BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

11 lata 2 tygodni temu #617194 przez sylwus136
Hej :)

Ale wy kobitki macie tempo :) nowy temat i juz 5 stron a ja dziś mam opory z czytaniem :P

Iwnoka mi się Nadia podoba bardziej :)

Feri zdrówka :kiss:
seler mówisz hehe ciekawe :D Ty kobitko masz pomysły :D jak będę się w przyszłości starała muszę spróbować :P

U mnie śniegu na szczęście nie ma. Nawet deszczu brak :) Zachmurzone jest ale w mirę ładnie. Wielkopolskę chyba ominęło albo tylko moje rewiry :D

Kurka rurka mam męża w delegacji :( wczoraj się dowiedział i dziś jechał na szkolenie kierowników a ja sama siedzę 2 dni... Gdyby nie to że brata wyciągam na zakupy po południu to bym się chyba zanudziła...

No nic miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617219 przez emka
Feri Pojechałaś z tym selerem :lol: Wiesz co jak mogłaś to ukrywać tyle czasu! Taki przepis genialny, kobieto! No teraz to fasolki będą szaleć, a forum już nie daje rady! Oj Feri! :silly:
A suknia piękna :) Ale ja bym chciała Ciebie w niej zobaczyć :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617247 przez Mirella
A to Wy nie wiecie że seler naciowy jest pyszny?????? Kiedyś maniacko sałatki z niego robiłam, potem mi przeszło.

Ferri, kiecka zajebiaszcza :lol: :lol: :lol: A z tymi koronkami dla A to dobrze kombinujesz, to będzie hit :blink: A zaproszenia zrobiłaś w końcu? Bo nic nie napisałas to ja nie siadłam do tego :blush:

Dziewczyny nie dziwcie się Pinki, każda nowa jak przychodzi to zadaje to samo pytanie: czy coś z tego będzie? W sumie norma, czyli początek dobrej drogi :lol:

Gosiak pokaż płaszczyk :)

Kurcze, bateria od lapa mi szaleje, nie ładuje się wcale, chociaż zasilacz podłączony, jak mi lap padnie to nie wiem co będzie, jak ja przeżyję bez Was????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617252 przez mesy
Mirella napisał:


Kurcze, bateria od lapa mi szaleje, nie ładuje się wcale, chociaż zasilacz podłączony, jak mi lap padnie to nie wiem co będzie, jak ja przeżyję bez Was????


moze czas wymienic baterie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617275 przez iwonta_kg
A w komórce nie masz interneta Mirelka??



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617284 przez Mirella
mesy napisał:

Mirella napisał:


Kurcze, bateria od lapa mi szaleje, nie ładuje się wcale, chociaż zasilacz podłączony, jak mi lap padnie to nie wiem co będzie, jak ja przeżyję bez Was????


moze czas wymienic baterie :P



Zadziałała metoda na blondynkę, wyłączyłam i włączyłam lapa i się okazało, że bateria owszem, naładowana, tylko wskaźnik oszukiwał.

Mesy, bateria ma 89% pierwotnej pojemności co jak na prawie dwa lata i moje katowanie laptopa po kilkanaście godzin dziennie jest niezłym wynikiem.

Iwonta, mam w komórce, no czytać bym dała radę, ale pisać już nie, ja nawet smsy w kompie piszę :blush:

Ale jest oki, to idę do chłopaków na IRC, powiedzą mi jak linuxa u męża zainstalować, bo już mu winda obrzydła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617294 przez Gosia 2712
Hej kobitki :-)
Dobrze ze Was znalazlam :-P
Feri sukienka sliczna. Hehe z tym selerem to zes poszalala:-P

Kobitki tak ostatnio myslalam czy nie zaczac sie starac juz o dzidzie bez zrobienhja tych badan genetycznych... Co bedzie to bedzie... Bo chcialabym juz dzidzie...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617315 przez MoNiaaa
gOSIA W TAKIM RAZIE POWODZENIA I DO DZIELA :) 3MAM KCIUKI

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617317 przez ferritka
Mirellka, dziękuje dziękuje za oferowaną pomoc przy tych nieszczęsnych zaproszeniach... kurka rurka nie mam póki co głowy do nich, jak mi gorączka spadnie to zasiąde, brat mi wyciosa ten ślaczek więc nie bedę Ci głowy zawracać ...
ale dziekuję Ci kochana, mozna zawsze na ciebie liczyć :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Gosia, ja trzymam kciuki, a może nie myśl że rozpoczynasz starania...tylko działaj :lol: B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617328 przez Asik
Monia ,,, jak jutro to poczekaj na spokojnie :) co nagle to po diable :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617334 przez MoNiaaa
Asik tzn @ mialam miec w niedziele i wstepnie postanowilam sobie wytrzymac do srody ale teraz sie zastanawiam czy to nie za wczesnie?zobacze rano jak mnie natchnie to moze sikne :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617361 przez mesy
MoNiaaa napisał:

Asik tzn @ mialam miec w niedziele i wstepnie postanowilam sobie wytrzymac do srody ale teraz sie zastanawiam czy to nie za wczesnie?zobacze rano jak mnie natchnie to moze sikne :P


Ja na twoim miejscu już dawno bym testowała tym bardziej że masz tendencje do poronień ..... dlatego szybko test i do lekarza jak wyjdą II kreski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617371 przez ferritka
mesy napisał:

MoNiaaa napisał:

Asik tzn @ mialam miec w niedziele i wstepnie postanowilam sobie wytrzymac do srody ale teraz sie zastanawiam czy to nie za wczesnie?zobacze rano jak mnie natchnie to moze sikne :P


Ja na twoim miejscu już dawno bym testowała tym bardziej że masz tendencje do poronień ..... dlatego szybko test i do lekarza jak wyjdą II kreski


podpisuję się pod słowami Mesy z wykrzyknikiem !!

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617383 przez Lacrijka
gosiak napisał:

O tu jesteście, szczałęncja ;)

Groszkowy płaszczyk mi przylazł i jest superaśny :blink: wymiar idealny :lol: Lacra dzięki że je tu podrzuciłaś :kiss:


2 żele :laugh: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617387 przez Lacrijka
Mirella napisał:


Kurcze, bateria od lapa mi szaleje, nie ładuje się wcale, chociaż zasilacz podłączony, jak mi lap padnie to nie wiem co będzie, jak ja przeżyję bez Was????


Ja miałam ostatnio to samo.. to raczej wina zasilacza bo ja kupiłam nowy i jest git :) Pomajdaj tą końcówką co sie wpinasz, ja jak odpowiednio pomajdałam to coś tam ladowało..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl