BezpiecznaCiaza112023

Uprowadzono 6 miesięcznę Madzię!!!!!

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #309630 przez justyna84
Mirella napisał:

Paulinka, na mój gust to nie były słowa do organów ścigania tylko do tłumu żądnego sensacji. Bo nie oszukujmy się, masa ludzi obecnych w Kościele przyszła w pogoni za sensacją. Bo czym innym jest filmowanie pogrzebu cudzego dziecka komórką? Jeszcze chwila i na YouTubie będzie można obejrzeć.


Mirella zgadzam sie z toba ,nie wszyscy niestety maja dobrze w glowach (muwie o tych tlumach ) .Na ten pogrzeb nie powinien byc nikt dopuszczony oprucz rodziny a w szczegolnosci nie powinno tam byc zadnych medii bo to sa wsze !!! :angry:
Agusik co ci d to ze sie dowiesz co sie ztalo z Madzia , czy ona ja zabila? czy to byl wypadek -fakt bedziesz zalowac Madzi. Tylko tego ze jej nei ma, ze jeszcze nie zasmakowala zycia nic juz nei zmieni .Ja nie wiem czy mama Madzi pujdzie do wiezienia -mysle ze nei bo nikogo nei zabila tylko (jak to muwia) nieumyslnie spowodowala smierc!! jak juz to bedzie siedziala z innych zarzutow. Mi tez jest szkoda tego dziciatka ale tak sie dzieje na swiecie i to jest bardzo smutne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309659 przez sylwus136
nie zgodzę się bo tu nie chodzi tylko o nieumyślne spowodowanie śmierci ( jesli naprawdę tak było a nie inaczej) to chodzi też o zbeszczeszczenie ciała. Gdyby to był po prostu wypadek to powinna zadzwonić po pogotowie,stwierdzono by zgon i pochowano małego aniołka tak jak każdy z nas na to zasługuje.A ona leżała tam 2tyd. i tak naprawdę gdyby nie było tych mrozów to nie wiadomo czy było by co badać do sekcji zwłok( przykre ale prawdziwe). Powinna właśnie za to odpowiedziec bo jeśli nie to oznaczać będzie że jeśli ktoś umrze z tego ze był chory,popełnił samobójstwo czy poprostu umarł z jakiegoś powodu z jego ciałem można robić co się chce i pochować gdzieś pod drzewem.Wiadomo że jesteśmy tylko ludzmi ale są jakieś normy których powinno się trymać.Każdy umarły ma prawo do godnego pochówku....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309668 przez Mirella
Gdzies już pisałam, nie wiem czy tu czy na staraczkach, dla mnie zachowanie ojca jest podejrzane, jeśli wierzył w porwanie to jak mógł spokojnie siedzieć w kinie???

Sylwuś, ja nie twierdzę że mama Madzi jest niewinna, ale cała ta sprawa przekształciła się w medialną szopkę i to juz nie ma nic wspólnego z szacunkiem dla zmarłego dziecka. Tym bardziej że wbrew pozorom nie znamy wszystkich faktów, wiemy to co podają nam media.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #309696 przez justyna84
Tez juz zaczynam wierzyc w to ze ona nei dzialala sama. Jej maz byl za spokojnY jak sie dowiedzial ze dziewczynka nei zyje zakryl twarz dlonia, a pozatym jasnowidz powiedzial ze final bedzie inny niz jest teraz (I OBAWIAM SIE ZE TAK BEDZIE) bo tak logicznie myslac czy ona w tej jednej chwili jak mala wypadla z rak umiala by pomyslec co zrobi z cialem i tak wszystko zaplanowac ,niewyobrazalne!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309705 przez sylwus136
zgodzę się że przekształciło się to w medialną szopkę i że Katarzyna pewnie nie bedzie wychodziła z domu bo bedzie się bała "linczu" ze strony społeczeństwa ale z drugiej strony to właśnie oni chcieli rozgłosu mediów i cały czas umawiali się na konferencje, dawali wywiady itp.Wiec wina nie leży tu tylko po stronie telewizji która miała dzięki temu mnóstwo reportaży...

Katarzyna jak dla mnie powinna odpowiedzieć za to co zrobiła czyli ukrycie zwłok.Jak by nie było i z jakiej "chorej" rodziny pochodziła i jak ciężko miała w życiu to nie usprawiedliwia jej do tego by być bezkarną.

A ociec Madzi to w ogole dziwny człowiek,Zero emocji,zero smutku na to że jego córka nie żyje...Jak dla mnie Katarzyna nie działa sama ale sądzę ze nie powiedziała o winie kogoś innego bo obawiała się że jak kogoś poda a wyjdzie z więzienia to już w ogole będzie miała w życiu źle ( ale to moja osobista wersja bo innej nie umiem sobie racjonalnie wyjaśnić)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309859 przez Agusiak
zgadzam się z Sylwus w pełni i z Wami dziewczyny także jeśli chodzi o zachowanie ojca dziecka.
I jeszcze na pogrzebie własnej córki ignorant trzymał łapy w kieszeniach!!!

Media to są tylko media i każdy wie, że są żądne sensacji ale w tej sytuacji sama rodzinka nakręciła całą tą machinę i jeszcze pewnie nie raz gdzieś się będą w wywiadach czy konferencjach przewijać.

Mnie denerwuje to, że chcą z nich zrobić biedne, poszkodowane ofiary tej sytuacji, a oni ofiarami nie są, jest nią za to maleńka dziewczynka, której nie było dane żyć.

justyna mnie może osobiście nic nie da wiedza na temat śmierdzi maleńkiej, ale uważam, że właśnie ta mała istotka zasługuje na to żeby wyjaśnić do końca okoliczności jej śmierci, czy to był wypadek czy zwyczajnie została zamordowana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309913 przez justyna84
Agusiak nie gadaj ze trzymal rece w kieszeni :ohmy: szczyt wszystkiego :ohmy: coraz bardziej sie uswiadamiam w tym ze on mial z tym cos wspolnego ;) zobaczymy czas pokaze bo jak byl inny final tej tragedi to i tak do tego dojda teraz jest tyle mozliwosci....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #310090 przez Agusiak
justyna oby było tak jak piszesz, że i tak dojdą jak było na prawdę...

oto te zdjęcia:



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310355 przez Martynka__89
Ta cała Rodzinka jest nie źle zry** ! Jak można z pogrzebu Kruszynki zrobić takie show ??
Szczerze pisząc nawet nie wiedziałam o której jest pogrzeb. Zresztą ta cała sprawa zrobiła się już tak nie smaczna że nie idzie już nic czytać co jest z tym związane. I jedno jest pewne jeszcze nie znany (MY) całkowitej przyczyny zgonu. Sylwia zgadzam się z Tobą Katarzyna powinna usłyszeć zarzut o zbezczeszczeniu zwłok ! Uważam że Rutkowski też ma coś na sumieniu jak to się mówi "Ręka, rękę myje"...



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310378 przez Agusiak
Martynka__89 napisał:

Uważam że Rutkowski też ma coś na sumieniu jak to się mówi "Ręka, rękę myje"...


też od jakiegoś czasu jestem tego zdania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #334049 przez Monix
wiadomosci.onet.pl/wideo/nowe-szokujace-...dy,48577,w.html#play

:ohmy: :ohmy: :ohmy:

1:30 to co odkryli w komputerze "rodziców" Madzi :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334060 przez taakamama
Brak słów :(
Ale wiecie co dla mnie jest najgorsze
Że jak ktoś w samoobronie zabije kogoś(napastnika) to ponosi za to surowe konsekwencje a taka p****a
która zabiła, ukryła pod gruzem i jeszcze na własne życzenie zrobiła szopkę wokół siebie i tego co się stało wychodzi sobie z aresztu i jeszcze dostaje ochronę :huh:
To wszystko jest chore...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334068 przez Monix
Ja cały czas mam nadzieję, że w końcu policja zbierze na tyle silne dowody, żeby zamknąć tę
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
na dłuuuuuuuugi czas w więzieniu!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334114 przez justyna84
Szeze muwiac spodziewalam sie tego :( bo tak jak kazdy wie , matka kochajaca swoje dziecko nigdy nie postapi w ten sposob jak to ona zrobila!!!!! . nawed teraz w wywiadach zawsze ma spuszczona glowe i nie patrzy w oczy ani do kamery , bo jest fałszywa
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
. Teraz to juz jestem pewna ze obaj maczali w tym palce !!!!! :angry: :angry: . serce sie kroi jak pomysle o tym malenstwie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #334158 przez paulinkaaa2202
No właśnie taka jest nasza sprawiedliwość...
ktoś zakatuję psa i pójdzie do więzienia siedzieć ...

Ja też mam taką nadzieję że sprawiedliwości stanie się za dość i znajdą takie dowody że ukarają winnych

teraz nie wiadomo czy tą śliczną Madzią rzuciła o ścianę czy specjalnie ją potruli tlenkiem węgla no nie mam pojęcia

Ja już chcieli mieć dzięki niej pieniądze i się jej pozbyć mogli ją sprzedać ale nie zabijać

29 marca będzie wywiad z Katarzyną i Bartkiem w Rozmowach w toku o 15.55

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl