BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 10 miesiąc temu #387083 przez jusia
Hej dziewczyny :)
Renata pięknie chodzi Celinka!!!!! i jaka jest szczuplutka :) śliczna :)
Haniu zdrowka dla Filipka :kiss: niestety te wirusy sie szerza strasznie!!
A u nas na oddziale na szczescie dzieci sie wyleczyły, dzisiaj juz nie mialy wirusow w kupce i poszły do domu :) wiec raczej sie nei zarazilam :)
Mowilam wam ze sis M rodzi?? noi nie urodzila jeszcze...nie wiem co tam tak to przedłuzaja, ona juz w 42 tyg jest... jutro maja wywoływac wkoncu, ale zobaczymy bo dzisiaj tez mieli.

A ta pogoda mnei dobija, dzisiaj szlam do pracy w kurtce i szaliku :huh: masakra!! ja chce lato :side:

Nio mykam popracowac troszke, musze poszukac artykułow o zespole tourettea :S
papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #387088 przez a!gusia
hej
ja po pracy,polozylam dziecko spac i..to by bylo na tyle..
Jusia co do m to dzis sobie o tym myslalam ze jak kobieta pracuje a facet siedzi w domu z dzieckiem to jest nieudacznikiem ale jak to on pracuje a kobieta siedzi w domu z dzieckiem to ona tez pracuje na caly etat!..nieprawda!!!!!!!!!!!moj m tez nie pracuje ale przez 11 godzin siedzi z Jerzykiem..codziennie..sam jak palec,nikt mu nie pomaga..i ja go podziwiam..bo on ani razu nie narzekal..a ja?juz bym dawno mowila ze mi Jerz dal w kosc albo ze byl marudny..a moj m bardzo dzielnie to znosi!bawi sie z Jerzykiem,karmi go przebiera i chodzi na spacery..i jeszcze w nocy do niego wstaje zebym ja sie wyspala...moim zdaniem robi swietna robote!a jaki kontakt beda mieli..az jestem zazdrosna!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387217 przez Renata Anna
Haniu jak tam dziś Filipek? Biedactwo nasze. Tak mi go szkoda. Celina wyglądała identycznie jak miała trzydniówkę. Leżała taka bez sił. Czasem tylko tymi smutnymi oczkami spojrzała. Serce pęka jak taki maluszek się męczy. Dużo zdrowia dla Fifiego.

Jusia Celinka jest wysoka i dlatego wygląda szczupło. Waży równe 10 kg.
Strasznie długo trzymają tą twoją szwagierkę. Mnie też tak zrobili. Urodziłam Celinę w pierwszy dzień 43 tygodnia. Bałam się jak cholera, bo mała miała problemy z tętnem.
No ale miejmy nadzieję, że szwagierka dziś urodzi zdrowe i silne dzieciątko.

Kasiek dzieci teraz wszystko powtarzają. Także niech Twój M to wykorzystuje i uczy ją czego tylko się da. Mój M ostatnio nauczył Celinę dmuchać. Komicznie to wygląda.

AgusiaBo to tak jest, że jak ma się w domu dziecko i się z nim cały dzień przebywa, to jak praca na etacie. Tylko nie 8-godzinna, ale o wiele dłuższa. Znam to z autopsji. Fajnie, że doceniasz swojego męża :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387270 przez Hania
Hej:)

jusia, Trzymam kciuki za szwagierkę!!! na dniach pewnie urodzi:)

agusia, Świetnie M sobie radzi:) Mój M podobnie..

Renatko, dzięki :kiss: Fifi jest osłabiony ale juz nie gorączkuje:)
Oby nasze dzieciątka chorowały jak najrzadziej!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387644 przez jusia
Hej dziewczyny urodziła!! :) zdrową Kasię 3560g i 55cm 10 apgar :) naturalnie :) ale miala fajny poród, do 7cm skurczy wogóle nie czuła :) mała zdrowiutka i baaaardzo ładna :)

Słuchajcie jak pozbyc sie plam z ubranek Wiktorii?? plam po jedzeniu, kupkach czy po sikach z jej recznikow :/ nei chcą zejść :( niby piore ale bez efektu


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


o a moja cos nie łapie, jeszcze nie powtarza tak, dopiero wczoraj zaczela sama papa robic bo zwykle to ja jej reka robie, ale poprobuje z tym dmuchaniem :) chociaz chcialam ja nauczyc dawac całuska :) bo teraz powoli łapie przytulanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387679 przez domii
Hej

Agusia w Krakowie jak to w Krakowie korki,ale buduja teraz za Ikea Galerie Bronowice wielkosci Krakowskiej :) ma byc 150 sklepow i duzy Auchan-wiec fajnie bo po tej stronie krakwoa slabo z takim sklepem. A co do tego ze ty pracujesz a M zostaje to moim zdaniem jest okey,mamy takich znajomych co on zostawal z synem a ona pracowala,bo zarabiala 2 razy tyle co on

Jusia jak tam z M? pogodziliscie sie? na zdjeciach z wakacji wygladaliscie na szczesliwych. Gratulacje dla siostry,taki porod to musi byc fajny jak sie nic nie czuje do 7 cm,ja juz od 4 mialam straszne bole i to krzyzowe :(

Hania jak tam Fifi? zdrowka dla niego

Renata super Celinka chodzi,a powiedz na koncu tego filmiku sie przewrocila na pupe??bo az zamarlam jak to zobaczylam

Kasiek moj M tez roznych pierdol uczy Blazejka a on lapie w mig

Ja tak jak mowilam nie ucze Blazejka i ostatnio czesc zaczal dawac,a dzisiaj mowil do swojej kolezanki z jego wieku po imieniu: Ala Ala i tak kilka razy :)

A co do plam z ubranek to nie wiem moze wygotowac????

Ja lece zaraz na zumbe

A gdzie Pippin? , Adee? kiedys pytalam sie czy sie moze spytac o cos i cisza :angry: nie wspomne juz o Martuszce i Happymammie ktora tez juz dawno nie pisaly


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387687 przez Hania
jusia, Gratki dla szwagierki :kiss: :) spróbuj vanish bezpośrednio na plamę i poczekaj z praniem kilka godz. Albo płyn do naczyń na świeżą plamę a potem do prlaki
jusia, o niefajnie tak mówić... :dry:
domii, dziękuję :kiss: Fifi dzisiaj był fajny bawił się itp.:)
Błażejek robi mocne postępy- super:)

Fifi też robi papa a buzi daje tylko swojemu odbiciu w lustrze :lol: a jak mu powiem "zrób mamie tuli, tuli" to się na chwilę przytula:) a na dziadka mówi " gongo" :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387780 przez a!gusia
hej
ja po pracy dzis padam na twarz..na szczescie Jerzyk w miare spal ostatniej nocy..ale ogolnie to jest do d bo widze go baaardzo malo..
Jusia Jerzyk tez nie kuma nic..martwi mnie to troche ale on poprostu we wszystkim jest taki wolny.. :( ale nie mowi jeszcze dadaczy mama i to mnie martwi baaardzo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #387820 przez Pippin
hej
i ja po pracy jestem również padam na pysk agusia podziwiam Cię ja po 8 godzinach mam dosyć i zaczynam żałować mojej decyzji no ale słowo dałam więc dotrzymać muszę

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Antoś lepiej choc głosik dalej ma jak nosowska :laugh: dziękujemy za troske no i chodzi sobie już coraz pewniej :) a mnei przy tym nie ma :( :( :(

tak wogóle to myślałam że kupa nadrabiania będzie a tu jedna strona :(

i dalej nie mamy monitora także będę rzadko

Hania hahahahhahaha prawie popuściłam z tym "gongo" hahahahahahhaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387884 przez Renata Anna
Hania "gongo" :lol: Hehehe... dobre!

Domii Celina poleciała do tyłu, ale zdążyłam ją złapać. Spokojnie :) A Pippin nie ma monitora i dlatego teraz będzie rzadko.

Jusia no to super miała poród! A teściowej zwróć uwagę. Albo lepiej niech to Twój M zrobi. Nie życzysz sobie i koniec.

Agusia rozumiem, że ze mną nie rozmawiasz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #387888 przez a!gusia
Renata,dlaczego????????????


ostatnio przeczytalam na necie-tak,wiem,glupia jestem,ze jesli dziecko w wieku 11 mies czyli tak jak moje, nie mowi jeszcze dadada mamama to to jest pierwszy objaw autyzmu..i mam dosc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #387898 przez Renata Anna
Agusia a bo tak mi się wydawało, więc zapytałam...
Nie nakręcaj się na ten autyzm... Moja Celina też nie mówi jeszcze "mama". Owszem wypowiada sylaby "tata", "dada", "baba", "papa"... ale mam wrażenie, że nieświadomie. Tak tylko sobie pod nosem mówi... Jedyne co, to do mojego M czasami jej się zdarzy powiedzieć "tata"...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387904 przez Hania
pippin,kwestia przyzwyczajenia...

Renatko, w tym okresie lądowania mogą okazać się niebezpieczne. Ile razy złapałam Fifika w ostatniej chwili

agusia, autyzm? no wiesz! Jerzyk to zdrowe dziecko!!!! nie nakręcaj się kochana :kiss:


A tak w ogóle to dzień dobry:) zbieram się do pracy :dry:
Miłego dnia kochane:)

pippin, prawie zapomniałam... zdrówka dla Antosia :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387929 przez domii
Witam

Widzialam ze dziewczyny wczoraj podczytywaly ale nic nie napisaly :(

U nas sie wypogadza :) wiec niedlugo idziemy na spacerek

Pippin zdrowka dla Antka, qurde ten Twoj M to jest :angry: my np.robimy tak ze ja wychodze popoludniu na spacer a Lukasz w tym czasie ogarnia dom,zupe ugotuje i jeszcze ma czas posiedziec przy kompie,ale odwrotnie :)

Pytalyscie sie o mieszkanie,szukamy ale ciezko znalesc cosfajnego w niedrogiej cenie,zresztau mojego M nie maja za duzo pracy wiec i kasy mniej,do wrzesnia pazdziernika bedzie spoko bo Tesciow ciagle nie ma,bo albo siedza na dzalce albo gdzies jezdza apozniej sie zobaczy

Jusia powiedz jej zeby tak nie mowila bo Ci sie to nie podoba :angry:

Agusia
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388083 przez Kasiek
hej

u nas zimno i pada, zwariowala ta pogoda :(

my latamy, załatwiamy zadawnione sprawy i kupujemy ostatnie rzeczy na wakacje :laugh:
i jestem bardziej zmeczona jak m ma urlop niz w normalny dzien kiedy sama z Iga jestem :laugh: jak to jest mozliwe???

Agusia zaden autyzm, Jerzyk jest całkowicie zdrowy i rozwija sie prawidłowo. Na mówienie mama czy dada ma jeszcze czas :kiss:

Renatka oglądałam film z Celinką, slicznie drepta :laugh:

Hania ja tez sie usmiałam z tego gongo :lol: :lol: :lol: co dziadek na to??

Jusia to dobrze ze sis m miala spoko poród :) ja tez taki miałam a skurczy partych nie miałam w ogóle, wiec nie wiem co to za ból. Tak urodzic mogę dziesięcioro :laugh:
ja bym powiedziałam męzowi zeby pogadał ze swoja matką, tez by mi sie nie podobało takie zachowanie :angry:
co do plam to ja z marchewki niestety nie odpieram :( z kupki daje radę vanish, a czasami trzeba wygotowac

Domii fajnie ze sie spotkałyscie z Madzią :) zazdroszcze, tez bym chciala. Moze kiedys uda mi sie z ktorąs spotkac :)

a gdzie Kinia? tez dawno zaglądała :(

Pippin kurcze musisz znależc sposob na tego Twojego m, nie moze tak byc, ze tyrasz w pracy i jeszcze w domu drugi etat robisz :angry:

Iga pospała 40 minut i tyle :dry: teraz łazi marudna i płaczliwa, ehh ehh :dry: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl