BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #794122 przez MoNiaaa
gabi piekny tescior :)

a ja jestem po wizycie mala wazy 2150g ale niestety mam rozwarcie na 2 cm i musze sie do szpitala polozyc :( maja mi dac kroplowki na rozwoj ploc i mam nadzieje ze bedzie dobrze i niedlugo mnie wypisza i jakos dotrwam do stycznia.
do tego jeszcze martwie sie o Julke jak sobie beze mnie dadza rade esh:( z pierwszym dzieckiem jednak duzo latwiej ze wszystkim

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794128 przez gosiak
Monia będzie dobrze, moja szwagierka miała taką samą sytuację jak Ty, pod kroplówką była w szpitalu potem do domu ją wypuścili i w pn ma cesarkę ;) z Julką też na bank sobie poradzicie ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794141 przez MoNiaaa
mam nadzieje ze bedzie dobrze i pleze tylko kilka dni bo jednak najbardziej boje sie rozlaki z Julka tym bardziej ze odkad jestem na L4 to sie przyzwyczaila ze ciagle jestem z nia.ale znajac dzieci to ona nie odczuje mojego braku a ja sie bede zamartwiac :blush:

to na poprawe nastroju cyknelam fotke brzuszkowi :)
gabi gosiak napaczcie sie bo juz niedlugo was czekaja takie slodkie ciezary :)

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794147 przez emma
Monia, musisz byc dzielna! :kiss: poradza sobie na pewno, innej opcji nie ma, a do stycznia niedaleko, trzymaj sie! a zdjecia superowe! :laugh:

Gosiak, nareszcie jest suwaczek! (taak, wiem, ze od dwoch dni, ale jakos nie mialam okazji o nim wspomniec - skleroza ;)) ekstra!!! :lol:

nie wiem jak u was, ale u mnie tylko 3 godziny do weekendu! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794160 przez gosiak
Monia super piłeczka :laugh: a julka pewnie nie odczuje tak rozłąki jak Ty, matki tak już mają ;) będzie dobrze :blink:

Emma a no suwaczek już jest :blush:

U mnie weekend będzie jak emek wieczorkiem wróci i w końcu trochę razem pobędziemy, bo tak cały dzień sama :dry: a kurz tak sobie leży jak i ja :blush: takze męzusia jutro zobaczę w akcji z mopem :S :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794169 przez Lacrijka
Gabi - :kiss: :kiss: :kiss:

Dziewczynki, podajcie mi nazwę tego leku na dziąsła co ostatnio mi polecałyście.. Iga chyba z ąbkuje i je dramat :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794183 przez ferritka
missyy napisał:

witam się ;) ;)

gabi ale tłuste krechyy !! :cheer: nio, nio.

gosiak bzdurki gadasz, na jeża Cie zaraz ustawie :silly: Pisz co i ile wlezie :woohoo: Zaraz ja Ci tu mogę pomarudzić :lol:

Gravity Jess jest piękna. kruszynka taka mała :blush: :blush:
autko fajne B), z emciem chcemy zmienić na lato auto. Wlaśnie audiczka albo seat :lol:
jeździmy sami, a większe chcemy- sieroty :P :P . Na przyszłość :blush: haha


jeżem rządzę ja, proszę nie odbierać mi tej zacnej funkcji ooo :side:
Vifi :kiss: :kiss:

Mesulek, eej Ty weź tegi kadeta kup!! będziemy na balety nim latać :lol: :lol:
co to miałam, aa

Jessika...jejku cukieruniek śliczny :lol: i jaka kokietka ;>
Monia Slicznie rośniesz :kiss:

Asik Szymonta to ja zawsze obkomentuje na fb to się nie bedę powtarzać, powiem tylko że go uwielbiam :kiss: :kiss:

Lacrunia, pacz jak ten czas zapitala, przed kwilą czekałyśmy na Cinki teraz już pierwsze zęby, niebawet pierwsza małpa i pierwsze wnuki :S :S :lol: :lol: cierpliwości i wytrwałości Kochaniunia :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794185 przez Mała
Monia wiesz jak to jest, matki martwią się na zapas. Julcia pewnie, aż tak nie przeżżyje rozłąki, jak Ty :kiss: Kurcze rozwarcie, ale dasz radę, tylko w domu pewnie też będziesz musiała leżeć. Ja od 28 tc miałam rozwarcie, a Ola baba że hoho

Lacrijka ten żel to Dentinox. O to się zaczęło, Iguś :kiss: Zojce się nie klują? Aha cudów to się po tym żelu nie spodziewaj, to tak na chwilę tylko pomaga

Gosiak od kurzu jeszcze nikt nie umarł, chyba :S

Ferri gdzie się podziała, tak nad emkeim skacze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794192 przez anoda89
Hej. Ja na chwilę wpadam zobaczyć co nowego słychać i uciekam do łóżka. Grypa żołądkowa nas dopadła i wczoraj cały dzień ze Stary leżeliśmy. Ja co prawda łagodnie ale nic praktycznie nie jadłam bo co zjadłam to zwróciłam. Dzisiaj już o niebo lepiej.

Monia będzie dobrze :kiss: Matki zawsze się przejmują a dzieci nawet ich nieobecności nie zauważają ;) W lutym siedziałam z Szwagierki córką bo też pojechała rodzić i dwa razy zapytała się gdzie jest mama i jej wytłumaczyłam że urodziła się siostrzyczka są w szpitalu i za kilka dni wrócą do domu, więcej się nie pytała.

Gabi piękna kreski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794193 przez Lacrijka
Zoja pcha palutki do pysia ale to chyba tylko tak żeby mi na złość zrobić i się cieszy jak jej wyciągam haha, lepsza zabawa niż rolerkoster :laugh:
Muszę eMkowi zlecić zakup bo ta nocka była już ciężka.. a w weekend też chyba nie pośpimy.. Jak to mówią małe dzieci - MASAKJA !! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794195 przez MoNiaaa
ja wlasnie sie obawiam ze jak Julka sie dowie ze w szpitalu jestem to bedzie sie spodziewac ze wroce z dzidziusiem bo jej opowiadalam ze dzidziusia sie w szpitalu rodzi nawet dzis sie pytala a tu takie rozczarowanie bedzie :side:

przygotowalam sobie wszystko do spakowania tylko nie wiedzialam ze az tyle sie tego uzbiera i torby nie mam :cheer:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794196 przez Mała
Anoda uuuu zdrowia, a do ginka idziesz czy nie dasz rady?

Lacrijka oby cinkom zeęby nie dały w kość. Poka no Zojkę, ostatnio Igus się bujała, tak. Aż wstyd ale ja ich jeszcze nie rozpoznaje :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794197 przez ViFi
Mirella napisał:

ViFi napisał:

Ja 2 grudnia mam wziąć VI zastrzyk Zoladex-u. Dr minie szykuje do IV ..... wiem jakie dziewczyny maj podejście na forum kiedyś była straszna batalia dziewczyny mnie potępią więc będę tylko zaglądać....i podczytywać...


Ja sobie wypraszam, nie jestem zwolenniczką, ale nikogo nie potępiam, bo bladego pojęcia nie mam jak bym się zachowała, gdyby to była jedyna dla mnie możliwość, już to kiedyś pisałam. A za "tylko zaglądać i podczytywać" to powinnam armatę wytoczyć, ale już dziś nie mam siły, ViFi masz czas do jutra żeby się poprawić :blink:


Dziekuję za ciepłe słowa nie gniewaj sie na mnie.

dr powiedział jasno.... moze być tak .....
6 zastrzyków po 28 dni (nie mam )jajniki są bardzo uśpine... po ostatnim moge nie mieć jeszcz 2 mce @ ale w tym czasie może sie udać...naturalnie (miał takie przypadki) ze kobieta nie dostała @ tylko była w ciąży....
Jezli sie nie uda to IV z dofinansowaniem bo sie kwalifikuje 2 lata leczenia i ENDOMETRIOZA.
Em ma mieć zrobone badanie nasienia jezeli bedzie słabe lu na granicy to wzmocni lakami nie witaminam i mamy na to czas....

Proszę nie myślcie o Mnie żle ale Endometrioza to nie przelewki....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794203 przez anoda89
Słabo się czuje ale pojadę może do wieczora będzie już ok. Stary już czuje się dobrze a ja słaba jestem nie mam siły chodzić :dry: Mam nadzieje że chociaż z dobrymi wieściamy wrócę :)

Vifi walcz o szczęście :kiss: My Cię tu będziemy wspierać i zaciskać kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794204 przez Lacrijka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl