BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #795221 przez magduska
gosiak bardzo mi przykro :( :( :( :( :( , trzymaj sie mocno, ja wierze w to,ze w najblizszym czasie doswiadczysz cudu,bo w koncu zycie jest pełne niespodzianek i cudownych darow od losu :kiss: :kiss: :kiss:


Pamietaj,ze "w zyciu sa chwile o ktore warto walczyc do samego konca" tego sie trzymaj i wiem,ze predzej czy pozniej Bog cie wynagrodzi najcudowniejszym darem- upragnionym i wyczekanym Aniołkiem :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795227 przez @nulka
Gogulku, Córuchna.... :( byłam tu się z Tobą cieszyć to i płakać musiałam wejść.
Chciałam napisać dokładnie to co przeczytałam u Ciebie wyżej. Mądrze myślisz "ale to mi będzie teraz dodawało sił sama dla siebie jestem przykładem że cuda się zdażają i wiem że pewnego dnia przytulę mojego cudka"
Nic lepszego Ci w takiej chwili powiedzieć nie mogę.
Zbieraj się do kupy i walcz o swoje. Myślę, że teraz z większą nadzieją i determinacją będziesz czekała na kolejne II kreski. Jakby nie patrzeć to będzie kolejny etap na Twojej drodze do macierzyństwa. Wierzę święcie, że Ci się uda. Będę zawsze bliziutko Ciebie cierpliwie czekać na Twoje dziecko. Doczekam się szybciej niż myślisz. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795231 przez ferritka
eh, tu u nas jak na rollerkosterze...raz spektakularne sukcesy,jesteśmy na samym szczycie szczęśliwości..po to aby z hukiem runąć na sam dół......popieprzony jest ten nasz los dziewczynki, mega popieprzony :angry: :angry: :angry: :angry:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795235 przez gosiak
Ale byka walłam :dry: zawsze mam problem ze "zdażają, zdarzają" ehh :S

Dzięki dziewczynki za dobre słowa, na prawdę z Wami łatwiej przejść przez to wszystko :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795238 przez ferritka
Gosiak, damy radę, zobaczysz :kiss: :kiss:

p.s. kto wie co u Dave? znowu mi się wydaje, że dawno jej nie było :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795253 przez nati.olsztyn
Podziwiam Was, dziewczyny, za siłę i wytrwałość w dążeniu do upragnionego celu!!! Ja nie wiem czy miałabym tyle siły! Jesteście WIELKIE!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795262 przez MoNiaaa
gosiak tak mi przkro :( wyplacz sie to naprawde pomaga i wygadanie sie tez jesli bedziesz miala sile i ochote.wiere ze doczekasz sie jeszcze swojego malego cudu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

ja leze w szpitalu dostalam dzis jeden zastrzyk na rozwoj ploc(zaje...cie bolesny)jutro czeka mnie drugi.na ktg na szcescie nie wychodza skurcze wiec mam nadzieje ze bedzie ok i Zuzia jeszcze posiedzi w brzuszku

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795265 przez nati.olsztyn
MoNia Super że na ktg cisza. A jak znosisz rozłąkę ze starszą coreczką? Bo mnie to już przeraża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795274 przez MoNiaaa
staram sie nie myslec ale ciezko tym bardziej ze wczoraj byl straszny problem ze spaniem.podobno kilka godzin plakala za mna nie chciala zeby tata ja usypial i katorge przezyli oby z dnia na dzien bylo lepiej. w poniedzialek sie dopytam ile tu zabawie ale ok 5 dni podobno na obserwacji sie lezy.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795283 przez studentkaae
Gosiaku... nie wiem, co napisać... jesteśmy z Tobą. Wiem co teraz przechodzisz... :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: trzymaj się i nie przestawaj wierzyć w cuda :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795284 przez nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795296 przez missyy
gosiak, wiem jak Ci jest trudno. Świat Wam się zawalił. Płacz, nie duś tego w sobie. Masz wsparcie w mężu i oczywiście w Nas.
To lepiej że chciałaś przeżyć te trudne chwile razem w domu, z mężem. Nie ma nic gorszego jak noc w szpitalu;( samej. Bez drugiej połówki. Mi samej było trudno ;( . Dobrze że chociaż lekarz był życiowy i położne, ktore pocieszaly mnie że jeszcze do nich wróce i wyjde z maleństwem na rękach. Byle się nie poddawać. Matka natura wie co robi. Choć to trudno usprawiedliwiać.
Nadszedł czas żałoby, ale potem trzeba się podnieść i walczyć dalej o swoje szczęście. O Naszych Aniołkach nigdy nie zapomnimy, są w naszych serduchach. Na zawsze. [*]



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795300 przez madziaska
Gosiu Kochana moja :kiss: Tak strasznie mi przykro,siedzę i rycze. To niesprawiedliwe! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795327 przez mesy
Gosiak brak mi słów :( :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795340 przez helenne
Gosiulka tak jak napisałam na Lipcówkach pamiętaj ,że jesteśmy z Tobą całym sercem...wiesz co chcesz słyszeć i czuć i masz teraz do tego pełne prawo i ślę ci te słowa których teraz Ci potrzeba ...Przytulamy Cie i łączymy się z Tobą ...z Wami..
Teraz się udało to i kolejny raz się uda ale już z finałem z twoim marzeniem dzidziom!!!
Dużo z nas wie co czujesz i wiemy ,że potrzeba Ci łez...żalu wsparcia Jesteśmy tu dla Ciebie kiedy nas potrzebujesz daj Tylko znać :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl