BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #797055 przez Mirella
gdzieś czytałam o tym, że na początku ciąży nie powinno się badać ginekologicznie, i nie chodzi o USG, tylko ręcznie ze tak powiem ;) ale teraz juz pewnie nie znajdę ;/

Ferri, o kurzy prztyk jak to Duśka mówi, toż to kasy a kasy... No ale czego się nie robi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797068 przez gosiak
Witam

Ja tam nie wiem, nie chcę o tym myśleć, i gdybać co by było gdyby :dry:

Lekarzowi trzeba zaufać w tym co robi, bo przecież im też zależy (szczególnie prywatnym)na ciąży bo z tego mają chyba największą i pewną kasę przez 9miesięcy tak realistycznie patrząc :dry:

Czemu noce są najgorsze? :dry: zasnąć nie umiem a potem śnią mi się koszmary :dry: no i ryczę z żalu że już tak blisko byłam :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797078 przez monika1984lodz
Gosiak noce i ja miałąm straszne- o ile w dzień czlowiek jeszcze znajdował jakies zajęcie to noc była tragedią :( mi pomógł psychiatra i leki nasenne. :kiss:

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797092 przez Asik
Gosiaku -- dokładnie -- gdybanie nic Ci nie da dobrego tylko pogorszyć odczucia ... noce... noce są straszne , też własnie w dzień jako tako było a nocami .. :( już tyle lat minęło a ja się dalej zastanawiam co by teraz robił ... 17 lat ... no ale cóż... widać tak musiało być , nie starałam się o następnego groszka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
no ale groszek był cierpliwy , poczekał na innego tatusia :)i powrócił po 8 mcach od podjęcia starań :) więc u Was Gosiaku przyszły rok zapowiada się dzieciowo :) :kiss: :kiss: tego Wam z całego serca zyczę :kiss: :kiss:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797121 przez ferritka
Gosiak, dokładnie, nie ma co rozkminiać co by było gdyby..widocznie taki ktoś na Was miał plan... :kiss: :kiss:


oj dokładnie Duśka perfekcyjnie to powiedziała B)
mieliśmy się zamknąc w pewnej kwocie, która nas usatysfakcjonowała, ale coś czuje że dr cud lepszym jest ginekologiem aniżeli matematykiem :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797130 przez gabi28
dzien dobry. Przez weekend milczałam,bardzo mnie dotknęło to co się przydażyło Gosiakowi..nie byłam w stanie pisac. W tym samym czasie cieszyłyśmy się z dwóch kresek i nagle jedna chwila i koniec.:( Ale wiem,że się uda.Widocznie to nie ten czas.

Od tego Gosiakowego feralnego dnia nie umiem za bardzo się cieszyc.Podchodze do swojego stanu z rezerwa. Wczoraj miałam robic bete-nie zrobiłam.Dużo o tym myślałam.Zapisałam sie na wizyte u lekarza na 10 grudnia,może ktoraś z was powie,że poźno..ale ja nie potrzebuje wczesniejszych stresów-nie chcę iśc teraz,bo co mi lekarz powie?że jeszcze serduszka nie widac? poczekam.. spokojnie...chociaż ciężko teraz o spokój. Ale stres w moim stanie plus moja choroba to coś czego nie chcę. Mam nadzieje,że wszystko będzie dobrze..i niczego innego nie pragnę by dziecko było zdrowe. wierze,że ktoś tam na górze nad nami czuwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #797133 przez bidol
Asik napisał:

Gosiaku -- dokładnie -- gdybanie nic Ci nie da dobrego tylko pogorszyć odczucia ... noce... noce są straszne , też własnie w dzień jako tako było a nocami .. :( już tyle lat minęło a ja się dalej zastanawiam co by teraz robił ... 17 lat ... no ale cóż... widać tak musiało być , nie starałam się o następnego groszka

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
no ale groszek był cierpliwy , poczekał na innego tatusia :)i powrócił po 8 mcach od podjęcia starań :) więc u Was Gosiaku przyszły rok zapowiada się dzieciowo :) :kiss: :kiss: tego Wam z całego serca zyczę :kiss: :kiss:


Asik - zalajkuje to co napisałaś :)

Gosiaczku - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: jestem z Tobą myślami :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Feri - ojj - sporo :ohmy: :ohmy: B)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #797144 przez gosiak
Gabi :kiss: przykro mi że moja sytuacja na pewno trochę Cię przybiła bo prawie na podobnym etapie byłyśmy, więc wyobrażam sobie że się martwisz :dry: ale wierzę że u Ciebie będzie dobrze :kiss:

Aśku mam nadzieję że groszek do nas wróci :kiss:

Bidolku :kiss: :kiss: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797162 przez Mirella
To nie o gdybanie szło, tylko o teorię :blink:

Gabi, ja też byłam jakoś późno na pierwszej wizycie, to nic złego :kiss:

A ciąża same widzicie... Ile tu się tragedii przewinęło na ilu etapach ciąży? A jednak dzieci się rodzą, i więcej mamy żywych dzieciaczków niż Aniołków, i tej myśli się trzymajmy :kiss:

Gosiak, a jakby tak lampka wina na sen? Tylko lampka nie butla :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797176 przez ferritka
ja w ogóle uważam że dla staraczek rok 2014 będzie rokiem wyjątkowym..
zobaczycie za rok o tej porze będziemy o krok milowy od tego stanu, w którym jesteśmy teraz :lol: :lol:

ej w ogóle od jakiegoś czasu Kręgiel okrutnie chrapie!!!!!!!!!!!! spać przez niego nie mogę, chyba to z powodu tuszy, bo mu się przybrało :dry: :dry: albo sama nie wiem może też na złość mi robi :dry: :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #797177 przez emka
Gosiaku Właśnie miałam pisać , po co to gdybanie! Pewnie za jakieś 3 miesiące wracasz do gry! A wiesz ze aniołkowe pierwszeństwo mają. Trzymam kciukory i płacz, zal się ile wlezie, byleby z głowy to wszystko wytrząsnąć. I polecam drinkowatą imprezkę w doborowym towarzystwie. Na pewno będziesz spać jak suseł :) Fryzjer też jest dobry na smuteczki :) I wszystko to co Ci sprawia przyjemność. buziakuję :kiss:

Mirella i butla nie zaszkodzi :) :blink: byle nie codziennie :)

Feri krok milowy powiadasz, oby oby :)A Kręgla musisz z łokcia potraktować, niech się na boczek przełoży :) Mój chrapie jak stary traktor! :silly: Jakoś im to z wiekiem przychodzi, nie wiem czy z kg , ale u mojego to w parze idzie :) Co będzie dalej! :cheer:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797190 przez ferritka
Emka, noo całą noc co 10 minut go łokciuje i mówie "na boczek" i tak wałkujemy to od kilkunastu nocy... :dry: :dry:
z wiekiem mówisz..no to już po mnie, jak on na 30tke tak zawodzi to co będzie na 50tke :dry: :dry:

coś Dave mało tu u nas ostatnio... hop hop kochana!!!!

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #797224 przez missyy
Ferri kupa kasyy, ale co zrobić jak trzeba :blush:
A Kręglowi kup klamrę na nos :P Czy jakto tam się zwie :P :P

gosiak :* też mi było cięzko w nocy, byłam zła, że w ogóle noc się zaczyna, bo nie miałam co ze sobą zrobić. pierwsze tydzień brałam tabsy na uspokojenie, a potem na herbatkach. A resztę to już samemu trzeba poukładać w głowie, bo stąd te sny.
Póki co znajdź może sobie jakieś zajęcie na zabicie czasu, 2-3 cykle i będziecie mogli się starać.
Tez nie miałam zabiegu, pomijając leczenie tarczycy, i po 3 miesiącach już mogłam się starać. Może zatestuje w grudniu :blush: :blush:
Matka natura wie co robi, wie kiedy nam zesłać fasolinkę :)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797232 przez owieczka1804
Hej dziewczyny ja tu moze z innej beczki ale lekarz kazal mi brac clo od 5 do 9dc i tak sie stalo ze dzis ostatnia, pomozcie mi prosze czy moge juz isc dzis na monitoring czy lepiej poczekac kilka dni?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797399 przez gosiak
Owieczka ja na cyklach z clo pierwsze monity miałam jakoś od 10dc następne wiz. Wyznaczał gin

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl