BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 6 miesiąc temu #773792 przez Dave
Anoda - dobrze, że póki co żadne poważniejsze dolegliwości Cię nie męczą.
Brzuch tez mi szybciej wyskoczył przy Mateuszowi. Pomijam fakt, że był ogólnie OGROMNY!!!!, a przy Majce ledwie piłeczka wystawała.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #773808 przez anoda89
Dokładnie każda ciąża inna :) Już bym chętnie do lekarza poszła a tu jeszcze dwa tygodnie.
Idę leżeć bo krzyż boli, następna dolegliwość :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773813 przez Agusia83
Anoda tylko pamietaj bys pierwszą wizyte miała przed 10tc...to jest potrzebne do becikowego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773828 przez Dave
Anodka - jeszcze wszystko przed Tobą, ale mam nadzieję, że żaden dolegliwości się jednak nie rozkręcą.

Kobieto, tylko nas nie zostawiaj teraz, co :unsure: :unsure: :unsure:
Powiedz, że nas nie opuścisz :unsure: :unsure:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773829 przez majeczka22
hejka dziewczyny- mam takie pytanie jest wśród Was taką dziewczyna która usłyszała od lekarza że może mieć zespół policystycznych jajników. bo ja byłam u endokrynologa i zalecił mi zrobić test prolaktynowy ( wyszedł pozytywnie), jadłam przez dwa miesiące bromergon - po tym czasie znowy miałam podwyższoną prolaktynę, oraz miałam robione testosteron i androstendion które też wyszły w górnej granicy normy. W związku z tym dostałam skierowanie tym razem na rezonans magnetyczny, i usg jajników które ma wykryć czy wogóle jest owulacja i sprawdzić stan jajników. Bo endokrynolog podejrzewa że właśnie przez te nieszczęsne jajniki wyniki badań są takie wysokie. I ponad to mam jeść przez pół roku ( czyli do kolejnej wizyty u endokrynologa) kolejne tabletki - bromocorn.
A poza tym to mi powinni odciąć chyba dostęp do internetu bo za dużo negatywnych rzeczy wyczytuje i negatywnie się nakręcam.

Każdy mi pewnie powie że jestem młoda- 24 lata mam, nie mam chłopaka to nie mam się czym martwić bo na wszystko przyjdzie czas ale ja jakoś nie potrafię jakoś przestać myśleć o tym że moge kiedyś mieć kłopot z pojawieniem się maleństwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #773832 przez ferritka
Majeczka, nikt Ci tu kochana nie powie, ze masz na wszystko czas...raczej usłyszysz tu, że to bardzo dobrze, że myslisz przyszłościowo i sprawdzasz co i jak :blink:

Sprawdź co wyjdzie na rezonansie i usg.
Ja nie wiem jak to jest z tym lekiem co dostałaś, ale jeśli chcesz sprawdzić czy owulacja w ogóle jest to możesz sobie zamówić testy owulacyjne na allegro i posikiwać na nie..no może to nie jest jakaś mega super technika, ale przynajmniej bedziesz wiedziała czy owu się pojawia czy nie.

Z tego co wiem, są tu dziewczynki których problem policystycznych jajników dotyka, one jak tylko się pojawią powiedzą Ci co i jak :) :) :)

oo i tu jest wątek do poczytania, tylko nie wiem czy "żyje" możesz tam zajrzeć również www.zapytajpolozna.pl/54-planujemy-ciaze...posoby-leczenia.html

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773843 przez majeczka22
Tylko jedna rzecz mnie zastanawia- jak 7 lat temu trafiłam do endokrynologa to też miałam robione badania takie jak rezonans, usg oraz prolaktynę która już wtedy była podwyższona i wtedy lekarz się tym nie przejął tak bardzo jak ten u którego jestem dopiero drugi raz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773852 przez Dave
dobranoc:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773856 przez majeczka22
Dobranoc Dave - sąsiadko za miedzy, dzieli nas rzut kamieniem - Ja mieszkam za Bielskiem a dokładnie w Jasienicy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773885 przez Dave
dzien dobry,

jak tam zmiana czasu? my od 5.30 w pelnym rynsztunku.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773890 przez pani_p
Dzien dobry;-)

Dave ja też juz od 5 drzemalam a o 6 juz wstalam bo nie mialo to sensu juz.

Listopadowki się nam rozpakowuja, a ja dalej w dwupaku. Kurka stres mnie dopada ;-)

Buziaki:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773897 przez ann-sunshine
Dzień dobry. Kto wymyślił te zmianę czasu? Nie lubię wstawać po ciemnicy.

Pani, wszystko będzie dobrze i już lada dzień przytulisz córeczkę

Co do pcos to się nie znam i nie pomogę ale po weekendzie któraś coś doradzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773915 przez Dave
Majeczko - sąsiadko :) No nie mamy za daleko do siebie :laugh:

Moja koleżanka miała pcos i ma piękną córeczkę :)

Pani - jesteś już tuż tuż. Doczekasz się już niedługo, ta cierpliwośç się opłaca :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773949 przez MoNiaaa
Helenne gratulajce !!!! ja tez mialam dlugo blada kreske a tu juz sie zblizam do 30 tc :ohmy:

ja dzis mialam okropna noc tak mnie krzyze napitalaly ze nie moglam spac ciagle sie budzilam i zmienialam pozycje bo wylezec nie moglam :(

przytylam niby 6 kg ale brzuch mis ie wydaje spory i tak nosko go mam ze jak siedze to na nogach mi lezy :silly: ciezko mi sie przez to chodzi no i oprucz spodni ciazowych nie ubiore innych nawet dresowych bo kazde mi uciskaja praktycznie to jak majtki ubiore to juz mi sie brzuch nad nimi zaczyna :ohmy: :side:

Pani tobie zostalo odliczanie juz dni to chyba najbardziej meczace bo co noc sie czlowiek kladzie i sie zastanawia czy to moze dzis?

Anoda mi teraz tez bardzo szybko brzuch wyskoczyl:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773953 przez anuuuusia
Dzień dobry :) Ja dziś również od rana na nogach, bo mi się ssanie w żołądku włączyło i nie dało pospać :dry:

Dave wspomniałaś ostatnio o ince, wypiłam ją dziś pierwszy raz od dziecka chyba i mmmm pycha :side: Miałam już dość herbaty na śniadanie, kawy zwykłej (nawet takiej 3w1) nie chciałam pić, a brakowało mi jej smaku :blink:

Dzięki ci Boże za Inkę B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl