BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #794590 przez ViFi
studentkaae napisał:

Dziewczyny wczoraj na własną rękę zrobiłam sobie z rana badania - tsh i prolaktynę. przed chwilą odebrałam wyniki:

tsh 1,093 norma 0,380 - 4,310 więc jest oki,

prolaktyna 44,89 norma 4,10 - 28,90. czyli przekroczona.

która się na prolaktynie zna? co teraz? robiłam to w 7 dc. jak ostatnio robiłam w marcu to miałam wartość 17 - czyli norma, ale robiłam wtedy w 24 dc - czy to ma znaczenie :unsure: :unsure: help, bo zgupiałam już całkiem.

A bierzesz Bromergon ?

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794591 przez ferritka
Sis, no ja się na wynikach nie znam, ale mam swoją prywatną pigułę ;> mam wynik dzwonie i mi mówi co i jak i co robić jak nieprawidłowy wynik mam a co jak prawidłowy :lol:
szkoda, ze nie ma swojego prywatnego laboratorium bo bym sie i u niej kuła i wsio od ręki by było i wynik i interpretacja :silly: kcesz wiedzieć kto to ?? :S MESUL!! ale ciiiii nie mów, że ją wydałam że sobie tak "dorabia" bo ja przez te porady w powazny alkoholizm wpadne :silly: :silly:

3mam kciuki żeby Ci się unormowało, bo może tu jest glizda pochowana :blink: :blink: tule :kiss:

Gosiak, hop hop, wróciłaś? wsio oki ?? daj znać :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794595 przez studentkaae
Vifi - nie biorę, nigdy gin mi nie przepisał. w sumie w marcu prolaktyna była oki, ale teraz, niezbyt dobrze.

Sis - aaaaaaaaa, Mesul nasz kofany :) nio, to może się tu pokaże i mi interpretacją z rękawa trzepnie jakąś ;) Mesullll - kaj Ty? :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794597 przez mesy
Studentka przede wszystkim prolaktynę robi się do godziny 11-00 ;)
12 godzin snu nie trzeba mieć... bo kto pracujący ma sen co trwa 12 godz :P rzadko się to zdarza :silly:

Prolaktynę możesz powtórzyć nawet w poniedziałek ..... tylko usiednij sobie na chwilę przed badaniem ;) Możesz też zrobić bad prolaktyny po obciążeniu , będziesz miała wiarygodniejszy wynik ;) jak kcesz mogę ci tabsy przesłać te co się robi z obciążeniem ;)
44 fakt to duża i nie wiem czemu gin ci nic nie zalecił jak miałaś wcześniej 31 .... mi wyszło 32, coś i od razu dostałam parlodel ...po miesiącu jak go brała moja prolaktyna spadła do poniżej 4 a to już było za nisko bo norma chyba od 5 była , ale po kolejnym miesiącu wskoczyła już na 13 ....
w jakim dniu cyklu robisz to nie ma znaczenia ;) ale tak jak dziewczyny pisały ni hu hu się sexić dzień przed pobraniem :silly: zero wysiłku noo :blush:

Ja teraz nie wiem w sumie jaką prolaktynę mam bo od 1,5 roku biorę parlodel ... ale na pewno nie mam podwyższonej bo co @ to jestem spokojna :silly: a jak miałam podwyższoną to tydzień przed @ bez kija nie podchodź :lol: a no i cycki mnie strasznie bolały , a teraz nieeee..tzn teraz przy anty mnie bolą ... ale jak odstawiam to jak ręką odjął

Jeszcze jakieś pytania ? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794600 przez ferritka
a nie mówiłam, że Mesi to utajona piguła :blink: :lol: :lol: wszystko wytłumaczy B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794603 przez gosia28
studentka to już mesul Ci napisał podsumowanie. Ja co bym jeszcze dodała to dzień wcześniej zero alkoholu, ale to chyba oczywiste :silly:

no i włacha gdzie jest gosiak, kurczę bo się niecierpliwimy wszystkie

aaa i chyba nadaję się na terapię bo płakałam jak czytałam ten artykuł co żeś studentka walnęła linka :S

mesy a nie jest tak że jak jest wysoki progesteron to cyc też boli przed @ :unsure:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794605 przez ferritka
gosia28 napisał:

studentka to już mesul Ci napisał podsumowanie. Ja co bym jeszcze dodała to dzień wcześniej zero alkoholu, ale to chyba oczywiste :silly:

no i włacha gdzie jest gosiak, kurczę bo się niecierpliwimy wszystkie

aaa i chyba nadaję się na terapię bo płakałam jak czytałam ten artykuł co żeś studentka walnęła linka :S


i właśnie po to jesteś na forumie, zeby kasy nie tracić na psychoterapeutów Gosia, tu masz terapię, wsparcie i wsio co potrzeba pod ręką i za friko :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794607 przez studentkaae
noo, Mesy wpadła i proszę :kiss:

badanie miałam wczoraj po 7 rano, i tak jak Mesy piszesz - 12 godzin snu to rzadkość u mnie. przytulanek nie było, wysiłku też nie, alkoholu też nie, co najwyżej total smutek i przygnębienie, ale to już stan u mnie przewlekły :(

kufa, ja to chyba na tych ginów jakichś takich do bani trafiam, skoro przy prolaktynie 31 nic mi nie dali... kurcze no, nie wiem, w poniedziałek powtórzę, a w środę do gina pójdę. bo jak się by okazało, że to jest przyczyna to sie wkurzę, że dopiero sama sobie to "odkryłam", bo sama sobie wczoraj poszłam, mimo, że gin mi tego nie kazał.

ech :( no i coś w tym może być, bo w 5 dniu przed @ jestem wściekła jak osa, piersi też mnie troszke bolą przed @, ale to może efekt brania clo czy nie??

Gosia - nie przejmuj się, wychodzi na to, że każda z nas na terapię się nadaje, bo ja też ryczałam.. i to w robocie. dobrze, że nikt do biura akurat nie wparzył.

a progesteron raczej mam wysoki albo w normie w 2 połowie cyklu - Mesul - to akurat dobrze nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794611 przez ferritka
może to być po clonowaniu..ale czort to wie ..
Ty wiesz co ja myslę, wal do dr cuda B) :lol: a wtedy się uda :kiss: :kiss:
i jakby co wal na luty, bo i ja na niego wale :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794615 przez gosia28
ferri co fakt to fakt :blush:
dobrze Was mieć inaczej pewne, że mózg byłby zryty i nie do odratowania, a tak pomimo, że zryty ale może da się uratować B)
bądź co bądź w forumie jet siła :lol:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794617 przez Mirella
Kurka wodna, nie powlekę tej pościeli jak będę tu co chwila przyłaziła sprawdzać czy Gosiak napisała ;) Ja juz za stara na te nerwy jestem, kurcze blade, Gosiak pisz!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794619 przez studentkaae
Ferri - do dr cuda już się szykuję. taki plan jest na nowy rok, bo w grudniu już chyba się nie załapię, bo wtedy kiedy by pasiło to święta wypadają. no chyba, że przesuniemy w tym roku święta co? nie kce ich, tych świąt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794623 przez Lacrijka
Gosiak mnie zje ale Wam napisze.. Miała USG, ciąża jest, kazali jej odpoczywać i się nie matwić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794624 przez mesy
gosia28 przed @ to raczej każdą z nas bolą UU :P
Ja od kad biorę tabletki to tak 3 dni przed @ to normalne , że mnie bolą .. a jak nie brałam i nie wiedziałam , że mam podwyższoną prolaktynę to mnie czasem zaczynały boleć już po @ UU :dry: :dry: a po owu to już masakra była bo się tknąć ich nie mogłam :dry:

studentka ja też robiłam na własną rękę to badanie bo mój gin się skupił na szybkim zajściu w ciążę inne badania zlecał , a tego zapomniał :P zdarza się tak czasem :P
A progesteron po owu masz ładny , świadczy on o przebytej owulacji ;) tym się nie martw gorzej by było jak byś miała za niski :blink: a po CLO prog też jest wyższy ... ja po cyklu na CLO miałam progesteron coś 33 ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794625 przez gosia28
uff Lacra co za ulga, dobrze, że napisałaś, nie mogło być inaczej :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl