BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #794419 przez ViFi
Mała napisał:

mesy napisał:

ferritka napisał:

dokładnie, niewiedza na ten temat jest porażająca i przerażająca. Może w końcu się coś w tej sprawie zmieni, a może nie :lol:


Nie zmieni się nic :dry: ludzie mają swoje w głowach natłuczone i koniec ...... jak to się mówi ...syty głodnego nigdy nie zrozumie....

mnie się wydaje, że nie jest wcale tak źle z tą akceptacją. Tylko jest kilku głośno krzyczących na NIE, a pozostali, których to nie dotyczy to raczej są na tak, albo nie mają zdania

gdzie ten artykuł???

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794421 przez mesy
Mała napisał:

mesy napisał:

ferritka napisał:

dokładnie, niewiedza na ten temat jest porażająca i przerażająca. Może w końcu się coś w tej sprawie zmieni, a może nie :lol:


Nie zmieni się nic :dry: ludzie mają swoje w głowach natłuczone i koniec ...... jak to się mówi ...syty głodnego nigdy nie zrozumie....

mnie się wydaje, że nie jest wcale tak źle z tą akceptacją. Tylko jest kilku głośno krzyczących na NIE, a pozostali, których to nie dotyczy to raczej są na tak, albo nie mają zdania


Tylko właśnie tych na NIE to aż za dobrze słychać .....
Najlepsze była moja babcia jak nam się ivf nie udało to dzwoniła do mnie i pytała czy przypadkiem moja gin nie jest wierząca heheheh

Vifi www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,11...dnosc_to_wyrok_.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794439 przez Ingrid29
gabi piękne maliny :kiss:

gosiak trzymaj się kochana, leć do szpitala i się nie martw :kiss: trzymam kciukasy :)

asik szymcio cudowny łobuziaczek i te minki :)


ja to sobie myślę, że in vitro to nie jest takie hop siup,jak co po niektórzy myślą. Najpierw pieniądze są potrzebne, potem katorga z zastrzykami, zabiegi, a i tak nie wiadomo czy i ile zarodków się rozwinie, czy po IV nie wystąpi poronienie itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794484 przez studentkaae
Dziewczyny wczoraj na własną rękę zrobiłam sobie z rana badania - tsh i prolaktynę. przed chwilą odebrałam wyniki:

tsh 1,093 norma 0,380 - 4,310 więc jest oki,

prolaktyna 44,89 norma 4,10 - 28,90. czyli przekroczona.

która się na prolaktynie zna? co teraz? robiłam to w 7 dc. jak ostatnio robiłam w marcu to miałam wartość 17 - czyli norma, ale robiłam wtedy w 24 dc - czy to ma znaczenie :unsure: :unsure: help, bo zgupiałam już całkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794494 przez gosia28
Monia spokojnie, poleżysz, weźmiesz kroplóweczki i wszystko się naprawi, a brzuszek wspaniały :kiss: :kiss: :kiss:
a Julce niech ktoś może wytłumaczy, że musisz do szpitala, żeby zanim siostrzyczka się urodzi to jej troszkę witaminek trzeba podać

owieczka jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, jednym clo pomoglo innym nie, może akurat Ty będziesz ta trafiona ;)

studentka nie ma znaczenia w którym dc. bada się prolaktynę. No jest za wysoka, a nie miałaś ostatnio jakiś stresów większych? Albo dzień wcześniej nie miałaś jakiegoś mega wysiłku?

gosiak trzymaj się dzielnie :kiss: :kiss: :kiss:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794500 przez studentkaae
gosia28 napisał:

studentka nie ma znaczenia w którym dc. bada się prolaktynę. No jest za wysoka, a nie miałaś ostatnio jakiś stresów większych? Albo dzień wcześniej nie miałaś jakiegoś mega wysiłku?


Gosia - no wysiłku nie miałam, a stresy... może i tak, ale to już chyba stres permanentny jest... no nie wiem, chyba muszę za kilka dni powtórzyć, co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794512 przez gosia28
powtórz jak masz możliwość. I pamiętaj też, że przed samym wejściem na badanie klapnij sobie na 5-10 minut, żeby odsapnąć ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794513 przez studentkaae
no właśnie nie odsapnęłam, bo akurat kolejki nie było, więc od razu mnie wzięli, ale też jakoś specjalnie zmęczona nie byłam. no sama już nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794530 przez gosia28
a ile razy badałaś już tą prolkę? Tera drugi raz? Czy więcej razy a pierwszy raz wyszła podwyższona?

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794545 przez helenne
Hej kochane!!! Pozdrawiam Was serdecznie i caluję!!! U mnie wszystko jak na razie ok plamienia ustały po dupku i leżeniu.
Martwię się o gosiaka ma ktoś może z nią kontakt na lipcówkach myślimy o niej i mówię tu zapytam ...no nic jeszcze raz Pozdrawiam i całuję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794556 przez Asik
co 15 min wchodzę ... czekam na dobre wieści :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: , trzymam kciuki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794559 przez ilona88
Studentkaae ja swoją pierwszą prolaktynę też miałam wysoką bo 35. Przy następnym razie pani doktor powiedziała, że dzień przed badaniem mam nie przytulać się z mężem i przespać 12 godzin, nie stresować się itp. no i prolaktyna wyszła mi wtedy bardzo piękna 15,2. Może też srpóbuj?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794569 przez studentkaae
Gosia - pierwszy raz badałam prolaktynę równo rok temu w listopadzie i wyszła 31, czyli też lekko ponad normę, ale gin się tym nie przejął. kolejną prolaktynę zrobiłam w marcu tego roku i miałam 17,97 i teraz jest ta trzecia 44 :(

Ilonka88 - dzień przed badaniem nie było przytulanek, przespałam jakieś hmmm, 7, 8 godzin, ale w nocy się budziłam, może nerwowa byłam trochę, bo jakoś wewnętrznie czułam, że będzie podwyższona i może tym myśleniem sama sobie jestem winna.

muszę powtórzyć, ale kiedy? jutro? za tydzień?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794584 przez ilona88
Wtedy kiedy nie będziesz miała za dużo na głowie i będziesz mogła dzień wcześniej odpocząć. Ja bym poczekała kilka dni...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794586 przez studentkaae
oki, to poczekam i powtórzę.

hmmmm, gdzie ten Gosiak???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl