbys miala tak bardzo geste wlosy czy sama ze swoich takiego ulepilas??

gravity 31tydz a brzuszek taki zgrabniutki zazdroszcze :)

anuuusia jak chodzisz prywatnie to za wszystko placisz 100% niestety :/

Ja jakos taka nie do zycia jestem chyba przez ta pogode nic mi sie nie chce a ciagle musze gdzies latac i zalatwiac od rana do wieczora poza domem ehhh




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750592 przez Mirella
Anuuuusia, a co to znaczy kosmicznie odległy termin? Bo tak naprawdę to za wcześnie też nie ma sensu iść, badania ginekologiczne na początku ciąży nie są wskazane, USG też nie ma sensu bo nic nie widać, a i tak pierwszą wizytę musisz mieć chyba do 10 tygodnia żeby się na becikowe załapać.

Ferri, no fryz pierwszoklaśny :D

a brzuchatki wszystkie niech brzucholki pogłaszczą :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750602 przez gosia28
gravity ślicznie wyglądasz, brzuszek idealny, w życiu bym nie pomyślała, że w tak zaawansowanej ciąży jesteś. :)

kiepski nastrój mam, dobranoc :kiss:

ferri kok ok. ale widzę z Ciebie została tylko kość :ohmy:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750646 przez missyy
ferri pewnie, że sama sobie zrób fryz. Ja też nie chciałam, żeby fryzjer Bóg wie co wymyślał i eksperymentował z moimi włosami. Już jedna tak moja siore przed ślubem załatwiła, salon pierwsza klasa, a na głowie.... kupa :S Poszła na drugie próbne czesanie i znowu doopa:P Gniazdo na głowie :lol: A potem przez kilka dni nie mogła rozczesać lakieru.
Także Ferri, lakier, może jakiś na połysk włosów i będzie jak u Heidi :lol:

Gravitybrzuszek do pozazdroszczenia Kochana :kiss: , Ty tu już prawie na rozpakowaniu, a tu taka mała, zgrabna piłeczka ;)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl