BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #794351 przez Gravity
Lacra boskie !!!!

gosiak nie denerwuj sie !!bedzie dobrze! :kiss: :kiss:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794356 przez studentkaae
heja,

Gabi - gratuluję, kreski piękne :)

Gosiak - spokojnie, trzymamy kciuki :kiss: :kiss: :kiss:

Vifi - :kiss: :kiss: :kiss: dzielna jesteś i koniec :kiss:

Lacra - dzieciaki masz boskie - będą kiedyś łamać serca facetom :)

Moniaaa - śliczny domek już masz :) powodzonka, poleżysz chwilę w szpitalu jak trzeba i będzie oki :kiss:

a tu do poczytania:
www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,11...dnosc_to_wyrok_.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794363 przez gosiak
Nadal czekam na emka...uspokoiło sie, jak teraz bylam się wysikac to tak troche tylko było, brzuch przestał boleć, bo jak tak zaczełam krwawić to skurcz taki @-owy mnie zlapal :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794366 przez ferritka
Gosiak :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: wiem, ze nie da się teraz w twoim przypadku zachować spokoju bo ja szczerze posrana byłabym ze strachu, ale kochana wiemy że stres to nie jest nasz sprzymierzeniec , 3maj się dzielnie

Sis, przeczytalam ... a ten fragment "Słyszy się opinie, że in vitro to pójście na łatwiznę.

Łatwiznę? Zastrzyki w brzuch, kontrolowanie cyklu, sztucznie wywołana menopauza, bo w przypadku długiego protokołu najpierw podajemy hormony wstrzymujące produkcję komórek, co może przypominać objawami menopauzę. Potem znieczulenie, pobieranie komórek, potem ból, bo to przecież boli. Tych komórek trzeba wydobyć dziesięć, a nie jedną, żeby mieć większą szansę, że kilka się zapłodni. Wiemy, że w naturze na dziesięć zarodków tylko trzy się będą rozwijać. Choćbyśmy wrzeszczeli, że tam jest dziesięcioro dzieci, to i tak statystycznie tylko trzy zarodki przetrwają." jest trafiony w 100%. Ja też nie uważam że to pójście na łatwiznę, bo o jakiej łatwiźnie tu mowa? o wyrzeczeniach, bólu ,strachu i masie kasy.....

pamiętacie moje przedwczorajsze ombre? wczoraj mi Kręgiel powiedzial że "wyglądam jak brudna kitajka z tymi włosami " :dry: tak mnie tym walnął że dzisiaj mam już swoje kolory :lol:

cinki są do schrupania :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794375 przez mesy
Ferri łatwizną było by wskoczyć innemu do łózka i potem ściemniać , że to emka :P

w tym artykule dużo prawdy jest ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794379 przez ferritka
mesy napisał:

Ferri łatwizną było by wskoczyć innemu do łózka i potem ściemniać , że to emka :P

w tym artykule dużo prawdy jest ....


święta prawda B) B) łatwizną i ile byśmy zaoszczędzili czasu, kasy, nerwów ..
duzo duzo prawdy

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794389 przez emka
Gosiaczku :kiss: POwiem tylko na pocieszenie że jak leżałąm na sali to wszystkie były z krwawieniami,a tylko ja jedna poroniłam. BYło nas chyba z 6, wszystkim udało się zapanować nad tym, no ale ja byłam skazana na niepowodzenie z ta zakrzepicą. U Ciebie na pewno będzie jak w pozostałych przypaskach, zresztą tylko kilka dziewczyn znam co plamień nie miały. Co druga teraz ma plamienia, szczególnie w pierwszym trymestrze, wszystko dobrze się kończy. Ale rozumiem twoje zdenerwowanie, leć na tą IP na pewno coś poradzą. :kiss: :kiss: :kiss: Będę o Tobie myślała :kiss: :kiss: :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794398 przez Mała
Dziewczyny a czytałyście komentarze pod tym artykułem :dry: Wiecie dla mnie to iui to już wielka sprawa,a ivf to w ogóle, mnie na widok igły ze strzykawką słabo się robi. To nie jest droga na skróty, ale różni są ludzie.

Ferri brudna kitajka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794400 przez studentkaae
noo, taki życiowy ten artykuł jest, dlatego go Wam tutaj zapodałam... jakbym o sobie, o nas czytała... sama prawda.

wiecie - negatywnie iui czy in vitro oceniają najczęściej Ci, którzy mają dzieci i bez problemu zaszli w ciążę... nie rozumieją jak to można nie zajść. brak w ludziach empatii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794401 przez anoda89
Gosia nie denerwuj się, będzie dobrze :kiss: Ja w poprzedniej ciąży też krwawiłam a kilka razy chlusnęło ze mnie krwią i wszystko było ok, dziecko miało się dobrze.

Lacra śliczne księżniczki :kiss: Zmieniły się bardzo :)

Ja nie miałam problemów z zajściem w ciąże i tak jak wy nie uważam że jaka to łatwizna. Dojeżdżać do szpitala, kłuć się i tak nie ma pewności że wszytko się powiedzie.

Ja już wykoszona tylko włos zrobić i mogę jechać pooglądać groszka :lol: Brzuch mnie @ też boli ale chyba ze stresu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794402 przez Mała
Mnie się wydaje, że ludzie tak myślą, bo tak naprawdę nie wiedzą jakie są etapy dojścia do ivf. Ja cos nie coś wiedziałam, ale ten dokument na tvn style, dużo mi pokazał

Dzisiaj dzień emocji, u nas jedna mamuśka pokazała II kreseczki, druga w szpitalu rodzi, Monia do szpitala śmiga, teraz Gosiak, jeszcze fasolinka Anodki nam się dziś przedstawi wow dużo tego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794409 przez ferritka
dokładnie, niewiedza na ten temat jest porażająca i przerażająca. Może w końcu się coś w tej sprawie zmieni, a może nie :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794411 przez mesy
ferritka napisał:

dokładnie, niewiedza na ten temat jest porażająca i przerażająca. Może w końcu się coś w tej sprawie zmieni, a może nie :lol:


Nie zmieni się nic :dry: ludzie mają swoje w głowach natłuczone i koniec ...... jak to się mówi ...syty głodnego nigdy nie zrozumie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794414 przez ViFi
gosiak napisał:

Nadal czekam na emka...uspokoiło sie, jak teraz bylam się wysikac to tak troche tylko było, brzuch przestał boleć, bo jak tak zaczełam krwawić to skurcz taki @-owy mnie zlapal :(


moze to inplantacja....
duze to krwawienie?

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794416 przez Mała
mesy napisał:

ferritka napisał:

dokładnie, niewiedza na ten temat jest porażająca i przerażająca. Może w końcu się coś w tej sprawie zmieni, a może nie :lol:


Nie zmieni się nic :dry: ludzie mają swoje w głowach natłuczone i koniec ...... jak to się mówi ...syty głodnego nigdy nie zrozumie....

mnie się wydaje, że nie jest wcale tak źle z tą akceptacją. Tylko jest kilku głośno krzyczących na NIE, a pozostali, których to nie dotyczy to raczej są na tak, albo nie mają zdania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl