BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 10 miesiąc temu #391216 przez Hania
Czesć:)

maga, koope lat!!!!
jusia, dlaczego chcą rozwiązać umowę?
kasiek, moi T też są właśnie nad morzem i pogoda im nie sprzyja;/ a co to Viburcol?
Nie pojechaliśmy na urlop w gory ale może odchamimy się we wrześniu i pojedziemy do Greci albo Egiptu:)
domii, I jak po zumbie? sama chętnie bym poszła:)

Ale u nas przed chwilą lało!!!! burza z gradem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #391274 przez jusia
Hej ale upał B) u nas w mieszkaniu 28st!! mieszkamy n apoddaszu wiec rozumiecie :)
Dzieki za rady w spr plam :)
Angelika chca rozwiazac bo ja jestem na stażu i ta umowa byla z zapasem na jakies zw, i jak wykorzystam urlop to musza rozwiazac bo skoncze staż, ale rzecz w tym ze chca mi wypłacic ekwiwalent za 8 dni urlopu, nie wiem czy mi sie to bardziej opłaca...
u was pada a u mnie piekące słońce..
pozniej postaram sie cos napsiac, Wiki spi i musze kolacje zrobic bom głoooodna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #391792 przez flower188
hejka!
Karolina dzisiaj z uśmiechem na buzi machała mi papa jak ją zostawiałam w żłobku - mały łobuziak ale cieszę się że dobrze się tam czuje - tyle dzieci, zabawek cały czas coś się dzieje.
Straszny skwar biedna ma potówki okropne od fotelika samochodowego a w domu gania w samym pampku (weszłam z nią na wagę i wyszło mi równe 10kg aż wierzyć się nie chce że mieliśmy takie problemy z jej wagą)- wczoraj pięknie sama schodziła sobie tyłem ze schodów i cudnie bawi się piłeczką podając ją kolejnym domownikom

jusia - w sumie to chyba rybka a jak masz miec pozniej pzrerwe w zatrudnieniu (mozna powiedziec urlop) to chyba leoeij wziac ci ekwiwalent - zawsze troche wiecej kaski wpadnie
Kasiek-to jaką propozycję następnej trasy mi właśnie pzresłał mąż mnie powaliło (Orlej ciąg dalszy ale ten najbardziej hardcorowy) teraz chyba Szpiglasową zrobimy, pozniej KOpe Kondracka/Giewont a na deser RYski.
co do karmienia to wrzuć maluszka do fotelika smaochodowego (oczywiscie licz sie z tym ze bedzie mega uciaprany ale my w ten sposob wybrnelismy z braku kzreselka)
Hania - Viburcol to taki czopek homeopatyczny działający (poprawcie mnie jeśli się mylę) przeciwbólowo/uspokajająco nie stosowałam nigdy więc nie wiem dokłądnie ale podobno pomaga (jeżeli ktoś wierzy w homeopatie) przy kolkach/wzdęciach, ząbkowaniu i ogólnym rozbiciu/mega maruderstwie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #391933 przez a!gusia
hej
mialam byc wczoraj ae wiecie jak to jest przy dziecku-zwlaszcza takim jak moje mega absorbujacym ;)
dzis mam wolne,w piatek tez bo bylismy dzis na sprawdzeniu umiejetnosci Jerza a w piatek mamy wizyte u lekarza..pielegniarka mi dzis powiedziala ze jest ok ze Jerzyk jest poprostu wolniejszy niz rowiesnicy-mam go nie porownywac z dziewczynkami ale i tak jest wolniejszy ..mam nadzieje.
Flower tak viburcol jest uspokajajacy ale nie wiem czy dziala-nam pomogl na noce ale w ciagu dnia nie dziala ;) a I Jerzyk tez wazy 10 kg rowne ;)

my tez sie wybieramy w Tatry w te wakacje ale nie w takie wysokie bo m nie moze zbytnio sie nadwyrezac..
Jerzyk co chwile macha papa ;)


tak w ogole na urodziny Oliwce kupilismy takie ono :
allegro.pl/fisher-price-skoczek-zebra-ro...317-i2437581734.html mam nadzieje ze sie jej spodoba ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392006 przez jusia
Hej ależ jest gorąco, przenieślismy sie do sis ale chyba nie ma to znaczenia, jest tak samo. A teraz nadciąga burza...
Agusia fajny prezent :)
Fajne fotki wrzucacie na FB :)
Maleńka spi sama pietro nizej :) dobrze ze mamy kamerke, powiem wam ze nam sie bardzo przydaje, nie jest to zbedne urządzenie :)
ale sie ciesze, juz tylko 2 dni pracy :) w tym w piatek zaliczenie mam ale bedzie ok:P noi jutro ew dyzur :/ mam nadzieje ze mnie puszczą.
Dzisiaj bylismy z Wikusia w piaskownicy i cos mało dzieci było, a jeden chłopiec rzucił w nią piachem bo za blisko podeszła!! a ona jest taka ciekawa, zaglada dzieciom w rece co robią itd... jutro chyba sobie piaskownice odpuscimy i pojedziemy do mojej mamy popołudniu, u niej jest tak przyjemnie chłodno :)
ide sie wykąpać i pouczyc :) milego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392038 przez a!gusia
Jusia mozecie mnie odwiedzic,u nas jest conajwyzej 12 stopni..i leje..
my tez juz Jerzyka uczymy spac w osobnym pokoju ale on sie budzi w nocy i wtedy ja spie z nim :(
a kamerki nie potrzebujemy bo u nas sa sciany jakby z kartonu wiec slysze jakby plakal :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #392132 przez maga4
Musze sprrawdzic ten Viburcol bo Kuba daje nam popalic w nocy. W swoim lozeczku spi tylko pare godzin a potem musimy go brac do nas bo jest placz. A w naszym lozku jeczy i kreci sie, lazi po calym lozku przez kilka godzin i z zamknietymi oczami.Masakra :(

Agusia mozna go kupic w IE?

Kuba dostal rowerek jakis miesiac temu i go uwielbia. Wozka juz prawie nie uzywamy :)

Nam kamerka by sie przydala bo kuchnie mamy na parterze a sypialnie na 2 pietrze wiec jak maly spi w dzien to nieraz latam kilka razy na gore zeby go sprawdzic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392142 przez a!gusia
Maga mamy to samo!!!!!!!!!!!Jerzyk spi sam do ok 2 a potem ze mna i sie wierci niby spiac!nie wiem o co kaman..a viburcolu nie widzialam w Irlandii..ja mam z Polski.. amy sypialnie tez mamy na gorze a kuchnie na dole ale u nas WSZYSTKO slychac..jaki rowerek ma Kubus?smart trike?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392180 przez Hania
Cześć:)

dziewczynki, dzięki za info odnośnie Viburcol-u. A jest sprzedawany na receptę? a że homeopatyczny to dobrze:) nie zaszkodzi:)

agusia, niepotrzebnie się martwiłaś:) Jerzuś to zdrowy i silny chłopak:)
i fajny prezent kupiliście małej:)

Flower, Fifi też ma potówki;/ przy takich upałach to nieuniknione.

maga, wrzuć zdj. rowerka:) chcemy kupić jeździk i nie bardzo wiemy jaki..?


wasze dzieciątka ważą 10kg a mój mały klocuś ważył tyle dawno temu.. ;)

Jedziemy do sianojadów;)

do potem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392351 przez flower188
Witam się upalnie z rana!
U nas mamy od wczoraj znowu etap wymuszania i próby sił (rany jakie to dziecko potrafi być głośne!) ale dzielnie się tzrymam i nie ustępuję jej choć uszy pękają.
Wyciągneliśmy szczebelki małej z łóżka i etraz to jest najzajebistsza zabawa wbiegać do łóżka i wychodzić sobie tyłem albo robić akuku pzrez dziurę.
Wczoraj mała spała tylko raz w żłobku (w aucie myślałam że zaśnie a tu niet) no i padła zaraz po 19 tak że rodzice mogli na rower pojechać spokojnie - jak mnie dupsko boli od siodełka teraz!!

widzisz agusia - ciesze sie ze sie uspokoilas co do rozwoju Jezryka (maly leniuszek)
Hania - viburcol bez recepty
my zamiast kamerek/niani czasami jak wychodzimy z domu na dwor a mala juz spi to zdzwaniamy sie telefonami (mamy darmowe) i zostawiamy jeden u malej z glosnomowiacym a u nas wylaczamy mikrofon i mamy ją na "podsłuchu"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #392418 przez Kasiek
hej
u nas dzis slonce wyszlo wiec nawet bylismy na plazy :) Iga przesypia tutaj cale noce :laugh: mam nadzieje ze jej juz tak zostanie jak wrocimy do domu :) w zwiazku z tym ze sie nie budzi nie karmie juz piersia. Choc mleko pewnie mam jeszcze.

Hania Viburcol uspokajający i mozna kupic bez recepty choc w niekorych aptekach żądają recepty ale my wtedy jedziemy do innej i zawsze gdzies sprzedadza :)
my mamy zamiar kupic jezdzik Idze na roczek o taki: allegro.pl/jezdzik-3w1-pchacz-bujak-mp3-...rta-i2313311862.html

Flower zdolna Karolcia jak juz wyczaila jak tyłem zlazic z łożka :) wrzuc fotki z gór, musze popatrzec na Tatry :)

Agusia to fakt, dziewczynki sie podobno szybciej rozwijają niz chłopcy. Ale tez sa wyjątki oczywiscie :)

Maga jaki to rowerek?

ale wasze dzieci juz duzo ważą. Iga jakies 8500-8700, zwazę ją jak wrócimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #392700 przez a!gusia
hej Kochane!
alez dzis mialam dluuugi dzien w pracy..
Kasiek zazdroszcze ze Ci Iga przesypia nocki..my po wakacjach sprobujemy Jerza uczyc spania cala noc-jak sie obudzi i bedzie plakal to go bede zostawiac na chwile i moze sie skapnie ze ie warto sie budzic bo i tak go nie wezme..kiedys myslalam ze to dlatego ze sam nie zasypia to jak sie obudzi to placze ale nie,bo teraz sam zasypia i i tak sie budzi..ja mam juz dosc..a rano trzeba isc do pracy!ilez mozna?!
Kasiek moje dziecko poprostu jest mega wolne..no coz..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #392749 przez Renata Anna
Hej!
Agusia, a czy do tej pory Jerzyk spał z Wami w łóżku? Celina od czasu jej przyjścia na świat spała ze mną raz.... i to nawet nie godzinkę. Może w tym jest metoda... Nauczona jest, że ma swoje miejsce do spania. Fakt. Czasem w nocy się przebudzi (choć bardzo rzadko) , więc jak już jest KRYZYS to biorę ją na ręce na 2 minuty. Ona wtedy się przytula i uspokaja, ale po tym tuleniu od razu wkładam ją do łóżeczka, gdzie jej miejsce. Śpi jak zabita.

Flower nie wiem czy dobrze zrozumiałam posta... Zostawiacie maluszka samego z tym telefonem???????????

Haniu Filipek nie wygląda na takiego co waży ponad 10 kg. Ile już nabrał?


CO TO JEST VIBRUCOL?????? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #392781 przez a!gusia
Renata do tej pory Jerzyk bardzo czesto spal ze mna..ale wolalam tak niz nie spac wcale..wiem ze moglam go nauczyc spania w lozeczku ale nie zrobilam tego wiec teraz musze pocierpiec..i tak jest juz o niebo lepiej ale jednak.. tyle ze ja karmilam go piersia do 9 mies i on sie budzil na jedzenie w nocy-na poczatku nawet 5 razy w ciagu nocy wiec latwiej bylo sie obudzic,dac mu cyca i znow zasnac...ale moj synek jest ogolnie trudnym i wymagajacym ciaglej uwagi dzieckiem wiec tak juz ma ;)

viburcol to czopki uspokajajace delikatnie dziecko w okresie zabkowania..nam bardzo pomogly ale zadzialaly dopiero po dluzszym czasie uzywania..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #392795 przez maga4
Wklejam linka do podobnego rowerka jak mamy. Naprawde polecam. Tylko podobno sa podobne rowerki z bardzo waska raczka i niewygodnie sie je prowadzi. U nas mozna zlapac obiema rekami raczke.
www.toys.ie/Smart-Trike-Fresh-Blue-Green...54-a8d7-0cf8a0af28a9
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl