BezpiecznaCiaza112023

Rzucam palenie w ciąży

14 lata 2 tygodni temu #12237 przez ivka
Witam wszystkie przyszłe mamy, ja przed ciążą paliłam pare dobrych latek, gdy dowiedziałam się że jestem w ciąży a było to w 5 tygodniu od razu rzuciłam palenie, nie było żadnego podjadania, denerwowania się, jakiegokolwiek ciagnięcia do palenia, po prostu koniec i kropka. zrobiłam to przecież dla mojego maleństwa - pamiętajcie że nie jesteście teraz same lecz nosicie w sobie maleństwo o które już musicie zadbać a nie dopiero wtedy gdy wyjdzie na świat. Pamiętajcie o swoich przyszłych dzieciaczkach.:) :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13124 przez angellika1
Ja staram sie ograniczać...ale jesze nie jestem na tyle silna żeby przestać, zrobiłam sobie 1 dzien bez papierosa i cały czas tylko myślałam o tym zeby zapalić :( mój mąż nie pali ja w domu tez nie pale (wychodze na balkon)mam nadzieje ze jak bede w ciąży to naprawde przestane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15514 przez mika656
Czy ktoś z Was słyszał o takiej metodzie BICOM? Znalazłam na palenie.com artykuł o tej metodzie. Czytałam różne opinie na ten temat, ale ciekawa jestem czy w Waszym przypadku zadziałała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15517 przez Madzia89862
nie nie slyszalam niestety o tej metodzie:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15522 przez kaska80
ja przestalam palic przy dwuch pierwszych ciazach i udalo mi sie po 2 tyg ograniczenia codziennie mniej ale zawsze wracalam teraz znowu mi sie udalo dziecko jednak motywuje mam nadzieje ze tym razem juz nie bede taka glupia i nie zapale
a i ja karmilam 1.5 roku tak ze wtedy tez nie palilam ale od mometu odstawienia dziecka od piersi zaczelo mnie ciagnac do papieroska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15606 przez kolorowa
A ja rzuciłam zaraz po tym jak zrobiłam test i ukazały mi sie dwie śliczne kreseczki:) Przyznam,że jak sie ukazały to zapaliłam papierosa łapiąc dwa machy po kolei odrzuciłam papierosa bo myslałam,że zwymiotuje:) i tak to przestałam palić jak byłam w 9 tygodniu,bo wtedy poszłam do gina sprawdzić ciąze:)mam nadzieje ze nie wroce do nałogu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23600 przez gocha13
Czesc ja wlasnie jestem 5tyg w ciazy tez palilam paczke dziennie,gdy zrobilam test zapalilam jeszcze jednego-tak z wrazenia :ohmy: i na tym sie skonczylo ani jednego wicej,moj maz pali i przez to bardzo mnie korci ale wiem ze sie nie skusze :silly: przy pirwszej ciazy bylo podobnie.Ale mam pytanko jesli chodzi o alkohol oczywiscie zdarzylo mi sie napic gdy jeszcze nie wiedzialam ze moge byc w ciazy,jak myslicie czy alkohol bardzo wplynie na rozwoj dziecka w pierwsze dwa tygodnie po zaplodnieniu :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23605 przez Katarzynka
W pierwszych 2-3 tygodniach dzidzia jest chroniona :) i zepsute komórki są wymieniane na nowe zdrowe :blink: bo wszystkie sa takie same dopiero po 2-3 tygodniach komórki różnicują sie i wtedy wymiana na nowe zdrowe jest niemozliwa bo kazda komórka jest inna.
Niedawno to słyszałam :woohoo:

Więc raczej nie masz się czym przejmować :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23608 przez gocha13
Dziekuje bardzo za odpowiedz,troche mnie uspokoilas-a czy slyszalas o usg genetycznym w ktorym tyg mozna robic i na czym to polega?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23614 przez Katarzynka
Od 11 do 14

Polega na znierzeniu przezorności karkowej i sprawdzeniu czy jest kosc nosowa, sprawdzeni czy serduszko dobrze bije, zmierzeniu dzidziusia i chyba to wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34749 przez hasia_86
Ja takze próbuje rzucic, ale nie jest łatwo. Jak tylko zobaczylismy 2 kreseczki mąż stanowczo zareagował i juz palenia w domu nie było. Dobrze, że nie chce mi sie prawie palić bo bym nie wytrzymala, czasami w pracy jak mnie jakis klient wnerwi to cięzko wytrzymać, ale sie staram. Ciągle powtarzam sobie ze to wszystko dla dobra maleństwa, nie wybaczyłabym sobiejakby cos sie stało przez głupi nałóg a i tak paliłam za długo :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34799 przez DariaEm
Ja palilam do 11 tygodnia ciazy, nie moglam sobie poradzic z tym nalogiem chlernym ale w szpitalu na szczescie sa zajecia dla kobiet ktore chca rzucic palenie w ciazy, po 2 wizytach juz nie palilam... ale nie ukrywam ze bardzo mnie ciagnie, dlatego wazne jest zeby w moim otoczeniu nikt nie palil, nawet maz wychodzi na klatke, przez co tez i jemu wychodzi to na zdrowie bo nie pali juz tyle co wczesniej :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #34802 przez kasiora
hasia i daria trzymam za was kciuki :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #36577 przez Anja
Ja rzuciłam palenie jak tylko zrobiłam test ;) I muszę powiedzieć szczerze- nie było mi specjalnie ciężko, choć wcześniej fajki pożerałam... W ciąży zapach (a raczej odur) jest dla mnie nie do zniesienia!!! ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40981 przez angellika1
Trzymam kciuki za wszystie mamusie już nie palące :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl