BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #788508 przez gosiak
O tak szczęśliwy :) ale jeszcze tak boi się okazywać to, bo wiadomo puki u gina nie potwierdzone to jakiś tam niepokój jest czy aby na pewno wszystko dobrze się tam dzieje :) zobaczymy serduszko to chyba się poryczymy :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #788511 przez bidol
gosiak napisał:

O tak szczęśliwy :) ale jeszcze tak boi się okazywać to, bo wiadomo puki u gina nie potwierdzone to jakiś tam niepokój jest czy aby na pewno wszystko dobrze się tam dzieje :) zobaczymy serduszko to chyba się poryczymy :kiss:


nawet nie wiesz jak sie cieszę :)
i jak tylko gin powie że ok - to obiecaj że usuniesz ten napis i zamienisz na piękny suwacek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788533 przez gosiak
Obiecuję po wizytce będzie piękny suwaczek :kiss: nawet już się przymierzałam jak będzie wyglądał :lol: ale z dodaniem na forum poczekam :side: tyle czekałam to i jeszcze troche poczekam :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788596 przez Ada2424
Ale dziś dzień okropny :( cały czas spać mi się chce i jestem nie do życia przez ta pogode, szaro ciemno i ponuro brrr też tak macie?? Nic mi się nie chce...

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788599 przez Gonia1
Witam :)
jestem tu nowa. nigdy nie angażowałam się w fora ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.
chciałabym się zorientować czy jest ktoś w podobnej sytuacji jak ja i mógłby mi doradzić w pewnych kwestiach.
13 czerwca miałam zabieg łyżeczkowania (12tc obumarły płód) :( teraz mija prawie pół roku jak staramy się z mężem o dzidzie i nic. dodam że pierwszy raz zaszłam bez żadnego problemu praktycznie od razu. najgorsze jest to że obserwuje zmianę w cyklu. przed ciążą miałam wyraźne dni płodne śluz itp a teraz w ogóle tego nie obserwuje. tak jakby nie było owulacji. miesiączki stały się strasznie obfite.była któraś z Was w podobnej sytuacji? zabieg mógł spowodować aż takie anomalia? psychicznie już nie mogę sobie z tym poradzić przed spodziewaną miesiączka zawsze wydaje mi się ze to już. nawet objawy mi się pojawiają. a test rozwiewa wszelkie nadzieje i depresja do następnych "dni płodnych" bo wtedy nadzieja powraca. termin miałam na 1 stycznia i nie wyobrażam sobie jak ja ten dzień zniosę. gdyby się okazało np w grudniu ze się udało możne było by mi lżej. cieszyłabym się tym co jest w tym momencie. idę do gin w śr. nie wiem czego się spodziewać. czy daleka droga mnie czeka zanim będę mogła spojrzeć do mojego wózka z maleństwem? jakie badanie mnie czekają itp? dziękuję za pomoc i przepraszam ze w takim radosnym momencie na forum.

GRATULUJE tym którym się udało. ciesze się i życzę wszystkiego co najlepsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788609 przez Ada2424
Gonia1 w zasadzie ja jestem tu od paru dni dopiero ale z tego co zdążyłam się zorientować to są tu dziewczyny w podobnej sytuacji co Ty, więc na pewno pomogą i rozwieją wątpliwości :) fajnie, że do nas dołączyłaś, to forum jest naprawdę świetne :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #788611 przez missyy
Gonia1 napisał:

Witam :)
jestem tu nowa. nigdy nie angażowałam się w fora ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.
chciałabym się zorientować czy jest ktoś w podobnej sytuacji jak ja i mógłby mi doradzić w pewnych kwestiach.
13 czerwca miałam zabieg łyżeczkowania (12tc obumarły płód) :( teraz mija prawie pół roku jak staramy się z mężem o dzidzie i nic. dodam że pierwszy raz zaszłam bez żadnego problemu praktycznie od razu. najgorsze jest to że obserwuje zmianę w cyklu. przed ciążą miałam wyraźne dni płodne śluz itp a teraz w ogóle tego nie obserwuje. tak jakby nie było owulacji. miesiączki stały się strasznie obfite.była któraś z Was w podobnej sytuacji? zabieg mógł spowodować aż takie anomalia? psychicznie już nie mogę sobie z tym poradzić przed spodziewaną miesiączka zawsze wydaje mi się ze to już. nawet objawy mi się pojawiają. a test rozwiewa wszelkie nadzieje i depresja do następnych "dni płodnych" bo wtedy nadzieja powraca. termin miałam na 1 stycznia i nie wyobrażam sobie jak ja ten dzień zniosę. gdyby się okazało np w grudniu ze się udało możne było by mi lżej. cieszyłabym się tym co jest w tym momencie. idę do gin w śr. nie wiem czego się spodziewać. czy daleka droga mnie czeka zanim będę mogła spojrzeć do mojego wózka z maleństwem? jakie badanie mnie czekają itp? dziękuję za pomoc i przepraszam ze w takim radosnym momencie na forum.

GRATULUJE tym którym się udało. ciesze się i życzę wszystkiego co najlepsze :)


witaj Gonia.
Pierwsza rzecz którą musisz zrobić to uporać się ze swoimi myślami. Inaczej każdy miesiąc będzie męką z urojonymi objawami ciąży. A wiem to po sobie, bo straciłam ciążę w sierpniu. (w 13 tygodniu ciąży) Jeśli chodzi o mój cykl, to tez jest inny niż przed ciążą.
Także ze spokojem, bez nerwów, bo nic nie pomogą :kiss: Dopytaj gina o wszystko co cię trapi. Zaplanujcie co dalej.
Daj znać co ustaliliście :)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788656 przez Martynka__89
Aaaaaaaaaaaa GOSIACZKU przyjmij jeszcze szczere gratulacje moje i Mateuszka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Piękna wiadomość :lol: :lol: Mimo, że nie klikam to czytam i myślami jestem z Wami i naprawdę mocno wierzę że teraz nadejdzie potop pozytywnych teściorów :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788659 przez Ada2424
Dziewczyny a czy jest wśród Was kobitka, która tak jak ja nie ma jeszcze dzieciaczków i ma w planach zacząć niedługo starania?? Czy tylko ja jedna tu taka jestem??

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #788671 przez zoi
Cześc Gonia, rozgość się, ja Ci nie pomogę, bo w ciąży nigdy nie byłam.

Ada, ja nie mam dzieci i w sumie niedawno zaczęłam, tzn jeden cykl się staraliśmy, a w tym miesiącu była przerwa. Dziś jest u mnie 1dc i jazda od począku :)
To może Ty nie czekaj już, co? :P B) B)


edit, o jezu... no i widzicie znów się zagalopowałam i napisałam na staraczkach, mimo, że ja z testów jestem, a Was tylko podczytuje :P :P :P To już drugi raz jak mnie tu ciągnie. Już wracam do siebie :P :P

Przy okazji gratulacje dla gosiaka, bo w sumie z Twojego powodu tu wpadłam wczoraj po dłuższej przerwie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #788681 przez ferritka
Gosiaczku :kiss: :kiss: :kiss: Mirellka ma rcje ,ten dzisiejszy test lepszy niż wczorajszy :kiss: :kiss: :kiss: a ile tam na becie wyskoczyło??? B) B)

Ada, zapraszam do lektury staraczek tom 1 i ten 2..dowiesz się wtedy wszystkiego.
Nie wydaje mi się, żeby tu był takie jak Ty, że planują dopiero rozpocząć starania ( widziałam że Ty już wyprawkę kompletujesz więc może u Ciebie jest coś na rzeczy a nie cesz nam powiedzieć :silly: :blink: )
wiem, że byly tu takie co nie próbowały a już pytały w którym szpitalu rodzić ale przyszly i poszły nieszczególnie zapamiętane :cheer: )

Pani ,a moja Psiółka urodziła dzisiaj chopca w tym Twoim szpitalu, jest śliczny :lol: :lol: :kiss: :kiss: zakochalam sę w nim i też kce takiego dziecia

a tu moje Groszki :blush: :blush: :lol:
www.wykop.pl/link/1733898/blizniaki-ktor...-juz-po-narodzinach/

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788684 przez Ada2424
zoi czyli nie jestem sama :) ustaliliśmy że chcemy dziecko w 2015r i najlepiej żeby wiosną się urodziło bądź końcem zimy i póki co się tego trzymamy, niedawno sporo kasy wydaliśmy na wesele, musimy się trochę odkuć i na wiosne czeka nas remont mieszkania także najlepszy czas jak dla nas to właśnie zacząć starania koło maja przyszłego roku. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788687 przez Ada2424
ferritka nie ja nie jestem jeszcze w ciąży, biorę jeszcze tabletki. A o wyprawce wspomniałam bo zawsze mnie ciekawiło ile tych ciuszków sie kupuje czy dużo czy mało, z czystej ciekawości zapytałam :) bo ja dopiero zaczynam zbierac informacje na temat ciąży ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788701 przez ferritka
aahh no tak, rozumiem :S
aa tak btw, to pliss nie pisz posta pod postem bo nas znowu Ilona zbamuje i wątek nam zamknie ;) jak Ci się coś przypomni że nie dopisałąś to po prostu wystarczy edytować swój pościki dopisać :blink:



FROG! Kręgiel ma w pon badana armii a dzisiaj zakończenie sezonu, mecz i popijawa :dry: znowu same kulasy wyjdą :angry:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788703 przez Ada2424
Ok będę pamiętać :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl