BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #787323 przez dominia
Gosiak siedzę i co chwilę kukam i tak się cieszę ! już wysłałam wiadomość do Bozi, że ma się Wami opiekować, będę zbokiem podglądaczem jak ładnie rośniecie :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787327 przez Mała
Gosiak
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moja Ola fasola dziś nawet na deszczu była przewietrzyć rozum, ale nie pomogło, niech ona już zaśnie, bo chyba dziś stanę obok :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787329 przez Gravity

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787332 przez Gravity
A dziewczyny mam pytanie bo nie wiem czy tylko u mnie czy tak ma byc ze to swinstwo poporodowe sie juz konczy?Bo ja mogla bym tylko wkładek używać :laugh: Nic mnie juz nie boli i zastanwiam sie nad tym ze w niedlugim czasie juz sexi:))))) :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787334 przez Marta M
Gosiak może nie uwierzysz bo niby się nie znamy ale ciągle o Tobie myślałam i jedno z moich marzeń to było właśnie żeby Ci się udało i wczoraj jak napisałaś że się spóźnia rzadko i właśnie teraz tak jest wzniosłam oczy ku niebu i błagałam Boga żeby to się właśnie stało i rano jak usłyszałam sygnał smsa nie wiedząc od kogo nawet miałam wrażenie że ktoś mi napisał że gosiak w ciąży :):) I jak zobaczyłam że to Mała już wiedziałam i normalnie trzęsę się od tamtej pory jak galareta, tak samo jak wtedy kiedy robiłam swój test :):) Ależ się cieszę, nie umiem tego opisać :)

Gratuluję kochana i ciesz się tym szczęściem, napawaj ile możesz bo zasłużyłaś na wszystko co najlepsze :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787336 przez Mała
Gravity chyba Ci się wątki pomyliły :silly: :lol: Z tym sexikiem to Ty jeszcze poczekaj kochana, niech tam wszystko wróci do normy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787350 przez gosiak
Marta M napisał:

Gosiak może nie uwierzysz bo niby się nie znamy ale ciągle o Tobie myślałam i jedno z moich marzeń to było właśnie żeby Ci się udało i wczoraj jak napisałaś że się spóźnia rzadko i właśnie teraz tak jest wzniosłam oczy ku niebu i błagałam Boga żeby to się właśnie stało i rano jak usłyszałam sygnał smsa nie wiedząc od kogo nawet miałam wrażenie że ktoś mi napisał że gosiak w ciąży :):) I jak zobaczyłam że to Mała już wiedziałam i normalnie trzęsę się od tamtej pory jak galareta, tak samo jak wtedy kiedy robiłam swój test :):) Ależ się cieszę, nie umiem tego opisać :)

Gratuluję kochana i ciesz się tym szczęściem, napawaj ile możesz bo zasłużyłaś na wszystko co najlepsze :kiss: :kiss: :kiss:


No i rycze :blush: kocham Was normalnie wszystkie, widzę że wszystkie mi tu kibicowałyście, nawet dziewczyny z którymi nigdy nie pisałam, nie wiem nawet co napisać by wyrazić to co teraz czuję :blush:

Mała być może i dzięki uwolnieniu emocji się udało :woohoo:

Ostatnio się śmiałam i do mesy pisałam że moich rodziców na lotnisko odwozimy i na trzy miesiące mamy chate wolną i że może akurat w tym czasie coś zmajstrujemy :silly: nie spodziewałam się że aż tak szybko heh :silly: moja siostra rok temu zaszła w ciąże teraz ja;) miesiąc różnicy :laugh: widać tak miało być najpierw starsza siostra teraz ja :blink:

A feruś...busa jeszcze nie sprzedaliśmy ;) ale mamy już kupca który zaklepał sobie(kulega mojego em) a busik i tak stoi więc tak czy siak trzeba sprzedać ;) a na codzień jeździmy osobówką ;) czyli kaska pójdzie na coś innego :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787352 przez bidol
Gosiaczku - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: o jeny jak się cieszę :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rządzisz mała :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
wiem że możesz nie uwierzyć w to co napiszę - ale cały czas o Tobie myślałam - od jakiś 3 miesięcy czułam że to będzie to - zaglądałam i zaglądałam - głównie z Twojego powodu - gratuluję Ci z całego serca :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787353 przez emka
Gosiak Widać tak miało być :) Cierpliwość popłaca, choć jest mega wku...jąca :) Nawet sobie nie wyobrażam co musisz teraz czuć! Ciesze się razem z Tobą, dajesz tyle nadziei :kiss:

Mesul Teraz to już się nie wymigasz! Ino raz tu z teściorem! :kiss: :kiss: :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787354 przez agnesssa
Gosiaku Miałam identyczne objawy cyckowe, i również to mnie skłoniło do teściora :lol:

W pracy na mnie krzywo patrzą, bo co czytam forum to ryczę :silly:

Emka Dokładnie jak piszesz, toż to musi iść w parze z Mesy :lol: :lol: :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787363 przez gosiak
Tak zaraz mesul do mnie dołączy :kiss: razem z nią studentka, feri, gosia, Mirella, gabrysia no wszystkie wszystkie :kiss:

Bidolku :kiss: :kiss: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787365 przez ferritka
wiecie co jest najfajniejsze B) że zanim się wieść tu rozeszła to mysmy już wszystkie się zdążyły poinformować i każda sesemesa z rańca dostała :lol: :lol: i lawinowo żeśmy tu przylazły!! B) B)

ale poważka, wieść taka, ze każda chodzi teraz jakby miała minę w majtkach :lol: B) B)
napięcie jakby to każda z nas tego testa pokazała!!! :kiss: :kiss:
bo jak jedna staraczka pokazuje maliny to tak jakby każda z nas zafasolkowała :kiss:

no bo Gosiaku, jedna za wszystkie ,wszystkie za jedną ( czy jak to tam muszkietery wołały :S )

Ada, aaa to dobrze planujesz, u doktora wsio sie dowiesz :lol: :lol:


ja myslę, że dzisiaj mamy takie nasze osobiste święto :lol: los się do nas uśmiechnął właśnie :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787367 przez Mała
Ferri a czemu ja nie mam Waszych nr, też kcem :blush: jeśli mogę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787370 przez gosia28
Marta i znowu mam świeczki w oczach jak przeczytałam Twój post :laugh:

Gravi zakręcona hehe

ferri pojechałaś po bandzie z tym busem :lol:

Ada witaj, rozgość się, dziś zdecydowanie jest dzień gosiaka, z resztą chyba gosiakowa na każdym wątku była tu dziś obgadana :silly:

no ja esemesa nie dostałam B)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787371 przez Lacrijka
Ja równo rok temu testowalam, teraz Gosiak..Tylko zebysmy znow nie czekaly rok na testa z taka pompa w sensie od starej staraczki :) A tak sobie mysle, ze skoro szanse dostajemy my - staruszki to teraz czas na Gabi, ona byla z nami od poczatku "starej" paki.. Oczywiscie wszystkim Wam zycze bardzo dobrze.. zeby nie bylo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl