BezpiecznaCiaza112023

Uprowadzono 6 miesięcznę Madzię!!!!!

12 lata 2 miesiąc temu #303597 przez bombel779
Agusiak napisał:

A jeśli chodzi o mamę Bartka to wydaje mi się, że z tej baby jest kawał

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
i że Katarzyna nie miała wcale w niej żadnego wsparcia jak to teściowa oznajmiła na jednej z konferencji. A poza tym dziewczyny wiem, że może się czepiam ale zauważcie jak ta baba się wylansowała. Na konferencji makijaż, wisiorek, nosz kur....to faktycznie jest czas żeby się stroić i przywiązywać do takich rzeczy wagę?!!!!! A szanowny tatuś jak córki szukali to na czarno chodził a teraz jasny golfik zakłada?

Zgadzam się!! To samo powiedziałam wczoraj swojemu T! Po 1sze- teściowa musi być taką teściową jaką opisują liczne kawały, a może i nawet gorsza! Moim zdaniem Katarzyna nie miała z nią łatwego życia! Mnie się ona kojarzy z taką kobitą co to wszystko wie najlepiej, zawsze musi wcisnąć swoje 5gr, zawsze musi zwrócić uwagę, pouczyć i dogryźć!I co najgorsze - jak dla mnie, jest b. fałszywą osobą! W jednym wywiadzie (kiedy nie było wiadomo że Madzia nie żyje) wypowiada się całkiem ciepło o synowej, czyli Katarzynie. Mówi że to dobra dziewczyna i nie zrobiłaby dziecku krzywdy, dodaje że z Bartkiem tworzą szczęśliwe małżeństwo. A kiedy wychodzi na jaw że Madzia nie żyje diametralnie zmienia zdanie i wypowiada się o Katarzynie co najmniej niepochlebnie! Nagle przypominają jej się jakieś kłótnie i rysy w charakterze synowej :unsure: :ohmy: :angry: :S

A co do tego "strojenia się" też to spostrzegłam!! Niby tak cierpią, a jednak przywiozują ogromną uwagę do tego jak się zaprezentują w tv!! I kiedy szukano jeszcze Madzi chodzili w żałobie (Katarzyna i Bartek) a teraz kolorowe ciuszki.... :unsure: :S dziwne to.

I ja też jakoś skłaniam się ku wizji Jackowskiego.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #303680 przez Martynka__89
Widzę że dyskusja ożyła.

Mam już dość tej sprawy. Bombel i Agusia nic dodać nic ując. Napiszę tylko od siebie że gdybym ja przeżywała taką tragedie to chyba bym wcale się nie przebierała, a na oczy to bym już wcale nie widziała. A gdyby to zrobił mój partner to nie sądzę że dalej mogłam bym go kochać i tak szybko i łatwo wybaczyć. No ale może ja jestem jakaś nie dzisiejsza w tych czasach i ostatnią sprawą jaką bym chciała się zająć to występowania w mediach czy prasie :/ A Bombel mam takie samo spostrzeżenie ile już jest tych wersji ? Aguś a wcale bym się nie zdziwiła gdyby Jasnowidz miał rację. Ta cała rodzina jest PATOLOGICZNA, dziwne że Rutkowski jak zarówno i policja mają jakieś klapki na oczach ? Oglądałam ten wywiad z tą psycholog i całkowicie podzielam jej zdanie. Dzisiaj program "UWAGA" będzie poświęcony tej sprawie. Mogło by się już to wyjaśnić !

media.wp.pl/kat,1022943,wid,14237810,wia...sc.html?ticaid=1de3e

Jeszcze dziwna sytuacja była jak Rutkowski w pierwszym miejscu wskazanym przez Katarzynę znalazł kurtkę, to też mnie zastanawia.



(Kolejna tragedia :( katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,1111...lila_je_w_piecu.html )



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #303735 przez bombel779
No właśnie Martynka!! Co prawda JA nigdy nie byłam w podobnej sytuacji więc nie wiem jakbym się zachowała ale WYDAJE MI SIĘ, że nie chciałabym ani oglądać ani ani rozmawiać z mężem - gdyby się okazało że zabił moje dziecko!
Patrząc na mojego syna, myślę że ból i złość po stracie jego byłaby tak ogromna że nie potrafiłabym wybaczyć takiego czynu. Przynajmniej nie TAK SZYBKO!
I dlatego stosunek Bartka do Katarzyny jest dla mnie co najmniej podejrzany! W moim odczuciu on albo wiedział od początku co się stało albo najzwyczajniej w świecie w tym uczestniczył!

Muszę oglądać dzisiaj tą Uwagę!! Przypomnijcie jeszcze wieczorem!


Martynka__89 napisał:

(Kolejna tragedia :( katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,1111...lila_je_w_piecu.html )

OMG :ohmy: :ohmy: :ohmy:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #303755 przez Mirella
Powiem tylko jedno, gdyby moje dziecko zginęlo to łaziłabym po lasach śmietnikach czarnych dziurach dworcach szpitalach cmentarzach, no kurzy flak wszędzie i jeszcze dalej, wołała nasłuchiwała, i tak bym łaziła aż bym padła z głodu i wycieńczenia i braku snu, a nie poszła do kina!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #304080 przez Martynka__89
Leci uwaga. Mirella gdyby moje dziecko zniknęło, pewnie zrobiłam bym tak jak piszesz ! Patrzę na Mateuszka i jest mi smutno że Magda nigdy nie będzie miała roczku, nie postawi swego pierwszego kroku i nie wypowie mama... :( A gdyby nawet chciała powiedzieć mama to nie wiem czy miała by do kogo :(

Patrzę na tą uwagę pokazują zdjęcie Madzi, Bożę jaka ona była prześliczna i przesłodka :(

Prokuratorzy otrzymali już kilku stronicowy raport z sekcji ciałka Madzi, ale nie ujawnią go :( Jestem zła powinni, opinia publiczna powinna poznać go ! W końcu wszyscy jesteśmy w to zamieszani.

Ta psycholog dobrze mówi cała jej rodzina ponosi winę za to co się stało, moim zdaniem ona była cholernie źle traktowana. A teraz Teściówka świętą próbuje udawać.

A ten psycholog powiedział że dziwna była reakcja Bartłomieja na wieść o nie żyjącej córce, powiedział nawet że wyglądało to tak jakby o wszystkim wiedział...


Link dla tych co nie mogli zobaczyć program UWAGA

uwaga.tvn.pl/55473,wideo,333952,zycie_ma..._magdy,reportaz.html



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304168 przez martela89
bombel779 napisał:


Martynka__89 napisał:

(Kolejna tragedia :( katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,1111...lila_je_w_piecu.html )

OMG :ohmy: :ohmy: :ohmy:


Czy te baby powariowały :ohmy: co się dzieje na tym świecie :unsure: :ohmy:

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304270 przez bombel779
Martynka__89 napisał:

Ta psycholog dobrze mówi cała jej rodzina ponosi winę za to co się stało, moim zdaniem ona była cholernie źle traktowana. A teraz Teściówka świętą próbuje udawać.

A ten psycholog powiedział że dziwna była reakcja Bartłomieja na wieść o nie żyjącej córce, powiedział nawet że wyglądało to tak jakby o wszystkim wiedział...

Zgadzam się z jedyn i drugim zdaniem - wygląda na to że Katarzyna nie miała "ciekawego" życia. I że teściowa to (delikatnie ujmując) KROWA!! Która teraz próbuje zagrać świętą!!! Że niby próbowała pomóc synowej..buahahah!!! Bardzo śmieszne! Akurat w to nie uwierzę! Źle tej babie z oczu patrzy!! Jej twarz mówi (do mnie) tylko - jestem fałszywa!!!!! :angry: :S :dry:

A co do tego Bartka i jego reakcji - to ja już nie raz mówiłam - on to za spokojnie wszystko przyjmuje/bierze.. ja wręcz mam wrażenie, patrząc na niego że on się po cichu ŚMIEJE!!!!! Już to kilka razy mówiłam mojemu T!!!!!!

Na prawdę nie mogę się już doczekać końca tej historii!! Jestem strasznie ciekawa co tak na prawdę się stało?! I KTO tak na prawdę jest winny?!!

A ta teściowa jest j**ta! Bo "wyjeżdża" na wizji, do całej Polski z tekstem że ojciec Katarzyny to alkoholik a tu się okazuje że jej mąż TEŻ był alkoholikiem!! No więc niech lepiej baba patrzy się na SIEBIE!!!
Ochhh ale znowu jestem zła na to wszystko!!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #304389 przez Agusiak
dziewczynki podzielam w pełni wasze nerwy i emocje w tej sprawie.
Boję się tylko, że jak przewidział Jackowski, ta sprawa będzie się długo ciągnęła :dry:
Oby nie.

Oglądałam wczoraj jeszcze UWAGA PO UWADZE w TTV, zaraz po skończeniu Uwagi na TVN i tam pani psycholog (nie pamiętam nazwiska) podsumowała Bartka, że w nimi są takie emocje i uczucia jak w otwartej zamrażalce...
Trudno się z tą opinią nie zgodzić.

Ciekawe też, że zupełnie co innego twierdzi na temat małżeństwa młodych i stosunku teściowej do synowej, mama Kasi niż mama Bartka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304463 przez bombel779
Agusiak napisał:

Oglądałam wczoraj jeszcze UWAGA PO UWADZE w TTV, zaraz po skończeniu Uwagi na TVN i tam pani psycholog (nie pamiętam nazwiska) podsumowała Bartka, że w nimi są takie emocje i uczucia jak w otwartej zamrażalce...

Teresa Gens - ona często w rozmowach w toku występuje :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304837 przez Martynka__89
martela89 napisał:

bombel779 napisał:


Martynka__89 napisał:

(Kolejna tragedia :( katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,1111...lila_je_w_piecu.html )

OMG :ohmy: :ohmy: :ohmy:


Czy te baby powariowały :ohmy: co się dzieje na tym świecie :unsure: :ohmy:



Martela (witaj) niestety raczej nie jesteś w stanie sobie wyobrazić jakie zło panuje na świecie :( bo nikt nie jest, idzie tylko trochę się dowiedzieć od podajże dwóch lat jestem użytkownikiem pewnego forum o świecie i uwierz mi że nie wiedziałam co się dzieje. Jakie są mordy, wypadki itp. Ale dwóch rzeczy nie jestem w stanie znieść krzywdy dzieci i zwierząt.


A wracając do tematu, niestety nie oglądałam uwagi po uwadze(przez Na Wspólnej :P ) może ktoś posiada linka ?Podczas konferencji prasowej z Rutkowskim i Rodzicami „Poszkodowanego” miałam wrażenie że Bartek jest uśmiechnięty taki typ lekko ducha  przykre to dla mnie. Jestem zmęczona już całą tą sytuacją, jeszcze mają wyniki sekcji i nie podzielą się z nami. Wiem że już NIC I NIKT nie zwróci życia Madzi, ale teraz chodzi o tą cholerną sprawiedliwość... (Której w tych czasach jest coraz mniej...) Jeśli sprawa ucichnie, a Katarzyna nie poniesie żadnych (dużych) konsekwencji to nie zdziwię się jeśli spacerowicze lub posiadacze psów będą znajdować coraz więcej "grobków" :( bo każdy będzie mógł urządzić „prywatny pogrzeb”…


Linki innych przykrych sytuacji...

wiadomosci.onet.pl/cnn/zmusil-syna-do-bi...22901,wiadomosc.html Ja bym tego "Ojca" przywiązała to samochodu i niech biegnie NAGI za mną !

wiadomosci.onet.pl/regionalne/rzeszow/po...egion-wiadomosc.html

Lekkomyślność tych "rodziców" w głowie się nie mieści :( Szkoda dziecka

wiadomosci.onet.pl/wideo/noworodek-porzu...cy,43994,w.html#play

Kolejna Mamuśka z cyklu "Katarzyna W."



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #304889 przez olka
Martynka, ja nie potrafię czytać o takich sprawach :( :( jak pomyślę sobie o tym cierpieniu biednych maluszków to po prostu nie mogę... :(:(:( kilka dni temu na tvn24 był reportaż o bitych malutkich dzieciaczkach i po chwili zmieniłam kanał, bo zaraz na początku reportażu gdy pokazali dzieciaczka kilkumiesięcznego całego w siniakach na całym ciałku to zryczałam się... nie mogę pojąć jak można robić coś tak okrutnego takim malusim dzieciątkom :(:(:( po prostu nie umiem sobie wyobrazić ile cierpienia doświadczają takie maleńkie aniołki... :(:( ehhh ... i znowu się popłakałam... :(:(

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304905 przez Martynka__89
Olu ja oglądam bardzo drastyczne wypadki samochodowe i nie tylko, m.in. po to by jak zdarzy się wypadek nie uciekać tylko starać się pomóc... Ale widoku małego posiniaczonego dziecka nie potrafię znieść bądź obejrzeć filmiku jak nastolatka wrzuca dopiero co urodzone ŻYWE szczeniaczki do rzeki :( Wiadomo że nie można porównywać dziecka i zwierzaka, ale tych tragedii nie oglądam (zdjęć ani filmów). Tylko czytam i to z ciężkim załzawionym sercem :(



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #305256 przez Mirella

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #305305 przez Martynka__89
Przepraszam ale Oni nie mieszkali z Rodzicami Bartka, tylko mieli swoje mieszkanie.
Coś tu nie gra przecież Katarzyna miała jechać do swoich rodziców z Madzią, a Bartłomiej do swoich po drzewo.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #305595 przez Agusiak
www.dziennikbaltycki.pl/artykul/502421,j...a,id,t.html?cookie=1

Policja niczego konkretnego nie powie dopóki śledztwo nie zostanie zakończone, może oni już wiedzą coś konkretnego.
Jackowski podtrzymuje wersję z uduszeniem, pisze o siwej poduszce :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl