BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

11 lata 4 tygodni temu #626758 przez Marta M
Sysia poczekaj aż przyjdzie reszta staraczek ekspertek, ja w tej dziedzinie niezbyt obeznana..

Vifi :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

ferritka ja myślę że @ chciała przyjść bo jakby nie przyszła nie dopieła byś się w sukni we wrześniu, a tak jak przyjdzie już z tym cyklem będą większe szanse na zmieszczenie się w kreacji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #626764 przez Elmirka85
ferritka bardzo Ci dziękuję za miłe słowa :kiss:
To w takim razie posłucham męża i na razie wyluzuję i nie idę jeszcze do gina.
dobrze że wiosna już jest lato idzie to zawsze więcej pozytywnej energii i większa radość z życia :) no i w piątek do pracy wracam bo teraz siedzę w tym domu to wciąż o jednym myślę.

a Ty jak pojedziesz nad morze to też będziesz miała zajęcia i nie będziesz miała czasu na myślenie więc wrócisz z groszkiem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #626773 przez Sysiaaaaa
A Wy długo na tym forum już jesteście? Nie wiem czy się wkręcę w to ale bardzo bym chciała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #626776 przez ferritka
Martunia kochanie Ty to masz zawsze dobre słowo :kiss: :kiss: :kiss: no i nie pozostaje mi nic innego jak tak właśnie mysleć jak powiedziałas :))))
poza tym Mirellka mi tu już mówiła, że mam 3mać sie planu i po weselu zacząc staranka.
jak nie trafimy do pół roku po weselu to się pójdę poprzepychać może koniny zapchane są albo coś :S :S
a fakt, kiecka - bedę sobie powtarzać - mysl o kiecce, mysl o kiecce :lol: :lol:

p.s. padre to świnia, zrobił na obiad krem z gorszka :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:

elmirka no mówie Ci znasz motto - luz blus i bzykanko ;))

Sisiaaa ja już kwilkę, ale są tu weteranki, ale służą zawsze radą i pocieszą ale jak trzeba to opierniczą, więc tu u nas jak w rodzinie :lol: wkręcisz się spokojnie :)))

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #626787 przez Sysiaaaaa
ferritka napisał:


Sisiaaa ja już kwilkę, ale są tu weteranki, ale służą zawsze radą i pocieszą ale jak trzeba to opierniczą, więc tu u nas jak w rodzinie :lol: wkręcisz się spokojnie :)))


Ja w sumie obeznana nie jestem i dobre rady oczywiście się przydadzą. Co o lekarzach gin mam słabe zdanie ponieważ mój lekarz bardzo mnie do siebie zraził wiec szukam podpowiedzi z doświadczenia zeby nie dać się zrobić na szaro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #626798 przez Marta M
Sysia ja to już będzie niedługo 3 lata jak tu siedzę, wystarałam się tu o córcię a teraz staram o drugie ;)

Zobaczysz jak pisanie tu wkręca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #626801 przez Mirella
Ufff, przekopiowałam Vifi wszystko :) a to nie łatwe, szczególnie ten emot od Lacry, bo Vifi ma tylko komunikator w komórce, i wszystko co jej piszecie to ja kopiuję.

A zabieg jutro będzie miała, przełożyli jej.

Sysiaaaa, no ja to najdłużej tu jestem, ale ja rezydentka nie staraczka, no i ode mnie najłatwiej opierdziel dostać jakby co :lol: :P

Ferri, no ja Ci mówiłam, że Ty po ślubie a Ty mi nie wierzysz, teraz to i w kieckę nie wejdziesz i zarżniesz się nad tym morzem, ani do lekarza, ani wyprawki ani nic.

Elmirka, bo mąż ma rację, wyluzowanie to podstawa.

Bidolku, ja też mam na psa uczulenie, na kota nie. A z psami to też jest tak że nie na każdą rasę. Ale ja taka średniej mocy alergiczka, daję radę bez żadnych leków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #626807 przez ferritka
wiem Mirellko dlatego ja Ci już w każde każduteńkie słowo wierzę :lol: :lol:
masz racje, jeszcze by mnie tam te lody kręcić z brzuchem kazali i co, gupio tak a po slubie to sobie początek u siebie przezimuje , u mojego doktorka. tak wolę własnie :kiss:
a i po sezonie kasa będzie to może Stary pozwoli na moj wymarzony wózek :lol: :lol: :lol:

dostrzegam już same plusy B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #626809 przez Sysiaaaaa
No mi kuzynka poleciła to forum i sie odważyłam napisać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #626832 przez pani_p
Ano ja szybko clo dostałam, doktor uznał że możemy postymulowac. A też poszłam tak szybko do gina bo miałam cykle po 40pare dni i, że tak powiem, jak zawiało, tak @ przyszła :-/ wiec jak tu celować, jak nie wiadomo kiedy. Nie wiem czemu dał mi tak szybko, ale uważam, ze wiedział co robi i dzięki temu mamy fasolkę ;-) myślę, że na wizytę nie jest za wcześnie bo np. Mozesz z nim pogadać o tym co Cie trapi, może coś doradzi albo uspokoi ;-)

Ferri a to franca ta Twoja @. Ale tez sobie pomyślałam, że w sumie dobrze, bo jak mowisz, że nad morzem zapieprz to byś w strachu żyła :-*

Vifi znowu się coś przypałętało :-( niech sobie pójdzie! Zdrówka, dużo zdrówka życzę :-*

Gravity dziołcha kochana nie zamartwiaj się aż tak, że ty nie śpisz po nocach bo szkodzisz! Widzisz, fasolka zdrowa fika i cieszmy się z tego :-*

Cześć Sysia ;-)

Ciśnienie coś dziś słabe, głowa mnie ćmi :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #626847 przez julka2404
Cześć dziewczyny. Kurka wodna nie mam czasu pisać. :(
Streścić mi proszę czy mamy nowe fasolki???? :kiss: :kiss: :kiss:
U nas są dwa bociany w gnieździe parę domów dalej. Pogadałam sobie z nimi :silly:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #626852 przez Mirella
Vifi napisała, że dziękuje Wam wszystkim i każdą z osobna całuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #626887 przez Lacrijka
Widzisz Mirell, z Lacrą zawsze pod górke hihi

A właśnie, są jakieś nagrody dla ciężarnych kobiet które w III trymky "potrafią" umyc baniaka nad wanną ?? Powinny byc bo to jak maraton na 10km haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #626895 przez ferritka
Lacrunia, masz ode mnie, bo ja nie jestem w III trymestrze a też się zawsze nasapie jak nad wanną głowe myje ,a plecki to mi napierdzielają że ho ho.. także pełen szacun i nagroda


a ja zrobiłam se abs i 10 min na brzuch i zdycham

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #626905 przez Sysiaaaaa
A mogę spytać z ciekawości? Jak długo się staracie/ staraliście o poczęcie dzidzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl