BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #789118 przez Lacrijka
Witam sie i ja .. Stresa mam i spac nie moge. Zoja ma dzis wizyte u kardiologa bo na ostatniej wizycie pediatrycznej cos sie Pani sie podobalo w niej.. Trzymajcie kciuki zeby szafa grala :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789123 przez gosia28
dzień dobry.
Lacra powodzenia na wizycie, malutka Zojeczka i takie rzeczy chcą jej wyszukać o nie nie, nie zgadzamy się i czekamy tylko na dobre wieści, innych być nie może.

Pani B) do dzieła :silly:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789125 przez gosiak
Lacruś pewnie że będzie dobrze, nie ma innej opcji i tyle, powodzenia :kiss: :kiss:

Ja też spać nie mogę :dry: stresa mam na dzisiejszą bete :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789132 przez Dave
dzien dobry.

kurka ile tu emocji :-)

pani- czekamy na Zuzie:-)

gosia-dobrze bedzie:-) nie stresuj sie bo fasolinek to czuje:-)

lacra- nasza pediatra tez u mlodego cos tam uwidziala, ale kardiolog juz nie. ale mamy jeszcze poczatkiem roku sie stawic na kontrole.

Maja mi síe w ocy z katarem i goraczka obudzila:-(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789174 przez nati.olsztyn
gosia28 napisał:

dzień dobry.
Lacra powodzenia na wizycie, malutka Zojeczka i takie rzeczy chcą jej wyszukać o nie nie, nie zgadzamy się i czekamy tylko na dobre wieści, innych być nie może.


Zgadzam się z Gosia w 100%:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789184 przez MoNiaaa
gosiak pecherzyk napewno juz zobaczysz a na serduszko umowicie sie 2 tyg pozniej :)

pani jak tam u ciebie na froncie?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789201 przez pani_p
Ano mam ten balonik. Zakładanie było raczej nieprzyjemne niż bolesne. Narazie czuję dalej "ból" jak na okres. Ze dwa skurcze tez poczulam także jestem pełna nadziei :-) nie czułam w ogóle tego napełniania i pan doktor stwierdził że jestem nieczula haha :-D to ja mu na to, że chyba to dla mnie dobrze :-D

No więc czekamy co się podzieje dalej. Jak cos się zmieni dam znac :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789207 przez Dave
Pani - to dobrze, że nie czułaś :laugh:
Ja po założeniu tego, jakoś nad ranem pojedyncze skurcze zaczęłam odczuwać. Ale załadowali oxy i poszło.
Jeju , ale jutro będą emocje :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789229 przez bidol
Doberek :)

Gosiaczku - betak piękna :) ja byłam w 5 tc u gina i był pęcherzyk już :lol: nawet tu go wstawiałam :) :lol: :lol: :lol: będzie dobrze nie martw się :lol: :lol: :lol:

Lacra - nie martw się często gęsto to struny głosowe - a kardiolodzy myślą że to szmery :) ale faktycznie lepiej mieć to pod kontrolą. Dla pocieszenia Ci powiem że Sebcio ma szmery na serduszku - jest ok. Kontrolujemy - często z tego się wyrasta :lol: :lol: :lol:

Pani - ojj to się biedna naczekasz :( Wiem że wiele mnie tu pewnie objedzie za to co napiszę ale ja za zgodą ginekologa wywoływałam olejkiem rycynowym :) jedna łyżka z odrobiną kawy - skurcze murowane :) - za pierwszym razem wyciszyły mi się a za drugim poszło jak po maśle :)
Życzę Ci oby poród przebiegł sprawnie szybko i bezboleśnie (bo takie podobno istnieją ) :blink: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789238 przez Dave
bidol - mi mój też to radził, ale u mnie nic nie zdziałało.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789240 przez nati.olsztyn
Pani To teraz czekamy na rozwój wydarzeń!:) Myślami jestem z Tobą!!!

Normalnie co chwilę odświeżam stronke, zeby zobaczyć czy nie ma nowych wieści;)

bidol Ja tez piłam olej rycynowy, tylko jakas mieszanke z sokiem, teraz nie pamietam jak to sie dkladnie robilo... Ale na mnie to zbytnio nie podziałało. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789245 przez pani_p
Cos zaczyna bolec i plamie więc chyba działa;-) ufff muszę dac radę ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #789250 przez nati.olsztyn
Pani Hurra!!! Niebawem bedziesz trzymała w ramionach swoje maleńkie wielkie Szczęście:) Na tym się skup, będzie łatwiej:) Jak się zaczną, to zacznij liczyć jak często masz skurcze. Ja jak sie zaczely to akurat rozwiazywalam sudoku i tam notowalam..hehe teraz mam nietypowa pamiatke;) No a na porodówce spokojnie słuchaj położnej i bedzie dobrze:) Ale się cieszę!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789267 przez bidol
Dave napisał:

bidol - mi mój też to radził, ale u mnie nic nie zdziałało.

Dave, Natalia
Na mie uuu - działało - to było dokładnie tak - łyżka olejku i łyżka mocnej kawy. Wypite w sobotę w niedziele rano o 3 - pierwszy strasznie mocny skurcz - do spitala - akcje się wyciszyła pod prysznicem :( powrót do domu :dry:
w następną sobotę znowu o 20.00 wypiłam tą samą miksturę - o 3 rano pierwszy mocny skórcz i tak już zostało - o 6 byłam na izbie przyjęć a o 6.55 urodziła się Kamilka :) 5 minut przed przyjściem mojej położnej :P nawet w koszulę szpitalną nie zdążyłam się przebrać :lol:

Pani - trzymam kciuki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789280 przez emma
Gosiak, betka superowa! :laugh: wytrzymasz, czas do wizyty szybko zleci i bedziesz spokojniejsza :) no i tez czekam na nowy suwaczek!

Anoda, a twojego suwaczka sie doczekamy? :blink:

Dorcia, urodzinowe buziaki dla Lenki! :kiss: pieknie rosnie, niedawno ja na zdjeciu usg ogladalysmy, a tu juz zaraz bedzie kolejny babelek... :laugh: :kiss: :kiss:

Lacrijka, zgadzam sie z dziewczynami, ze w tym wieku lekarze czesto lubia kontrolowac wszystko na wyrost i niby my sie musimy nastresowac, ale lepiej zapobiegac i pojsc na kontrole tylko po to, zeby sie dowiedziec, ze jest ok, u nas tez tak bylo. trzymam kciuki! :)

Pani, no chyba wreszcie sie doczekalas! :laugh: trzymam mocno kciuki, zeby teraz bylo juz z gorki! :lol:

A u nas, jak wam pisalam w lipcu, dzialania trwaja, na razie bez efektow niestety... :dry:

milego dnia, dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl