BezpiecznaCiaza112023

Uprowadzono 6 miesięcznę Madzię!!!!!

12 lata 2 miesiąc temu #298295 przez Agusiak
oglądałam przed chwilą UWAGĘ na TVN. Puścili sporo tego materiału w którym wyznała Rutkowskiemu prawdę.

Ja zaś często podczytuję czat na żywo z tej stronki. Tam to dopiero ludzie mają pomysły, ale wczoraj na poważnie grupa osób zbierała się żeby wspólnie szukać Madzi w jakimś miejscu, który im przyszedł do głowy, analizowali, szperali, główkowali, nawet ktoś z nich dzwonił osobiście do tego wizjonera Jackowskiego. Byli na prawdę bardzo zaangażowani. Oczywiście nie brakowało też na czacie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/...ci-madzi_225525.html

Ciekawe co teraz powiedziałby w tej sprawie Jackowski. On powinien tu osobiście przyjechać, powinna go tu sprowadzić policja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #298349 przez Monix
Oglądam cały czas TVN24 i własnie mówią o przemocy w rodzinie... Boże jak można robić krzywdę takim maleńkim istotą!!! Boże czy Ty tego nie widzisz.....?!

A wracając do tematu tej wyrodnej matki Madzi... Nie wiem czemu policja nie może wyciągnąć z niej gdzie to biedne dzieciątko jest. Przecież jak chcą to potrafią wyciągnąć z najtwardszego "kolosa" prawdę, a z młodej kobiety nie????? Dziwne... Cały czas myślę o tym niewinnym dzieciątku i o tym jaką ma/miało okrutną matkę :(

Jaki to śliczny i kochany ANIOŁEK, łza się w oku kręci patrząc na jej twarzyczkę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298491 przez Emme
oglądałam konferencję zarówno z udziałem matki jaki i dzisiejszą i jeśli podejrzenia się sprawdzą to mogę tylko powiedzieć, ze nie dorosła do roli marki- bo ta przynajmniej wszczęłaby alarm z prośbą o pomoc dziecku, a ona bała się o siebie, chciała zataić ten fakt jak dziecko, które boi się rodziców, gdy stłucze szklankę...
mam jednak nadzieję, że po raz kolejny kłamie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298573 przez bombel779
Monix napisał:

Mnie się wydaje, że ten ojciec dziecka o wszystkim wiedział, że to ich wspólny wymysł to upozorowanie porwania, a następnie rzekomy wypadek.

Mnie się też wydaje że on o wszystkim wiedział bo wg mnie on był/jest za spokojny jak na taką sytuację!!! Przez te 1.5tyg. nie widziałam ani pół łezki w jego oku! nie widziałam zdenerwowania, bólu, żalu, niczego!! Myślę więc że on doskonale wiedział co się stało (jeśli matka sama przyczyniła się do tragedii) albo pomagał żonie....
I skoro do teraz nie znaleźli ciała to być może ją sprzedali...- smutne to, ale jednak wolałabym usłyszeć taką prawdę!

Madzia, zupełnie obca mi dziewczynka a tak się w nią/w tą syt. zaangażowałam!! :( Czuję się tak jakby to był członek mojej rodziny! :(


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298586 przez alutka1011
Nawet nie chce myślec jaka faktycznie jest prawda!!!Widziałyście rozmowe z teściową Katarzyny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298594 przez Asiersa
Ja uważam, że dziecko zostało sprzedane. Najdziwniejsze jest to, że pies policyjny zgubił trop na parkingu. Przecież gdyby Madzia została porzucona pod tym drzewem, to pies zaprowadziłby w to miejsce policję. Wygląda to na to, że dziecko zostało wsadzone do auta.
Dziewczyna wymyśliła historię z porwaniem a później ze śmiercią, bo dopóki policja nie znajdzie ciała, to raczej nie mogą jej nic udowodnić.
Druga sprawa. Ojciec niby o niczym nie wiedział. Ale pomógł żonie znieść wózek. To co, nie zaglądał nawet do niego?
Jest dużo sprzecznych informacji. Za dużo.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298600 przez sylka
Widziałam, niezbyt ciekawie to wyglądało. Jakby teściowa wiedziała że dziecko nie żyje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298606 przez bombel779
alutka1011 napisał:

Widziałyście rozmowe z teściową Katarzyny?

Ja widziałam. I powiem szczerze że też mnie to zaskoczyło! Bo kilka dni wcześniej słyszałam jak ta teściowa całkiem dobrze wypowiadała się o Katarzynie. Mówiła że ona by krzywdy dziecku nie zrobiła! I że z mężem tworzyli zgraną parę... A tu w tej rozmowie odniosłam wrażenie że Katarzyna z teściową miłością do siebie nie pałają!! I że teściowa podejrzewa albo przynajmniej dopuszcza taką myśl że synowa - Katarzyna zrobiła COŚ dziecku....!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298608 przez alutka1011
Ciekawe co jutro rano usłyszę :unsure: ALe i tak mi jej szkoda bo ludzie ją "zaszczuja"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298611 przez Asiersa
a mi ani trochę...




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298615 przez Monix
alutka1011 napisał:

Ciekawe co jutro rano usłyszę :unsure: ALe i tak mi jej szkoda bo ludzie ją "zaszczuja"

A mi jej w ogóle nie szkoda!!! Nie ma żadnego wytłumaczenia dla takiego zachowania!!! Jest zwykłą
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
w moich oczach i nic jej nie usprawiedliwi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298622 przez alutka1011
Monix napisał:

alutka1011 napisał:

Ciekawe co jutro rano usłyszę :unsure: ALe i tak mi jej szkoda bo ludzie ją "zaszczuja"

A mi jej w ogóle nie szkoda!!! Nie ma żadnego wytłumaczenia dla takiego zachowania!!! Jest zwykłą
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
w moich oczach i nic jej nie usprawiedliwi

No tak ale nie wiadomo jaka jest prawda.Pewnie jak wyjdzie wszystko na jaw to zmienię zdanie!łudzę się tylko że jednak ją gdzies sprzedała i Madzia jest cała i zdrowa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #298623 przez Asiersa
Monix, a ja bym ją jeszcze gorzej opisała, ale moderatorki mnie zjedzą, więc daruję to sobie ;)

Alutka, ja też mam nadzieję, że jest cała i zdrowa. DAJ BOŻE!




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298624 przez Martynka__89
Mnie też nie ma szkoda kogoś takiego. I coraz bardziej utwierdzam się w swoim przekonaniu o sprzedaniu. Asiersa ja też się kontroluje. Ale szlak mnie trafił :angry:



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298626 przez Monix
Każdy się łudzi, bo co zawiniło to biedne dziecko... Czas pokaże co się tak na prawdę wydarzyło...

Asierska mnie też cisną się na język duuuużo gorsze określenia, ale wiesz kulturka musi być zachowana ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl